Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka polityka marketingowa, jednym dać, drugich skroić by móc dać tym co dostają ;)

Dzisiaj miałem ofertę Extra+ 6C+ z multiroomem za 94,90;) Rzecz jasna dojnym zwierzęciem nie jestem więc, pora szukać opakowań od dekoderów ;)

w APS sa oferty dla nowego klienta extra +6C za 79zł do tego multi 10zł sam widzisz że jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle...? To jest totalna porażka. Całe szczęście nie jestem aż tak uzależniony od TV, żeby, przepłacać NC+ i utwierdzać ich w przekonaniu, że obecna polityka wobec abonentów jest w porządku. Nie chcą zarobić, zarobi Polsat. Średnio przez 24 miechy 78,80 PLN miesięcznie za full pakiet z Multiroomem i ich Evoboxem za free, bądź dostawca internetu przy dopłacie do neta 20 PLN.

 

Chytry dwa razy traci ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę.Obecnie 87,85 zł .Comfort,ekstra,8C+,3 HBO,Vod, History HD i Eleveny w cenie 59 zł 12 miesięcy i 79 zł 12 miesięcy + 7.95.Umowa do końca sierpnia,miałem tylko 3 telefony,pierwszy z Superpremium za 99 zł, drugi telefon ekstra i 6 c+ za 69 zł odmówilem,powiedziałem że interesuje mnie ekstra 8c+ i 3Hbo,niema takiej oferty.dzisiaj 3 telefon od kompetentnej Pani.Przedstawilem swoje warunki na których zostanę,czyli ekstra,8C+,3HBO w cenie 79.99 na 24 miesiące,HHD nie chciałem, chwila muzyki i ok oferta się dla mnie znalazła,do tego mam Eleveny do końca roku za 7.95 potem rezygnacja albo inna cena.Jeszcze H HD na miesiąc z wyłączeniem i Flimbox na miesiąc.VOD przy 8C+ zostało.Dekoder Pace PVR.

 

W tym jest też HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas: Comfort+ 24,90, w umowie do końca listopada. Bez wypowiedzenia.

Od dzisiaj ze zgodami marketingowymi Comfort+ 19,99 oraz opcja Extra+ (od pierwszego do ostatniego września).

 

Ciekawe czy mnie zaproponują to samo.Również mam Comfort za 24,9 i umowę do końca listopada i taka oferta by mi w zupełności wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  59,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130, HBO,, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, SunDance HD Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów

 

Jest OK, czy coś można lepiej? To samo taniej lub w tej kwocie coś więcej?

 

PS. A gdyby tak wziąć sam comfort+ za 19.90, to można potem dokupić pakiet Canal+? Za ile?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostrzeżenie dla tych co dostali HBO na miesiąc za darmo przy przedłużaniu umowy. Podczas rozmowy z konsultantką dostałem informację, że owy pakiet mogę wyłączyć w sierpniu i za wrzesień nie będzie naliczana opłata. Kiedy chciałem to zrobić okazało się, że mam zobowiązanie na HBO na 6 miesięcy, tzn: 1 miesiąc za darmo 5 m za 25 zł. Telefon do nc+ i złożona reklamacja i teraz pytanie.

 

Czy jeśli uznają reklamację to jest szansa na jakiś bonus? Tzn HBO np na 6 m za darmo? Czy o taką rekompensate trzeba się upomnieć czy oni sami dają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień nowy telefon. Pani się pyta co mnie skłoni żeby pozostać z nc+. Mówię krótko i na temat że chcę mieć to co obecnie w tej samej cenie. Pani - nie da się. Superpremium owszem 99zł ale Multiroom 10zł, HBO GO pół roku za free potem możliwość wyłączenia, albo 10zł miesięcznie. Mówię że w takim razie dziękuję i aby zadzwonili jak się będzie dało. Pani twierdzi że w takim wypadku już teraz może mi powiedzieć że nie ma co czekać bo lepszych ofert nie będzie. Ja jej na to że w takim wypadku ja już teraz mogę jej powiedzieć że nie przedłużę umowy. Nie mam zamiaru płacić więcej za to samo.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kwota 78,99.

Mi nie zależy na HBO. Uważam, że HBO ma słabe filmy a jak coś zawsze można oglądnąć na internecie.

Ewentualnie zaproponowali oferte na 24 miesiące za tę samą kwotę i wtedy chcą dać HBO na 6 miesięcy free.

W obydwu ofertach dają HBO GO oraz C+vod.

Zastanawiam się czy brać i którą ofertę czy ich przeczekać.. abonament mam do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kwota 78,99.

Mi nie zależy na HBO. Uważam, że HBO ma słabe filmy a jak coś zawsze można oglądnąć na internecie.

Ewentualnie zaproponowali oferte na 24 miesiące za tę samą kwotę i wtedy chcą dać HBO na 6 miesięcy free.

W obydwu ofertach dają HBO GO oraz C+vod.

Zastanawiam się czy brać i którą ofertę czy ich przeczekać.. abonament mam do końca miesiąca.

Biorąc pod uwagę że umowa tylko na 15 miesięcy to chyba niezła oferta.Z reguły takie umowy są droższe od tych na 24 miesiące.Trochę dziwna ta cena powinna być o 1 zł droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy dwa razy pytałem o cenę.

Wnioskuje, że konsultanci rzucają oferty "jak mogą".

Kwestia dobrze trafić.

Do tej pory w tej cenie miałem to samo lecz z C+(6), teraz proponują mi  tą samą cene dając jeszcze C+seriale i Discovery...

Teoretycznie oferta bez szału, ale jak czytam co niektórzy tutaj dostają to jednak chyba oferta nie najgorsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożyłem wypowiedzenie 2 tygodnie temu w APS, umowa wygasa na koniec miesiąca... i zero kontaktu.

Zaznaczam że nie zaznaczyłem opcji "braku kontaktu" w wypowiedzeniu.

 

Dziwne, cóż, chyba im nie zależy, choć płaciłem im prawie 130zł.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na mnie przyszła pora:

Aneks z komfortem za 35pln, dopełnienie do extra do końca września za darmo. 3 mies 8C+ za darmo potem 30pln z możliwością odłączenia. Dobrałem MS za 5pln przez pierwsze 12 miesięcy a kolejne 10pln/mies.

ps. to już 10 lat na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cenę w stanie jestem ugrać?
Kończy się teściom kolejna umowa gdzie mają pełną ofertę( włącznie z cinemax, hbo, i oczywiście c+), multiroom i jeden dekoder chyba na wynajęciu jest.

Aktualnie na rachunku jest:
Pakiet komfort+ 39.90
Hbo 25.00
Premium film 30.00
Premium sport 5.00
Adventure tv hd 1.99
Cinemax 10.00
Extra+ 10.00
Filmbox 10.00
H2 1.99
History Hd 1.99
Multi+ 0.00


Myśle że najoptymalniej będzie wybrać pakiet:

Extra+ z C+

HBO + HBO GO

MAN PACK

Multiroom (2 karty)

Wynajem dekodera

 

Jaką cenę można ugrać za to ?

 

Edytowane przez rumun1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...