Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam to: 

Najem ultraBOX+
H2
HBO
Eleven Sports
CANAL+ VOD
MULTIROOM STANDARD
Hustler HD
Cinemax
EXTRA+
HBO GO
Aktywacja NC+ GO internet
Najem HD Multiroom
Premium Sport &Film,  Multi+

Płacę 105 zł za ten pakiet. Chciałbym przedłużyć umowę na podobnych warunkach, żeby mieć Euro za free. (Jeżeli nie uda mi się z nimi dogadać, to Euro wykupię, to dla mnie nie problem). Po prostu jestem ciekaw, co mogę wyrwać od nich. Jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich propozycje(bez wysłanego wypowiedzenia) przez moje nc+ to kosmos np ekstra za 59,99 zł 2 miesiące za 21 zł na 24 miesiące lub ekstra z 6 canalplus za 79,99 zł lub superpremium za 99 zł obydwa pakiety na 24 miesiace obecnie ekstra z 6 canalplusami  na 12 miesięcy za 79,90 zł. do końca umowy 3 miesiące.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj konsultantka po wypowiedzeniu umowy zaproponowała mi taką ofertę na 24 m-ce i ją przyjąłem bo chyba nic więcej bym nie utargował.
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Filmbox Pack, Mistrzostwa Europy 2016 Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - Euro 2016, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów

 

 

Wcześniej miałem Extra+ 6C+ i Filmboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziesz płacił 79,99 plus aktywacja MR

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, 79,99 + 49 aktywacja MR. Tak się złożyło, że MR i tak miałem zamiar wziąć do pokoju dzieci zamiast Netii, z którą kończy mi się umowa (za kanały z bajkami płacę 10 zł). Oferta może bez rewelacji, ale jak dla mnie w takiej samej cenie jak miałem + Euro może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyłączeniem z oferty NC+ jakichś kanałów sportowych dzwonili do mnie i zaproponowali przedłużenie umowy na nowych warunkach bez tych kanałów.

Do tej pory miałem umowe na 24msc-e (pierwsze 6msc 0zł, 18 kolejnych 79,9zł, średnia ok 60zł), czego minął niecały rok.

Pakiet Extra+ z CANAL+ ( 8 ), HBO, MULTIROOM STANDARD (2x karta kameleon)

 

Zaproponowali:

Pakiet Extra+ z CANAL+ ( 8 ), HBO, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD za 79,9zł lub to samo tylko 6 kanałów C+ (bez C+ seriale, C+ discovery i czegoś tam jeszcze) za 69,9zł. Wybrałem tą tańszą opcję, umowa na kolejne 24 miesiące. Chyba dobra oferta ? Z tego co czytałem na ostatnich stronach wydaje mi się, że teraz jest drożej niż gdy rok temu podpisywałem umowę.

Edytowane przez qler85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,ze źle !

Inni też taka przecież dostawali .

Jak dzwonili wczoraj i przedwczoraj to nie mogłem odebrać i tyle .

Gdzie są Ci inni z 8C+ za 69.99 zł?Ja nie widziałem jednego dowodu na taką ofertę na tym forum.A mam wrażenie że dość uważnie śledzę oferty.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA pojawiła się możliwość samodzielnego przedłużenia umowy.

Oferty (jak dla mnie) ciekawe, i na pewno dużo lepsze niż proponował mi wczoraj punkt NC+, choć gorsze niż te o których piszecie w tym temacie (po wypowiedzeniu).

a to nie wiążę się, np: że po wejściu w tę zakładkę to nawet jak się nie zdecyduję to muszę ponownie wysłać wypowiedzenie? Tak jak z ofertą na mejla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta.

Aktualnie 66,88 zł za pakiet extra z canal+ 6x

H2, Hustler, History

 

Nowa propozycja 154kanały abonament 21zł przez 2 miesiace potem 59,99

Umowa na 24 miesiące

Canal+ za 0zł przez 1 miesiąc z automatycznym wyłączeniem.

7 kanałów tematycznych nc+

Filmbox pack przez 1 miesiąc z automatycznym wyłaczeniem

Umowa do końca sierpnia, nigdzie nie dzwoniłem ani nikt się ze mną nie kontaktował.

Wypowiedzenie wysłane.

Aktywowałem nc+ go na telefonie.

Mam nadzieje ze to nie kasuje wysłanego wypowiedzenia.

Definitywnie odchodzę do CP tym bardziej że będę miał fona w plusie.

Nie dość że już jest drogo z reklamami powtórkami i starociami to jeszcze ma być drożej?

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej ofercie posiadam - Multiroom Premium, EXTRA+ ,Eleven Sports, Premium Sport &Film, Multi+ .


Za prawie 4miesiące kończy mi się umowa, na ten moment płacę 132zł na miesiąc, myślałem żeby lada dzień przedłużyć, ogólnie oferta mi odpowiada


i dodatkowy bodziec - wszystkie mecze Euro dostałbym za free. Jaki abonament mógłbym wywalczyć ?


Obecny trochę spory około 100zł lepiej by wyglądało :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...