Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem następującą propozycję (nie zdążyłem wysłać jeszcze wypowiedzenia):

 

EXTRA+

CANAL+(6)

ELEVEN SPORTS

HISTORY HD & HD2

MULTIROOM STANDARD

 

w prezencie HBO jeden miesiąc gratis.

 

za 92,39zł przez cały okres umowy (15 miesięcy).

 

Czy warto zaakceptować tę ofertę? Jeśli się nie mylę, to po wypowiedzeniu nic lepszego nie oferują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta :-D ... Na otarcie łez kanały reklamowe przerywane filmem dokumentalnym, za które będziesz płacił, choć myślisz, że nie ;-) . Złóż wypowiedzenie i daj sobie spokój póki co z żartami od nc+ . Choć patrzeć z innej strony, jeśli masz MR od ITI, to już taniej nie dostaniesz ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Do dziś miałem Superpremium+ i Canal+ Seriale Extra za 119.90 z Turboboxem.

Dziś po telefonie z Krakowa mam:
Wybrane usługi: Pakiet Superpremium+, CANAL+ Seriale Extra, HBO GO, HISTORY HD, nc+go TV KINO ŚWIAT
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m dla Abonentów, CANAL+ Seriale Extra 8 zł/m dla Abonentów , HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History HD0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 12 m dla Abonentów i darmowa wymiana deka na Wifi Premiumbox plus.

Troszkę uzyskałem za cenę, którą miałem do tej por,y czyli 119.90.
Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93, święta racja!
Ja sam, gdybym nie został poinformowany w rozmowie o tym, że będę płacił najem, automatycznie wysyłam reklamację, a co jak co, ale u nich się to nagrywa.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzubekxl. Oferta standardowa. Do tego jeszcze History za opłatą Ci wcisneli na całą umowę. Konsul zadowolony, bo będzie prowizja za sprzedany kanał przepełniony reklamami, który marnie się sprzedaje abonentom. Do tego jeszcze płatne Canal+ Seriale Extra za 8 zeta. Rabunek w biały dzień.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w październiku, a już mnie atakują z ofertę.

Cena 99,99 Canal+, HBO, HBO GO Free i do tego Cinemax, C+ Discovery i C+ Seriale.

Umowa na 24-miesiące. Tunera nie wymieniam, bo mam własny. ;)

 

Do tego mogę wziąć za 2,99 History HD i H2 HD.

Filmboxy ALL za 5 zł.

Eleven - 11,90 zł. Eleven odpuszczę.

 

Czy czekać jeszcze, czy można coś jeszcze wycisnąć z oferty?

Cena jak dla mnie jest OK, ale może negocjować?

 

Co uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego jak przedłużysz umowę pierwszego po zakończeniu umowy (oczywiście po wypowiedzeniu) to pierwszy miesiąc masz gratis. Czyli przy umowie ok 100zl na 24 miesiące daje to zniżkę 4zl na miesiąc.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Tak jest.

Caly lipiec mam gratis Extra+.

A nowa umowa ze Startem+ wchodzi w zycie 1.08.2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość pilnie poszukuje odpowiedzi na pytanie poniżej. Czy może ktoś zweryfikować jak ma u siebie przy reaktywacji umowy i wyborze Start+ za 9,99 PLN.

Jaka jest cena tego pakietu po okresie umowy terminowej?

 

Przy ofercie na pakiet Start+ za 9,99zł na 24msc jaka jest cena po okresie umowy terminowej?

 

Miałem ofertę po wypowiedzeniu na pakiet Start+ za 12,50zł na 24msc po okresie oznaczonym umowy 16,50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z NC+ jeszcze ponad rok, ale właśnie kończą mi się 2 pakiety opcjonalne:

1) HBO GO - promocja 6m 0zł kolejne 6m 10zł (średnio 5zł).

