Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a co mi doradzicie , umowa kończy się pod koniec marca 2017 r. to jest 3-cie przedłużenie umowy abonament 44,90 zł za pakiet Extra +.

Dostaje propozycje na tyle samo + dodają nc+ go kino świat na 24 m.

Czy mogę na coś jeszcze liczyć?Ja upierałem się że wystarczy mi tyle ile mam ale chciałbym niej płacić, czy są taki możliwości?

Czy mogę ewentualnie dostać antenę za 1 zł (jak mają nowi klienci) i dekoder wifi box w cenie?

 

Cennik pakietu extra zaczyna się od 44,99 do 59,99 więc taniej go nie dostaniesz. Chyba że uda Ci się zrobić pakiet comfort i dobieranie uzupełnienia extra, ale z tym sporo zachodu.

Nie dostaniesz anteny za 1zł, minimalnie za 39,50 przy kontakcie z infolinia. Wifibox w zalezności co posiadasz obecnie, jesli sagema i chcesz wymienic na wifiboxa, mozesz sie targowac ale zazwyczaj doplata 2zl miesiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku  takiego   maila 

 

 

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/01/2017.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.
Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*.

Z poważaniem,
Zespół nc+

 

 

Oznacza to że już  do mnie nie zadzwonią jeśli się nie odezwe do nich  do 31.01  ? Czy jednak jeszcze będą dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy użytkownikiem,więc proszę o wyrozumiałość.:)

 

Wczoraj dotarła wiadomość z sprawie umowy myślę sobie co jest nie tak? Przecież koniec umowy mam dopiero w 31.03.2017 ale jak już powolutku zaczynają to więc będę chciał prosić o pomoc.

 

Pakiet jaki mam :

 

Extra+ 49.90

 

History HD 1,99

 

Dekoder na własność

 

Za całość płace 51,89.

 

Chciałbym zejść do pakietu ,,najniższej" Start+ i za ile mogę dostać? Wypowiedzenie nie wysłane i nie dzwonili do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dostał dziś ktoś telefon z nc+? coś nowego się pojawiło?

Umowa mi się kończy jutro (jestem na wypowiedzeniu). Nie wiecie czy w sobotę też konsultanci działają?

 

Obecnie mam extra + 8C+ + HBO za 59 zł. (plus eleveny teraz za 15 zł, wcześniej przez rok za ok 7 zł). Po nastu telefonach cały czas ta sama śpiewka za to co mam chcą ok 100 zł. Czyli podwyżka o jakieś 25 zł. Interesuje mnie głównie sport.

Niestety więcej niż te 80 zł za tv płacić nie zamierzam więc albo zejdę do pakietu extra + 6 C+ za 69 zł (z HBO na 6 m-cy gratis) albo zamienię na kablówkę. A propo ktoś dostał to za mniej niż 69?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zgodziłem się na zaproponowaną ofertę. Było wypowiedzenie.

 

E+ -44,90 PLN/mc

MR -10 PLN/mc

HBO - 0PLN - 6mc

C+ - 0PLN - 3mc

KinoŚwiat +NC+CO 100h

 

i jakiś VOD za free, ale nie korzystam z tego wiec niezbyt się na tym koncentrowałem. nie za bardzo wiem co to jest. :)

 

Umowa na 24mc

 

Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Comfort+, Hbo, Premium film, premium sport, extra+, multi+, podstawowy vod, umowa na 24mies 69.99zł, nbox z dyskiem

Umowa do jutra z wypowiedzeniem.

Dziś dzwoniłem.Propozycje umów na 24mies:

Extra+, 8C+ , Hbo, Cinemax 99zł (w ica mam to za 94.99zł jak wyrażę zgodę na marketing lol)

Extra+  6C+, Hbo 89.99zł

Extra+  8C+, HBo na 6mies 79zł - to chciałem z Hbo na 24mies ale operator powiedział że pula na ten mies się skończyła, że były wcześniej ale już nie ma ;_(

