Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla mnie koniec umowy do konca lipca 2016
Extra z 6C plus  79,9/24msc

Extra z 8c plus 89,9/ 24 msc

 

Extra z HBO i HBO GO 85,9/ 15 msc

 

Extra z 8C plus + HBO na pół roku 0zł (dalej 20 lub rezygnuje) 89,9/24 msc HBO Go 10 zł 

 

Zależy mi na na canalplus może byc 6 ale chce VOD C+ wiec niestety 8 kanałów ehh..., w hbo zależ mi na HBO GO, Co myśleć o tej ofercie jakaś rada? Proszę o pomoc, [pozdrawiam 

 

 

Dodam, że do chwili obecnej posiadałem umowę na 12 msc za 79,9 z 8 cplus i miałem HBO z HBO GO za darmo na pó łroku wcześniej

Edytowane przez andrzejblasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet za 127,81zł mies oto jego skład :

 

COMFORT+  = 24,90

EXTRA+ 20,00

CANAL+HD 8X 10,00

HBO HD 20,00

CINEMAX HD10,00

SUNDANCE HD 2,99

HISTORY HD & H2  2X 1,99

ADVENTURE HD 1,99

ELEVEN HD 7,95

FILMBOX 0ZŁ + FILMBOX ARTHAUSE 2,00

VOD PRAPREMIERY TVP.PL 9,00

DEKODER MEDIABOX+ 5,00

MULTIROOM 10,00 ADB 5800S

 

na końcu moje pytanie czy to dobra cena za ten zestaw :roll: umowa do 04/2017

 

Jest sens się starać o coś takiego za 62.85? Umowa kończy mi się za tydzień, wypowiedzenie wysłane. Jestem wieloletnim abonentem.

Edytowane przez johnadams1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z uporem maniaka proponują extra + z 6c+ za 69,90 zł. Wcześniej proponowali jeszcze w tej cenie 6m hbo.

Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Do tej pory extra plus, 6c+, cinemax oraz history za 59 zł.

Dzwoniłem niedawno i podtrzymują ofertę za 69,90 zł za e+ 6c+ albo comfort+ z 6c+ za 59 zł. Podziękowałem. Powiedziałem co mnie interesuje - tzn albo utrzymanie ceny, albo w za 69 zł e+ 6c+ i hbo. Pani mi podziękowała i powiedziała, że będziemy w kontakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasa mi pod koniec sierpnia, wypowiedzenie złożyłem 20 minut temu w punkcie nc+, dostałem 2 oferty na maila takie że się śmiałem, zadzwonię sam do nich w ostatnim dniu umowy i się zobaczy; sami do mnie nie zadzwonią bo powiedziałem że nie mam telefonu haha.

 

Mam coś takiego w systemie:

 

Multiroom Premium Aktywacja mediaBox+

HBO
Eleven Sports
CANAL+ VOD
VOD+ Seriale+
Akt. MULTIROOM Premium
Cinemax
Akt. MULTIROOM Premium
EXTRA+
Filmbox
netVOD+ konto podstawowe
History HD
Premium Sport &Film

Multi+

 

Za wszystko płacę obecnie 127zł, bo po roku skończyła mi się darmowa promocja na MR Premium /wcześniej przez rok 107zł/.

 

Co w ogóle teraz mogą zaoferować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca lipca extra 6xC+ - w srode propozycja max to samo plus HBO na 6m. Dzis juz nawet HBO nie chca dac na 6m tylko max na 1m-bo podobno im sie jakies kupony kończą.

Umowa do końca lipca. Dziś telefon. Poprosiłem o extra+c8+hbo za 79,99 zł na 24 miesiące. Nie mają już opcji HBO na 24 miesiące, nawet na 6 miesiecy nie ma, tylko na 1 miesiąc.Cena to 79,99 zł. Jakbym chciał mieć 6c+ to cena się nie obniży. W opcji z HBO (Superpremium z hbo go - bez cinemax za 99,99 zł, lub opcja Superpremium z cinemax (bez hbo go) za 99,99 zł.

 

Konsul nie kłamał. Mówił, ze opcja z hbo na 24 miesiace za 79,99 zł była, ale sie skończyła.

Nie wiem czy czekać do pierwszych dni sierpnia i wtedy jeszcze zadzwonią z taką ofertą? Hmm... Inaczej będę musiał oddać deka.

 

Dajcie znać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z ofertą. Mi też Pani konsultantka powiedziała, że opcji z HBO na 24 m jak i na 6 m za 0 zł już nie ma bo skończyła się promocja i pozostały tylko oferty na 1 m za free i paczka z Filmbox tak samo. Jedyna propozycja jaka padła to 12 m za 0 zł a potem 25 zł (średnio 12,50/m). W sumie nie zależało mi jakoś szczególnie na tym HBO bo gdy ostatnio miałem to oglądałem bardzo mało.

 

Na moje pytanie dlaczego ich oferta tak podrożała, Pani stwierdziła, że wcześniej za dużo rozdawali dobrych ofert i teraz zmieniła się polityka całkowicie bo klienci chcieli pakiety z Canal + prawie za darmo. Jesli chodzi o Eleven to powiedziała, że taniej ich wyszło oferować te kanały w opcji za 15 zł w stosunku gdyby musieli podnieść abonament o 30 zł jeśli kupiliby te prawa. 

 

Podsumowując, ze względu na to, że zaczynam jutro urlop i nie chce mi sie użerać z tym wszystkim. Oferta zaakceptowana. 

 

Extra + z Canal+(6) 69,90, HBO z HBO GO do końca sierpnia za darmo (później trzeba wyłączyć bo będzie naliczana opłata 25 zł), Filmbox 1 miesiąc za darmo (autowyłączenie), Eleven (7,95) do końca listopada plus najem mediabox 5 zł, razem: 82,94 zł, umowa na 2 lata. 

