Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie dzisiaj dzwonili...

 

posiadam: extra+, c+8, hbo, mr, peace chyba 500gb, i jakis na wypozyczeniu sagem... 59,90

 

proponowali: extra+, c+6, nc+go... 69,90 dodatkowo hbo, gbogo... 89,90

 

odmowilem poki co... Pani pytala jaki sa moje oczekiwania... powiedzialem, ze analizuje oferty i poprosilem o telefon we wtorek 16.02... licze, ze zejda z cena min. do 79,90...

 

umowa do konca lutego, wypowiedzenie wyslane...

Edytowane przez aquarius7x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani pytala jaki sa moje oczekiwania... powiedzialem, ze analizuje oferty i poprosilem o telefon we wtorek 16.02... licze, ze zejda z cena min. do 79,90...

 

umowa do konca lutego, wypowiedzenie wyslane...

 

Do mnie cały czas mówią, co możemy zrobić, aby Pan został z nami. Odpowiadam, że do zaproponowanej oferty Extra+ oraz HBO za 64,90 zł chcę mieć za darmo History 1 i 2. Z ich strony zawsze pada, że się nie da. I na tym się kończą te pseudenegocjacje.

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam obecnie comfort + za 104 zł co można obecnie wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia ?

MR Standard - akt. 0zł
Najem mediaBOX+
Multiroom Standard
Multi+
EXTRA+
Premium Film
SunDance HD
History HD
HBO
Cinemax
Filmbox
CANAL+ VOD
VOD+ Seriale+
Premium Sport
netVOD+ Multi+
Adventure TV HD
H2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Na czym twoim zdaniem można próbować zbić cenę do tego poziomu 90-100zł ?

Złożyć wypowiedzenie do końca lutego... to podstawa. Eleveny dają z 7,50 w promocji , a nie za 15. MR połowe umowy za free na 1 dekoder. Dzierżawa dekodera. ..też można dostać za free. Trzeba cisnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moja obecna (wypowiedziana) umowa to średnio 59,90zł miesięcznie do końca marca 2016 za:

 

Comfort+

Premium Sport & Film

Extra+

Multi+

Multiroom Standard

2 x wifiBox+ Sagemcom

 

Obecne propozycje z tych opcji, które mnie interesują to:

 

Extra+

8 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

79,90zł przez 24 miesiące

 

lub

 

Extra+

6 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

69,90zł przez 24 miesiące

 

Na razie czekam bo do końca marca jest jeszcze trochę czasu i nie ma co się wyrywać z aneksem. Podaczas kolejnej rozmowy poruszę kwestię tej oferty za 59,90zł na 12 miesięcy bo od kilku tygodni aktywnie śledzę ten wątek i do tej pory nie wiedziałem, że w ogóle dają "bezreklamacyjnie" takie warunki.

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moja obecna (wypowiedziana) umowa to średnio 59,90zł miesięcznie do końca marca 2016 za:

 

Comfort+

Premium Sport & Film

Extra+

Multi+

Multiroom Standard

2 x wifiBox+ Sagemcom

 

Obecne propozycje z tych opcji, które mnie interesują to:

 

Extra+

8 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

79,90zł przez 24 miesiące

 

lub

 

Extra+

6 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

69,90zł przez 24 miesiące

 

Na razie czekam bo do końca marca jest jeszcze trochę czasu i nie ma co się wyrywać z aneksem. Podaczas kolejnej rozmowy poruszę kwestię tej oferty za 59,90zł na 12 miesięcy bo od kilku tygodni aktywnie śledzę ten wątek i do tej pory nie wiedziałem, że w ogóle dają "bezreklamacyjnie" takie warunki.

 

Pamiętaj, że ja nie mam multiroomu - mój kumpel, który ma taką samą ofertę, jak Twoja, tylko że ma jeden dodatkowy dekoder (Mediabox + Box HD), też dostał tylko warunki przedłużenia na Extra/6C+ za 69,90, jak Ty. Może stąd moja oferta jest tańsza o te 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie mam:

 

Comfort+

Najem PVR Multiroom

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO

Cinemax

Filmbox

VOD+ Seriale+

 

umowa do końca czerwca ale niebawem wypowiedzenie złożę umowy. Za wszystko obecnie płacę 109,90zł.

 

Pytanie, na dzień dzisiejszy, gdybym chciał zrezygnować z Cinemaxów i Filmboxów (i tak nie oglądam), utrzymać multiroom na dwóch kameleonach oraz utrzymać wszystkie canal+ i HBO to jest szansa zejść poniżej 100zł?

 

I czy jest możliwość wymiany dekoderów na nowsze? (mam Pace i Philips po cyfrze)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Feniks1983

Szansa jest na wymiane sprzętu....  Oczywiście aktywacja  za dekodery + opłata za MR. Camele zachowasz, ale MR będzie w sieci. Chcesz poniżej 100, to masz szanse Superpremium za 99,90. To by była najlepsza opcja.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów po dłuższej przerwie.

 

Proszę o krótkie określenie moich możliwości negocjacyjnych w sytuacji:

 

Umowa 13-miesieczna wygasająca z końcem lutego:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport & Film (najpierw 6 potem 8 C+)

HBO

 

Wszystkie pakiety na całość trwania umowy za średnią cenę 53,26zł. Czyli pierwsze miesiące nie płaciłem nic, potem 79,90. Jednakże od początku wpłacałem 53,26.

