Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zgadzam się z postem powyżej. Pamiętam jak wielu na tym forum przy ostatnich przedłużeniach za czasów Cyfry+ (2011-2012 rok) walczyli o pakiet CANAL+Optimum z Multiroom i nagrywarką za 75zł/m-c, z czego trzy ostatnie miesiące z tej 15-miesięcznej umowy po 95zł. Teraz (za odpowiednik Extra+8C+) 

podobna cena - 79,90zł (najczęściej przewijająca się oferta na forum), więc wielki powrót do czasów Cyfry+. 

 

No rewelacyjny argument :) - bo w 2011 ludzie walczyli o ....

W 2011 roku płaciłem za internet 1Mbit - 59zł

Dzisiaj płacę za 250Mbit - 49zł !!!

 

W 2011 roku za abonament w którym miałem 100 minut płaciłem 59zł

Dzisiaj płacę 39zł i mam rozmowy gratis!!!

 

I jeszcze klika przykładów by się znalazło.

 

Po prostu się w głowach poprzewracało w NC+ i tyle...

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co masz możesz mieć za tą samą cenę. Z tego co widzę nie wymieniasz Multi +, a to możesz negocjować przy paczce Filmbox.

 

Myślę, że na chwilę obecną jeśli chodzi o MR z taką ofertą nic nie da sią więcej ugrać. Chyba, że masz coś mniej niż Comfort do tego?

Obecnie mam Extra+. Za jaką cenę mógłbym mieć Confort+ z obecnymi opcjami dodatkowymi? 59 zł?

 

A czy warto pytać o jakiś HBO, Eleven lub inny kanał chociaż na kilka miesięcy? Co z dekoderem? Jest w ofercie coś lepszego niż Pace 500 gb?

Edytowane przez robert6723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+. Za jaką cenę mógłbym mieć Confort+ z obecnymi opcjami dodatkowymi? 59 zł?

 

A czy warto pytać o jakiś HBO, Eleven lub inny kanał chociaż na kilka miesięcy? Co z dekoderem? Jest w ofercie coś lepszego niż Pace 500 gb?

Zawsze warto pytać. Ale jeśli chodzi o HBO i 11 to jako opcja ceny są sztywne, ewentualnie gratis do końca roku (HBO) lub z tego co inni piszą na pół roku a potem 25 przez kolejne pół. Czy się opłaca, Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do widzenia dla osob zwiazanych z nc+ a jest ich wielu,widac to po wpisach.

Majac lamanca srednio 53 dzis pierwszy tel od osoby ktora byla kulturalna, na niby oczywiscie bo chciala tylko zbadac co moze ugrac.jak zwykle 69 z 6c i 79 z 8 c.podziekowalem i zdania nie zmienie,od 01.11 bez nc bez zalu

Popieram hiszapana,ile osob odejdzie z nc? Poniewaz jakby pozostalym zaproponowac abon od 100 to tez nie byloby roznicy

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego osoby z łamańcami nie zauważają, że może to poprzednie oferty były zbyt tanie, a nie obecne za drogie. Rzeczywiście, to wina NC+, że rozpieścili abonentów, próbując ratować twarz po falstarcie. Niektóre osoby powinny jednak docenić, że w ogóle przez ten rok czy ile tam płaciły grosze za bardzo bogatą ofertę. MR-y, HBO, C+, Extra+ itd. za 50zł? Żyć nie umierać. Sam miałem atrakcyjną promocję, ale teraz płacę normalną stawkę. Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

 

Pozdrawiam

 

Ależ ja bardzo doceniam... co nie oznacza, że gotowy jestem płacić aż tyle ile obecnie sobie NC+ woła.

 

Normalne ceny, falstart, promocja, bogata oferta, premium... wszystko prawda ale tylko w odniesieniu do C+ (fani piłki nożnej maja przerąbane) cała reszta to najzwyklejsze ździerstwo... w porównaniu z konkurencją (CP).

Ja mam w d... że to była promocja po falstarcie... Cena jest za wysoka do mojej wyceny wartości tego produktu. 

Idziesz do sklepu i... za te same buty ktoś gotowy jest zapłacić 800 zł a ktoś inny postuka się w czoło i powie, że więcej niż 170 nie zapłaci i koniec...

 

Jak mam porównywalny pakiet w nc+ (bez FilmBox) za około 80 zł i pakiet w CP (prawie to samo ale z FilmBox) za 67 zł to o czym rozmawiamy....? ...że dodadzą słowo "premium"... a mam głęboko w poważaniu to że to "premium", programy te same...