 

Powodzenia w ciężkim bojach obecnie z nc+ ;)

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do wrzesnia. bez wypowiedzenia, i podobnie Extra + z Canal+(6) 69,99 + MR, jeszcze na początku tygodnia mieli HBO na 6 m-s za 0. Teraz już nawet na jeden miesiąc nie mogą włączyć. Dzwonią z Tarnobrzega i pani mocno się zdziwiła na opcje 59.9 (ze oni nigdy takich nie mieli) zasugerowałem, że z krakowskiego nr bywały jeszcze miesiąc temu takie, powiedziala ze byc moze,ale nic nie możne na tą chwilę innego zaoferować .Czy jest w ogóle wypowiadac - nie wiem jak nic taniej z wypowiedzeniem nie ma jak widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie i jestem po pierwszej rozmowie z działem utrzymania klienta.

 

Ogólnie nie wygląda to za dobrze. Wszyscy tu piszą że opcja za 69,99 zł (Extra+ 6xC+ na 24 miesiące) jest łatwa do wyrwania. Niestety w moim przypadku problemem jest wysoka kwota jaką teraz płacę czyli 102 zł za 131 kanałów + pakiet Eleven Sport. Pani twierdzi, że Ci co dostają oferty za 69,99 zł płacili wcześniej 59 zł i mają mniej kanałów.

 

Do tego mam mam dekoder mediaBOX, który jest według mnie akurat najlepszy jaki kiedykolwiek miałem przez 15 lat posiadania Cyfry+ jeszcze za łepka. Niestety mam go w ofercie za 5 zł wynajem i tu też pani twierdziła, że nie ma go jak rozliczyć i nie może mi go dać za 0 zł... Prawda to?

 

W sumie dostałem "ekstra" ofertę Extra+ 6xC+ za 79 zł (bez Eleven, na 24 miesiące) + 5 zł dekoder, czyli 84 zł czyli .... Czyli kicha.  :evil:

 

Powiedziałem, że w sumie to z tych 131 programów to potrzebuje tylko 6 xC+ oraz Discovery Channel to pani coś tam pogrzebała i zaproponowała 73,99 zł na 15 miesięcy za Extra+ 8 xC+ oraz mniejsza ilość kanałów (ale zostanie nSport+ oraz Discovery Channel).

 

Podsumowując 73,99 zł + 5 zł to 78,99 zł na 15 miesięcy w sumie 1184,85 zl. Poprosiłem ofertę na email i czekam...

 

Czy ten konsul mnie nabajerował, czy naprawdę nic więcej od nich nie wyrwę?

 

Najbardziej mnie wkurza, że już za dekoder im zapłaciłem 105 zł i jeszcze do 31 października dorzucę 15 zł, a te sępy nie chcą w promocji chociaż tego sprzętu za 0 zł dorzucić. :evil: Jak zrezygnuję to co oni z nim zrobią? Dadzą komuś używany, bez sensu...

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje, umówiłem się na rozmowę w konkretny dzien, konkretną godzinę gdzie po przemyśleniu chciałem przedłużyć i nikt do mnie nie zadzwonił :rofl: Oferty mi odpowiadały. Znając życie zadzwonią jutro z jakąś konkretnie inną propozycją i będą jaja jak berety, bo będą się upierać, że to co oferowali kilka dni temu i na co miałem się zdecydować w umówionej rozmowie nie jest już aktualne :crazy: Jak mi wyskoczą z takim czymś to najpierw im wygarnę, a później zapoznam się z ofertą zębatego FILANTROPA :-8 Robią już totalnych idiotów z ludzi...

ps. W smsach piszą, że w niedziele nie pracują. Czyli w niedziele nie ma co czekać na tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w tym miejscu, ale nie wiedziałem gdzie zadać pytanie.

 

Powiedzcie mi jak jest z dokładanymi do przedłużonej umowy opcjami Filmbox na 1 miesiąc i kolekcjami VOD, one po gratisowym miesiącu zostaną wyłączone, czy automatycznie podtrzymywane za $? Bo przy przedłużaniu umowy nie było ze strony konsultanta ani słowa o tych gratisach, a wiem o nich tylko z umowy, którą po telefonicznym przedłużeniu wysłano mi na e-mail. Chciałem sprawdzić, czy mogę je wyłączyć, ale w "Moje nc+" w ogóle cisza, że takie opcje mam włączone, a nie mam zamiaru tracić czasu i do nich dzwonić i pytać, tym bardziej, że o żadne gratisy nie prosiłem, a i konsultant nic o nich nie mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w tym miejscu, ale nie wiedziałem gdzie zadać pytanie.

 

Powiedzcie mi jak jest z dokładanymi do przedłużonej umowy opcjami Filmbox na 1 miesiąc i kolekcjami VOD, one po gratisowym miesiącu zostaną wyłączone, czy automatycznie podtrzymywane za $? Bo przy przedłużaniu umowy nie było ze strony konsultanta ani słowa o tych gratisach, a wiem o nich tylko z umowy, którą po telefonicznym przedłużeniu wysłano mi na e-mail. Chciałem sprawdzić, czy mogę je wyłączyć, ale w "Moje nc+" w ogóle cisza, że takie opcje mam włączone, a nie mam zamiaru tracić czasu i do nich dzwonić i pytać, tym bardziej, że o żadne gratisy nie prosiłem, a i konsultant nic o nich nie mówił.

Napisz na E-obsługe i dopytaj.Bo te opcje mogą np wyłączyć sie automatycznie lub nie dotyczą Twojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...