Dekoder mediabox+ bez dzierżawy.

 

Migrowałem z n-ki. Długoletnia umowa zawsze przedłużana.

Tym razem wysłałem wypowiedzenie i do tej pory nikt sie nie odezwał z propozycją. Jedynie pismo na maila, że przykro im, że rezygnuję z ich usług itd.

Czyżby coś sie zmienieło w tej kwestii w nc+? Może warto sememu zadzwonić?

Wszelkie wskazówki będą cenne.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez myrkur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym razem wysłałem wypowiedzenie i do tej pory nikt sie nie odezwał z propozycją. Jedynie pismo na maila, że przykro im, że rezygnuję z ich usług itd.

Czyżby coś sie zmienieło w tej kwestii w nc+? Może warto sememu zadzwonić?

Wszelkie wskazówki będą cenne.

 

Pozdrawiam.

 

Teraz zmieniło się na niekorzyść. Jestem z tą platformą wiele lat, jeszcze jak była N-ka i do tej pory nie było problemu, ale teraz już jest. Odchodzę do CP, ale mogę CI przekazać, że przeważnie oferują:

Comfort+ oraz 6 x C+ za 59,90 zł

Ekstra+ oraz HBO za 64,90 zł

Extra+ oraz 6 x C+ za 69,90 zł

i zarzekają się, że nic taniej nie mogą dać. 

Na forum przeczytasz, że były od tych propozycji 2 wyjątki.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Feniks1983

Szansa jest na wymiane sprzętu....  Oczywiście aktywacja  za dekodery + opłata za MR. Camele zachowasz, ale MR będzie w sieci. Chcesz poniżej 100, to masz szanse Superpremium za 99,90. To by była najlepsza opcja.

 

Co to znaczy, że MR w sieci będzie? A jest szansa po dodaniu Eleven Sport też zejść poniżej 100zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ja nie mam multiroomu - mój kumpel, który ma taką samą ofertę, jak Twoja, tylko że ma jeden dodatkowy dekoder (Mediabox + Box HD), też dostał tylko warunki przedłużenia na Extra/6C+ za 69,90, jak Ty. Może stąd moja oferta jest tańsza o te 10 zł?

 

Dzięki za dodatkowe info, rozumiem przesłanie.

 

W zasadzie ta oferta, którą mi proponują czyli Extra+ i 6xCanal+ za 69,90zł na 24 miesiące jest dla mnie jak najbardziej do przyjęcia jednak jeśli mam jeszcze półtora miesiąca czasu do końca umowy to nie mam parcia na aneksowanie takich warunków już teraz choćby dlatego, że nie są one jakieś rewelacyjne. Oferta skierowana do mnie została potwierdzona w kilku rozmowach negocjacyjnych z konsultantami (ja dzwoniłem i do mnie dzwoniono) więc raczej powinna być ona dostępna aż do końca marca i mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie ściemniał za miesiąc, że jest już nieaktualna.

 

Jeśli można pomarzyć to najbardziej odpowiadałaby mi umowa z Twoją ceną (59,90zł) i moim okresem minimalnym (24 miesiące).

 

Natomiast jeśli chodzi o sprzęt to dekodery wifiBox+, które dzierżawię nie są mi tak naprawdę potrzebne do życia bo niesparowane karty Cameleon siedzą w moich nBoxach z dyskiem na Enigmie2. Dzięki temu nie jestem całkowicie uzależniony od cen i oferty programowej operatora. Przede wszystkim zależy mi na zachowaniu dwóch, niezależnych kart (MS) bo to jest dla mnie priotytet, a Sagemcomy wziąłem w bezpłatne użytkowanie tylko w zamian za moją zgodę na wyłączenie programów w tak zwanej jakości SD.

 

Reasumując, najważniejsze dla mnie jest przedłużenie umowy na pakiet EXTRA+ CANAL+ bo wszystkie dodatkowe opcje mogę sobie dołączyć na swoich zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ myrkur

Można samemu zadzwonić Ten pakiet co masz teraz możesz dostać za minimum 99zł. Taniej ktoś dostał ale po reklamacji, i są to jednostkowe przypadki.

@ LWIK, @baek - dzięki za odpowiedź.

 

To sie nie miło porobiło.

 

Hmm, 99zł - prawie 2 razy więcej, jak dotychczas.

 

A jak Waszym zdaniem wyglądalaby ta sama oferta bez C+ sportowych?

 

Czyli:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

C+ (te bez sportu)

HBO

 

Jakie umowy teraz proponują ?

 

"Upchnę się" z tym w ...powiedzmy 69zł/msc ??

 

Z góry dzięki za od.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem następującą ofertę:

 

- pakiet comfort z canal+ ( bez c+seriale i discovery), eurosport2, eleven za 80,79zł/msc

- multiroom x2-  5zł/msc za najem dekodera głównego + 15zł/msc za dwa dekodery przez pierwszy rok i 20zł/msc za drugi rok.

 

Razem wychodzi to 100,79zł przez 1 rok i 105,79zł przez 2 rok.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...