Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa na 15 czy 24 miesiace?

 

24 msc. 15 msc 2.5zł drożej. 

 

było: Start+ 19,90 zł

jest: Comfort+ 22,50 zł (24 m)

 

Czy ktoś w ostatnim czasie brał dopełnienie do Extra+? Jeśli tak to kiedy w i jakiej cenie?

Konsultant twierdził, że dopełnienie jest tylko darmowe na pierwszy miesiąc, a Extra+ może zaoferować za 44,90 zł.

 

W opcji włącz/wyłącz 15zł miesięcznie. 

 

Podobnie jak umowy z tymi, którzy nie dadzą robić z siebie osła :)

Ziomeczku, nikt tutaj nie stara się robić Ci na złość. Wykładamy realia na stół. Jeżeli się nie podobają nowe promocje, zawsze możesz zrezygnować i odejść na tv naziemną, albo stwierdzić jak co drugi niezadowolony obywatel że:"w sumie nie potrzebujesz telewizora". Tylko bez płaczu jak wrócisz za 6 miesięcy i cenny jako nowy kontrahent będą 30% wyższe niż jednak przy aneksowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie może zrozumieć...

Cytując jednego z forumowiczów "Oglądanie telewizji w nc+ za pół darmo się skończyło".

:-D

 

Chodziło to (comfort) dla stałych klientów po 19,99 i 24,99. Ale ostatnio coś słyszalem że poszlo w górę. Więc cena 32,50 może być realna niestety ;(

To jest za wysoka cena. Nie dostanie za 20, ale nieco ponanad 20. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort proponują za 22,5 ja szczerze nie widzę różnicy między tym a startem 

moje dzieci widzą zasadniczą różnicę...

 

ja bym brał za 22.50 ale mi niezmiennie proponują 39,99...4-ty telefon i nic taniej

....z czego to wynika?

umowa do 30.04 wypowiedzenie w systemie ( może przez cinemax z +miesiąca za 0zł)

Edytowane przez qnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ma.Wszystkie opcje dodatkowe podbijają średnią.Znam to z autopsji gdy z każdym miesiącem po wyłączeniu dodatków obniżała się cena za pakiet Comfort.

Nawet gostek przyjmujący wypowiedzenie sugerował wyłączenie wszystkich dodatków jakie są możliwe do wyłączenia.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qnik. Jak dostaniesz za 35 to bedzie dobrze. Zobacz ile płacisz teraz.. A Cinemax nic nie ma do tego.

 

 

Raczej ma.Wszystkie opcje dodatkowe podbijają średnią.Znam to z autopsji gdy z każdym miesiącem po wyłączeniu dodatków obniżała się cena za pakiet Comfort.

Nawet gostek przyjmujący wypowiedzenie sugerował wyłączenie wszystkich dodatków jakie są możliwe do wyłączenia.

 

Cinemaxy mam do 31.03 więc zobaczymy czy po tym czasie coś się zmieni.

@ircios - aktualnie za goły Comfort płacę 39,99 i to od 2 lat... - no to wydaje się normalne ze na kolejny 2 letni cyrograf powinno być choć trochę taniej...

w takim razie ceny 19,99 lub aktualne 22,50  do kogo są kierowane?? - czy w ogóle są jakieś dostępne regulaminy tych promocji (w upc to standard)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość nietypową sprawę. Abonent, na którego była umowa, niedawno zmarł. Umowa trwa do 30.04, w związku z czym najwyższy czas, by zrobić cesję. W punkcie NC+ mówią mi jednak, bym wziął nową umowę. Proponują to, co jest dostępne w ofercie, czyli niewiele taniej. Czy warto zatem zrobić cesję i negocjować przedłużenie umowy? 

 

Oto co mam:

  • Cinemax 10 zl 24 m 
  • Premium Sport&Film 50 zl 24 m.
  • Multi+ 0 zl 24 m 
  • Comfort+ 39,90 zl 24 m 
  • CANAL+VOD 0zl 24m 
  • HBO 20 zl 24 m
  • Extra+ 10 zl 24 m

 

Za całość płacę więc 129,90. Zależy mi, by zbić cenę do maks 90-100 zł za:

  • Comfort+/Extra+ (w sumie mi to obojętne, byle były wszystkie kanały sportowe)
  • Canal+ 6 (bo nie potrzebuję Seriali i Discovery)
  • HBO
  • Eleven

 

Czy takie rozwiązanie jest możliwe do wynegocjowania? Wiem, że mógłbym najpierw zadzwonić, jednak w mojej sytuacji bez cesji jest to niemożliwe, więc ważna jest też decyzja na temat tego, czy ją robić, czy może zerwać umowę i wziąć nową. Proszę Was więc o pomoc.

Edytowane przez Olek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z 6xcanal+ to 70zl. Z HBO będzie 90zl. Plus Eleven za 12zl. Razem 102zl. Powinieneś to dostać bez problemu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...