Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej ceny za Comfort+ u nich. Taka cena jest nie realna do negocjacji. Można wyrwać góra za 24,99 zł za Comfort+. Nie chcą zejść niżej za ten pakiet niestety. :sad:

Nie wiem jak teraz, ale ja np. wynegocjowałem komfort za 14,99 PLN, i obecnie jestem na takim kontrakcie. Na dwa lata, chętnie bym brał na dłużej. Kameleony, Pace PVR i drugi dekoder w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam bo umowę mam do września br. mam pakiet Super premium za 99 zł. Do tego jeszcze Eleven i coś tam jeszcze i płacę jakieś 118 zł. Obecnie wciskają mi konsule to samo ale samo Super premium za 120 zł lub Vip+ za 150 zł parę. Myślałem o wypowiedzeniu i przedłużeniu umowy na rok, ale widzę tu wzmiankę o Exit to Open i to bylo by ciekawe bo wówczas umowa jest na czas nie określony i można ją wypowiedzieć kiedy tylko się chcę. Pytanie jaką cenę będę miał w ramach tej opcji Exit to Open gdy nie wypowiem umowy ?? Czy mnie to obejmuję bo oni tam twierdzą, że oplata mi skoczy na 255 zł

Edytowane przez ZeTek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od udzielonej promocji, kazdy moze sobie sprawdzic w mojencplus.pl

 

Moje przykladowe umowy po okresie oznaczonym:

 

w przypadku opcji VIP+MAX

266,89zł / mies.

 

w przypadku opcji Superpremium+

146,89zl / mies.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy mam 30 września br. i nie łapię się na Exit to open skoro w piśmie jest że od lipca br  dt. wszystkich umów ?? Niech ktoś tu jasno napiszę odnośnie informacji z tego postu: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1281654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do tej pory :

 Extra+ , Canal+ 6 , History HD/H2,, MR, 2x Cameleon,  Ultrabox+/PVR PACE  w cenie 72,90 miesięcznie - umowa do końca września br.

 

Dzisiaj przedłużyłem ( bez składania wypowiedzenia ) umowę na 15 miesięcy

 Extra+ , Canal+ 8 , History HD/H2,  Eleven, nc+go TV  KINO ŚWIAT, MR, 2x Cameleon,  Ultrabox+/PVR PACE

przez pierwsze dwa miesiące 72,90 , pozostałe 13 miesięcy 84,50 i dodatkowo na 6 miesięcy HBO za darmo.

 

Zyskałem dwa kanały C+ , 3 Eleveny i HBO na pół roku gratis, oraz nc+go TV  KINO ŚWIAT - nie wiem czy można by było jeszcze coś ugrać,

ale jestem w miarę zadowolony z otrzymanej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant z działu przedłużeń zachęcał mnie do nie przedłużania (a place 249zl) umowy bo będą super promocje (4x niższe ceny) w listopadzie bo od listopada do grudnia będzie przymusowa wymiana wszystkich dekoderów po Cyfrze+ i n.

 

Jak już konsultant sie "wygaduje" to coś ustalili.

 

Zatem pytanie.. czy 199zl z 249zl ma sens?

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru nic wymieniać. Jeśli tak ma być, to rezygnuje prawdopodobnie z nc. Nie chcę mieć w domu takich brzydali jak P.box czy szrot Wifibox. Ich kolorystyka nadaje się tylko do pokoi bez klamek. No chyba, że zrezygnuje z MR i dadzą moduł. To jeszcze mógłbym rozważyć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczesnym wypowiedzeniu tej umowy - możesz liczyć na VIP + Max za 179,00zł. W przypadku nie złożenia wypowiedzenia (nawet na czasie nieokreślonym) koszt takiego pakietu to 199,00zł. Na pewno nigdy bym nie zapłacił, aż 249zł  miesięcznie za telewizję - taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że teraz jest dobrowolna, a potem będzie darmowa obowiązkowa z niższymi o okolo 4x pakietami. Więc niech eksperci się zaglębią na wszelki wypadek i znajdą odpowiedż czy moga przymusowo wymienić. O ile ktos ma dekoder wydaje mi sie ze tak "odbierac na sprzecie udostępnianym przez ITI" natomiast same Cameleony raczej nie powinno byc legalne ich obowiazkowe wymienienie.

 

@grusonek ja mam VIP+ MAX z najmem i MR i Eleven i mezzo i filmbox arthouse i Disney MOD za 249zl

 

obecnie proponuja nie 199 a 199,99

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego bo czytam temat ale każdy jak dla mnie ma coś innego i nie wiem za ile mogę dostać swoją ofertę:

Extra + 6xc+

Eleven

Premiumbox + 3x wifiboxy

Obecnie płace 115zl bo zapomniałem wyslac wypowiedzenia i mieli mnie w garści ale teraz już pisemko pisze.

Mniej niż 90zl uda się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...