 

Ja czekam do końca umowy do końca stycznia jak nic się nie zmieni to po wielu, wielu latach żegnaj nc+ a witaj nieznany CP... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie co się nc+ bardziej opłaca. 2mln abo którzy płacą po pół abonamentu czy 1mln placący pełna stawkę?

Dla korporacji liczy się kasa. Popełnili błąd schodząc tak nisko z abonamentem i teraz ponoszą tego skutki. Podobnie było z n-ką, niski abonament = koniec działalności. Chodziasz i tak uważam, że wielu tu narzeka na cenę nc+ a i tak przedłuża umowę na kolejny okres...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli to, że gdy była N to ceny były normalne, sprzęt nowoczesny i oferta fajna. Po połączenii z C+ dostaliśmy gorszy sprzęt (te śmieszne klocki wifibox) i ceny z kosmosu. Abonenci muszą ponosić koszty utrzymania oferty piłkarskiej.

Dawniej można było nie brać sportu w ogóle i nie płaciło się za piłkę. teraz nawet gdy kupi się 6C+ to nie zabieraja c+sport tylko seriale i dokument. KAżdy kto chce c+ musi płacić za sport. Ja jeszcze nigdy nie obejrzałem żadnego meczu na c+ bo mnie to zupełnie nie interesuje, a płacić muszę.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie co się nc+ bardziej opłaca. 2mln abo którzy płacą po pół abonamentu czy 1mln placący pełna stawkę?

To zależy.

 

1. Jeśli właśnie rozkręcają działalność i zakontraktowali milion deków, które wypchnęli do klientów, to bardziej im się opłaca jeden milion płacący dwa razy więcej.

2. Jeśli mieli 2,5 miliona klientów, to bardziej im się opłaca mieć 2 miliony płacących mniej. Jak zejdą do miliona, to koszty im niewspółmiernie rosną, bo ten ekstra milion zwróconych dekoderów trzeba gdzieś magazynować, a to kosztuje. W sumie to już widać, jak sprytnie NC+ tnie właśnie te koszty (a nie tylko koszty utylizacji) na starych po-nkowych dekoderach wypychanych we wszelkich prepaidach. Tu koszty magazynowania ponosi sprzedawca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @kfm   przedstawia typowe dziecinne rozumowanie. Autor zakłada bezsensownie, że wszyscy płacą pół ceny....przy tak śmiesznym i nierealnym założeniu reszta wypowiedzi nie ma sensu. Naczytał się o ARPU i wyciąga wnioski...błędne. nc+ zarabia głównie na marzy czyli tym co zostanie z kasy zebranej od  abonentów po odjęciu kosztów nadawania i zakupionego kontentu. CP pokazuje to najlepie: duża baza, słaszy-tańszy kontent+ spore zarobki.

Baza to zasadnicza część biznesu, to baza decyduje o perspektywach projektu... ARPU to ważny wskaźnik ale bez bazy nie ma sensu. Wydaje się, że w nc+ granica opłacalności ta baza 1,5 mln abo i tu się zgodzę z przyzwoitymi kwotami abonamentu.

Edytowane przez bat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli to, że gdy była N to ceny były normalne, sprzęt nowoczesny i oferta fajna. Po połączenii z C+ dostaliśmy gorszy sprzęt (te śmieszne klocki wifibox) i ceny z kosmosu. Abonenci muszą ponosić koszty utrzymania oferty piłkarskiej.

Dawniej można było nie brać sportu w ogóle i nie płaciło się za piłkę. teraz nawet gdy kupi się 6C+ to nie zabieraja c+sport tylko seriale i dokument. KAżdy kto chce c+ musi płacić za sport. Ja jeszcze nigdy nie obejrzałem żadnego meczu na c+ bo mnie to zupełnie nie interesuje, a płacić muszę.

Nie bądź zabawny. . W C+ przy aneksowaniu zawsze było można dostać dobrą cenę, czego doświadczyliśmy do 11 maja. W n nie było sportu

, więc nieco taniej było dla nowego. Gorszy sprzęt? No tak. .. Dalej jest producentem to samo ADB jak w n. W C+ był może i gorszy sprzęt, ale bez śmiesznego parowania i zawsze można było mieć własny dek. Co do sportu... 100% racji.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zapytam jeszcze raz, bo nie mam odpowiedzi, czy ktoś testuje przejście na najtanszy start+

wobec nie otrzymania dobrej propozycji

Jak to wygląda, za ile najtaniej?