Extra+  6C+, Hbo na 6mies 69zł

Jutro rano zadzwonię. Na coś się trzeba będzie zdecydować, pffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 94.99zł jest napisane Pakiet Superpremium(6)+ więc myślałem że jak Superpremium to są wszystkie C+, ale rzeczywiście wszedłem w listę kanałów i C+ Seriale i C+Discovery nie jest podświetlony. Moja pomyłka. Chciałbym ten pakiet Extra+,8 C+ i Hbo 24mies za 79.99zł, mi powiedzieli że już nie ma ale ktoś widzę napisał 12 Grudnia że już takie pakiety się wyczerpały więc sam nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się jutro umowa, wypowiedzenie złożone, a oni ani razu do mnie nie zadzwonili, tylko wysyłają jakieś durne SMS-y że mają specjalne rabaty dla mnie, jak już ja kilka razy zadzwoniłem to okazało się że mniej kanałów więcej płacić, zastanawia mnie tylko czemu do mnie w ogóle nie dzwonią i nie proponują niższych cen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracowałem nigdy na infolinii ale to pewnie jest pula numerów telefonów które komputer losuje i z nimi łączy konsultanta. Z drugiej strony może notują że jeżeli nie jesteś skory do przedłużeń i kilkakrotnie nieodebrałeś lub nie chciałeś oferty to schodzisz na drugi tor obrabiając bardziej chętnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa z nc+, dzisiaj dzwonili żeby porozmawiać, ale nie miałem czasu w pracy i poprosiłem o telefon po weekendzie. Mój obecny rachunek wygląda tak:

w8uzjk.jpg

 

Proszę o poradę jaką maksymalnie zniżkę mogę uzyskać i co muszę zrobić :) w grę może też wchodzić zmiana pakietu (najbardziej zależy mi na wszelkiej maści kanałach sportowych tj C+ i Eleven oraz dokumentalnych, a rodzice oglądają seriale i filmy na kanałach FOX, C+, C+ Film itp). Pozdrawiam :)

Edytowane przez Felix123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Comfort+, Hbo, Premium film, premium sport, extra+, multi+, podstawowy vod, umowa na 24mies 69.99zł, nbox z dyskiem

Umowa do dzisiaj z wypowiedzeniem.

 

Zaakceptowałem dziś za 69.99zł:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów

Niby to kosztuje 160zł/mies bez promocji

 

Chciałem dopłacić więcej za HBO na cały okres i to powiedziałem ale Pani z infolinii dała opcje:

- Extra+ 6C+ HBO/24 mies - 89.99 zł

- łamaniec HBO na 1 rok - 6mies za darmo, 6mies za 25zł i bym płacił uśrednione 82.50zł , na koniec roku trzeba dzwonić.

 

Niby HBO za darmo na cały okres już nie dają (Pinokio) tak jak miałem...

 

Przekonywała mnie żeby brać to co wziąłem i dzwonić przed końcem czerwca i pytać się o nowe promocje na HBO.

 

Niedosyt jest, ale co zrobić... Trzeba jakoś dalej żyć. Błahaha .

 

Szczęśliwego Nowego Roku.

Edytowane przez tomasz3324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felix123
Sytuacja podobna do mojej: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1201944

Wczoraj, po półtora miesięcznej nieaktywności ws. negocjacji, postanowiłem sam do nich zadzwonić i niestety dalej to samo, a nawet gorzej, bo jeśli dobrze zrozumiałem, to konsultantka oferowała mi Comfort+ z 6xC+ za 74,90, a nie Extra+, jak to było wcześniej. Na jakieś moje sugestie, co do obniżki, padała odpowiedź - "nie mogę". Rzecz jasna jest to dla mnie oferta nieakceptowalna. Zaczęli wydzwaniać od początku października nie proponując niczego poniżej 100 zł (chociaż raz miałem za 97 zł, z pakietem Start), dodatkowo wciskając mi gorszą ofertą niż mam obecnie - jeśli tak ma wyglądać chęć zatrzymania klienta, to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niestety po miesiącu rozmów zero sukcesu. Pierwszy raz odkąd istnieje enka nie mam przedłużonej oferty na koniec wypowiedzenia. Chyba nastawieni są na zwiększanie zysków lub rzeczywiście wszystko podrożało.

do tej pory miałem

extra+ 3xhbo+ hbogo + 8xC+ w łamańcu 6/18 (0zł/ 70)

 

teraz proponowali extra+ 8xC+ HBOx3 za 79,9 ale dzisiaj tez info ze juz nie ma takiej oferty i teraz za 90?

co proponujecie.

Przeczekać 2 dni bez TV i próbować dzwonić w nowym roku (koniec wypowiedzenia to 31.12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...