Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest podobnie. Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Do tej pory łamaniec ze średnią 53zł/mc  comfort, extra, multi, sport&film.

Jak na razie dostałem tylko maila z nr telefonu do W-wy, ale jeszcze nie dzwonię, bo i tak nie ma po co.

 

Zależy mi na piłce: liga angielska, LM, i Eurosport 2 (i Eleven). Jak myślicie, ile mogą za to policzyć?

Z tego, co czytałem wcześniej powinienem się liczyć z 59,- za comfort i 6C+. Czytałem gdzieś, że ktoś wcześniej dobrał jeszcze sam Eurosport 2 za 5zł? Albo poczekać do świąt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem jeszcze dwa telefony.

opcja pierwsza:

pakiet extra plus 6C+ za 74,90 plus hbo i cinemaxy gratis na 6 miesięcy,potem decyzja czy zostawiam za 25zł

opcja druga:

6C+ za 74,90 hbo gratis 6 miesięcy następne 6 po 12,50, drugi rok po 25zł oczywiście z opcja rezygnacji po 6miesiącach

w jednym i drugim przypadku umowa na 24 miesiące.

drugi konsultant stwierdził,że dwie wcześniejsze oferty już są nieważne i tylko trzecia od niego obowiązuje.

dziwne, bo zarówno z miłą panią z pierwszego telefonu jak i z drugim panem umówiłem się na telefon po czasie do namysłu.

tak jak wspomniałem parę postów wcześniej nie składałem jeszcze wypowiedzenia. wszystkie oferty wychodzą suma sumarum podobnie, chyba wezmę tę od miłej pani,bo ona przynajmniej się starała i potrafiła miło pogadać :)

p.s. za jakieś pół roku będę chciał dokupić multiroom-myślicie,że się da? będzie zmiana warunków umowy i kolejne "negocjacje"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone, łamaniec 5*0 10*79,9  comfort, extra, multi, sport&film, hbo, MR

Ponieważ nie nękali mnie (a raczej mojej żony) telefonami w ogóle, zadzwoniłem dziś do Krakowa. Na wstępie ustaliliśmy że takiej oferty jak była to już nie dostaniemy ale mogą zaproponować za 69,9 w umowie na 2 lata to co mieliśmy do tej pory (6C+) i hbo nie na całość tylko na 6 miesięcy z opcją darmowego odłączenia. A dodatkowo jeszcze mogą za darmo dołożyć dekoder do MR (mamy jeden od nich drugi swój). Na pytanie czy ten drugi też z nagrywarką - stanowcze nie da się. Sądząc po ostatnich wpisach na forum wiele więcej wywalczyć się nie da.

Niby można obniżyć o 10 pln/mc z ofertą eurobanku z drugiej jednak strony polsat (bez hbo) z ofertą plusbanku wychodzi ponad 2 razy taniej. BPL i 6 meczów ekstraklasy nie są chyba tyle warte ale dochodzi jeszcze MR na nieparowanych camelach, a w polsacie bieganie z kartami.

Rozważając wszystkie za i przeciw.... kurcze nie wiem :)

 

@pltrot. z tymi kartami w CP to nie tak do końca prawda, nie ma jakiegoś biegania ja na 3 MR w ciągu miesiąca przekładałem w poszczególnych dekach 2razy /1raz/1 raz, nie jest źle

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli konsultant robi mnie w ch.ki.

wymadrzał się, że w momencie dokupowania MR trzeba negocjować nowe warunki.

czekam na jutrzejszy telefon od Pani i kontynuację abonamentu, nie chce mi się łazić po salonach i podpisywać wypowiedzeń, zwłaszcza, że i tak w tym momencie nie da się ugrać nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dają jednak HBO gratis i drugi dekoder gratis, tyle że nie pejsa? co ci oferowali, Sagemcoma?

Sagemcoma a HBO tylko na 6 miesięcy

 

@pltrot. z tymi kartami w CP to nie tak do końca prawda, nie ma jakiegoś biegania ja na 3 MR w ciągu miesiąca przekładałem w poszczególnych dekach 2razy /1raz/1 raz, nie jest źle

No to da się wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel

propozycja umowa 24 m

 

1. extra + 6 C+ 69 zł przez caly okres trwania umowy

2. comfort + 6 C+  59 zl przez caly okres trwania umowy 

 

czy to max ????? 

wypowiedzenie przyjeli , zakonczenie umowy 21.12

Zakończenie umowy masz 31.12 zawsze jest z końcem ostatniego dnia miesiąca

Edytowane przez mxv1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tutaj nie pisalem ale chce was zapytac czy mozna taniej wyrwac confort+8C+eleveny+ eurosport2+hbo za mniej niz srednio 95.34zl tak mi zaproponowali hbo 6m gratis czyli teraz 82.84 a pozniej 25zl czyli srednio jw.

Można taniej jak się niedawno dowiedziałem tu na forum :). Wystarczy HBO brać na 1 miesiąc, wtedy masz średnią 12,50 za te kanały. A przy okazji o taki zestaw(być może z 6C+ i bez Eurosportu 2) będę zabiegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 rozmowach z DUK stwierdzam, że nie ma kompletnie żadnego marginesu w negocjacjach. Sztywne warunki, 8xC+ 69,90, a wszystko dodatkowe płatne po normalnej cenie. Ani niższej ceny na HBO ani na Filmboxy, no poprostu NIC... 

Tłumaczysz że zawartość programowa C+ jest uboga jak nigdy, ze sportu praktycznie zostały tylko LM i Polska Extraklapa której nie oglądam, a cena wzrasta, to Ona na to że dostaje przecież 40% rabatu na Pakiet C+... To samo z Eleven, że dostaje cały sport tylko za 7,95 ! Mówie że dostaje podwyżke za C+ i dodatkowo mam dopłacić średnio 12 zł/mc (przy 2 latach) za Eleveny, a więc na mój rozum to podwójna strata, po czym z drugiej strony słuchawki foch że jak mi zależy to zapłace a jak nie, to umowa sie rozwiąże, bo oni nie będą rozdawać nic za darmo. A poza tym jak jestem kibicem sportowym to przedłuże, i lepszej oferty już nie dostane, i oni (DUK) już nie będą do mnie dzwonić. Troche bezczelni sie zrobili ci konsultanci. Nowa POLYTYKA podejścia do abonenta. Z takim podejściem to bardzo szybko rozwalą tę platforme tv...

Też mi świetna oferta- z 62 zł/ mc mam podnieśc opłaty na 82 zł. I jeszcze mi będą wmawiać że nie mam racji :)

Poczekam do ostatniego dnia. Jeszcze sie sami będą płaszczyć żeby z nimi umowe prolongować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...