2) Eleven - 12m po 11,90zł

 

Muszę zrezygnować do końca miesiąca z ww. pakietów, gdyż w przeciwnym wypadku cena to odpowiednio 10zł za HBO GO oraz 15,90zł za Eleven. Co proponujecie, jest możliwość negocjowania przedłużenia pakietów czy lepiej zadzwonić powiedzmy 2 sierpnia i włączyć je ponownie, pytanie tylko jakie ceny za te pakiety mogę dostać. Zależało by mi na opłacie 5zł za HBO GO oraz maximum 11,90 za Eleven lub mniej, choć w przypadku Elevena to nie ma jakiegoś ciśnienia, mogę zrezygnować z tych kanałów, bardziej zależy mi na HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z NC+ jeszcze ponad rok, ale właśnie kończą mi się 2 pakiety opcjonalne:

1) HBO GO - promocja 6m 0zł kolejne 6m 10zł (średnio 5zł).

2) Eleven - 12m po 11,90zł

 

Muszę zrezygnować do końca miesiąca z ww. pakietów, gdyż w przeciwnym wypadku cena to odpowiednio 10zł za HBO GO oraz 15,90zł za Eleven. Co proponujecie, jest możliwość negocjowania przedłużenia pakietów czy lepiej zadzwonić powiedzmy 2 sierpnia i włączyć je ponownie, pytanie tylko jakie ceny za te pakiety mogę dostać. Zależało by mi na opłacie 5zł za HBO GO oraz maximum 11,90 za Eleven lub mniej, choć w przypadku Elevena to nie ma jakiegoś ciśnienia, mogę zrezygnować z tych kanałów, bardziej zależy mi na HBO GO.

HBO GO dostaniesz za 5 zł jak będziesz dzwonił rezygnując z niego. Eleven najtaniej włącz-wyłącz za średnią 7,95 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69,99.

 

 

Mam umowę z NC+ jeszcze ponad rok, ale właśnie kończą mi się 2 pakiety opcjonalne:
1) HBO GO - promocja 6m 0zł kolejne 6m 10zł (średnio 5zł).
2) Eleven - 12m po 11,90zł

Muszę zrezygnować do końca miesiąca z ww. pakietów, gdyż w przeciwnym wypadku cena to odpowiednio 10zł za HBO GO oraz 15,90zł za Eleven. Co proponujecie, jest możliwość negocjowania przedłużenia pakietów czy lepiej zadzwonić powiedzmy 2 sierpnia i włączyć je ponownie, pytanie tylko jakie ceny za te pakiety mogę dostać. Zależało by mi na opłacie 5zł za HBO GO oraz maximum 11,90 za Eleven lub mniej, choć w przypadku Elevena to nie ma jakiegoś ciśnienia, mogę zrezygnować z tych kanałów, bardziej zależy mi na HBO GO.

 

Na Hbo GO są często promocje za 5zł lub np 2m_0zł, 5m_8zł,

Na eleven jest nowa promocja 0zł_2m 11,90_10m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jupiter, wystarczyło się zapytać, nie sądzisz? :P

Zapewne byś go dostał w cenie 5 pln, ale tobie nie zależy więc tematu nie ma. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Obecnie korzystam z promocji Comfort+ za 29,99 i mam wykupione Eleveny za 15,90. Umowa do końca sierpnia. Dotychczas chcieli mi wciskać C+ żeby móc korzystać z Elevenów. Teraz dostałem propozycję Comfort+ za 34,99 ze zgodami marketingowymi na 24m i potem 38,99 w okresie nieoznaczonym i do tego Eleveny za 11,90 na 12m oraz taka sama cena od 13 miesiąca.

 

Moje pytania do Was:

1) czy jest możliwość takich cen w umowie na 15m-cy?

2) czy jest jeszcze możliwość otrzymać Comfort+ w cenie 29,99?

Od konsultanta miałem odpowiedzi negatywne.

 

Ofertę mam do zaakceptowania do jutra.

Edytowane przez elkanguro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...