Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To daj sobie na luz. Po co sobie zawracasz głowę o aneksowaniu na pół roku przed. Z wypowiedzeniem taką ofertę też byś dostał. A samo E+ chodzi po 45 z wypowiedzeniem. Jeśli umowę teraz przedłużysz to i tak wchodzi ona w życie od lipca.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oferty zmieniały sie nieznacznie ale każdy się łudzi że będzie lepiej.Ja od marca zaczynam umowę która trwa 2 lata i nie wierzę że takie oferty jak moja będą taniej.Edit@mateusz14422 żadne układy popełniają błędy które ja potrafię reklamować.Sami z siebie nic ci nie dadzą poza standardem z wątku.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z Krakowa (potwierdzenie na e-mailu):

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

dodatkowo chcieli mi jeszcze wcisnąć jakąś wypożyczalnię za free, ale z tego zrezygnowałem.

Wypowiedzenia nie wysyłałem (umowa do końca marca).

Z uwagi na MRS za 0 zł i najem Pace za 0 zł, oferta wydaje się korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Z tym MS pocyfrowym to trochę zastanawiające.Nie dość że drugą kartę można bez problemu wydać w rodzinie to jeszcze usługa darmowa.Multiroom poenkowy dosyć, że trudniej "rozdzielnic" to na dodatek płatny co miesiąc.Pojedynczych przypadków po reklamacyjnych nie liczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas porazka, polityka nc+ jest niedoogarniecia co wpis to inaczej abonent jest traktowany.

 

Dlaczego osoby ze starej cyfry maja MR w cenie, a ci co maja parowane dziadowskie dekodery od iti muszsa za nie placic. Kiedys przed dokupieniem MR i dekodera od nc+ kupilem zaje**ty dekoder fergusona zeby do niego wsadzic karrte dalem za niego chyba 700zl to sie okazalo ze nie moge tego zrobic bo karty sa parowane z dekoderem i tak przez te glupia firme leze i kurzy mi sie porzadny sprzet... rece opadaja

 

Jak chce oferte comfort+ z 6xc+ i MR to za 59zł nie da rady no porazka :D a tu ktos inny pisze ze bez wypowiedzenia dostal taka oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie i w jakich pakietach można dodać ten "Multi Man Pack" z 4 kanałami dla dorosłych?

 

Ostatnio jak sprawdzałem ofertę dla świeżych to można było to dodać choćby do pakietu E+C8+, natomiast teraz widnieje skrojona wersja "Man Pack" z jednym kanałem erotycznym.

 

Czy przy odnowieniu i przejściu na E+C8+ będzie można dodać ten pełny "Multi Man Pack"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tej chwili mam pakiet Start płacę za niego 20zl i dekoder mediabox (nie płacę za niego, ponieważ kiedyś pisałem reklamację i mam zrabatowany). Po kilku rozmowach dzisiaj (28 lutego) konsultant zaproponował mi Comfort za 22,50 (umowa na 24 miesiące ), oraz pakiet 8xC+ płatny od czerwca za 30zł (mogę z niego zrezygnować). Oznacza to, że przez 3 miesiące - marzec, kwiecień, maj płacę za Comfort (+testowanie extra - nie pamiętam tylko czy przez miesiąc czy przez 3, oraz 8xC+ 22,50, natomiast od czerwca, za to samo (Comfort, 8C+), płaciłbym 52,50 (dekoder mediabox za 0zl, nie mam i nie potrzebuję multirooma). Do tego dochodzi jakaś wypożyczalnia Vod C+. Pytanie jest takie - czy jest to dobra oferta (wydaje mi się, że tak), czy coś można ewentualnie jeszcze więcej ugrać? Czy w ramach tej paczki 8C+, mogę coś jeszcze dostać?

 

Pytanie drugie - czy jest jakaś opcja dodania do Comfort, 8C+, samego Eurosportu 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280, Co do oferty za 94.99 zł, To jest okrojone Superpremium+ bez C+ Discovery oraz C+ Seriale.. ale możesz dorzucić oba kanały za 5zł. Nic lepszego nie otrzymasz za mniejsze pieniądze.

Wiem natomiast w większości przypadków jest tak, że podpisuję umowę na kanały których nie oglądam. Szczerze mając Cinemax nie obejrzałem żadnego filmu mając oba kanały w pakiecie. Przestało już mnie bawić branie dla samego brania. Wiem, że interesuje mnie umowa 24 miesięczna podstawa 6xC+, Extra+ i ewentualnie HBO. Dziś kolejna oferta E+, 6xC+, HBO 6 miesięcy 0 zł później 25 zł, podstawa 74,99 zł+opłata za HBO. Poprosiłem wstępnie ofertę na maila jeszcze się zastanowię. Jedno pytanie czy HBO z opcją zobowiązania na kolejne pół roku w cenie 25 zł jest z HBO GO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...