Raczej w trakcie umowy w górę mogę potem pewnie podnieść na wyższy pakiet?

Albo dobierać coś do niego, np. cinemax czy inne zależnie od oferty, np. HBO czy Eleven?

aha i czy idąc na przeczekanie na start+ utrzymam multiroom na 2x pace?

Pozdrawiam

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie puszczą Cię tak łatwo na najniższy pakiet, czyli start, ale jest to możliwe. Cena za niego to chyba 10 lub 20. Do gołego Stert+ prawdopodobnie nie ma opcji dobrania czegokolwiek w szczególności Eleven. Do tego jest potrzebna paczka C+ .

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak sobie wymyśliłem, że do gołego start+ za np. 9,90zł sobie w takim razie dobiorę, to w promocji HBO, to Cinemax... i byłoby całkiem ok

a może i paczkę c+ jeśli wtedy zadzwonią z jakąś superofertą

 

może to głupie, ale jakoś te problemy z ligami prawie mnie uleczyły z oglądania piłki nożnej

zauważyłem, że mając pakiet mini z Polsatu (za 9,90zł mc), częściej włączam Polsat Sport niż coś sportowego z NCplus

(formuła 1, liga koszykówki, liga siatkówki kobiet, Euro 2016)

 

wiec nie wiem czy zostanę w ncplus (na razie do końca grudnia mam pakiet za 89,90zł - extra+, C+, HBO, Cinemax)

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n przed połaczeniem miała LM i ligę włoska, C+ miał polska, angielska, francuską, hiszpańską, wiec mieli prawo podnieść, teraz powinni obniżyć ale trzeba tez zdać sobie sprawę ze jeżeli obniża, to nie będą mieli jak podtrzymać angielską i starać się odzyskać lub ugrać coś więcej, bo za co? IMO są w patowej sytuacji;

 

Koprywa >> nc można kupić i bez C+, wtedy oferta jest gorsza, porównywalna cenowo czy lepsza od CP ? (w CP i tak nie będziesz miał C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qler85 możesz rozwinąć ta ostatnia propozycje za 67 zl?to była propozycja comfort z c+ za 59zl i eleven za 8zl?

Nie bardzo jest co rozwijac. W rozmowie raczej poslugiwalem sie okresleniem "to, co mam teraz" anizeli nazwami pakietow. Zapytalem o cene "to co mam teraz" bez HBO i c+ seriale i discovery. Uslyszalem, ze 67zl z "elevenami". Upewnilem sie tylko - 6x c+ z "elevenami" za 67? Tak.

 

A to, co mam teraz wyglada nastepujaco: 

PAKIET
COMFORT+
 
OPCJE DODATKOWE:
MULTIROOM STANDARD
MULTI+
EXTRA+
PREMIUM SPORT &FILM
HBO
NAJEM BOX+
NAJEM HD MULTIROOM
 
edit: zeby w przyszlosci poslugiwac sie poprawnym nazewnictwem, czy moze ktos mnie upewnic jaki ja mam pakiet? comfort czy extra?
Edytowane przez qler85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mój serial dotyczący przedłużenia oferty właśnie się rozpoczął. Umowę mam do końca roku, wypowiedzenie dziś wysyłam a NC+ od kilku dni dzwoni.

Obecnie posiadam poniższy pakiet za 83 zł

 

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Multi+ Najem ultraBOX+ HBO GO HB ITI EXTRA+ Filmbox HBO Premium Sport &Film netVOD+ konto podstawowe MULTIROOM STANDARD NC+ GO internet Aktywacja NC+ GO internet R nc+GO CANAL+ Sport nc+GO Multi+ nc+GO nSport netVOD+ CANAL+ Platinum netVOD+ Multi+ CANAL+ VOD Najem HD Multiroom

 

Podczas rozmowy narazie schemat jest podobny, na pytanie co mnie interesuje odowiadam, że to co mam do tej pory plus paczka Eleven. W odpowiedzi juz niemiły głos mnie informuje, że ten pakiet jest warty ponad 130 zł :) Na tym narazie kończymy. Przedłużam dzięki Wam już 6 raz umowę i na spokojnie czekam do grudniowych ofert ostatniej szansy z numeru krakowskiego.

 

Pozdrawiam

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci tel z w-wskiego nr i standard:

 

1.Superpremium 99,90zł

2.Superpremium z 6C+ 94,90

3.Comfort Extra Multi 8C+ 79,90

 

Mówię nie,nie nie, pani zdziwiona, że nie przyklepałem oferty, bo nowi mają to za 130zł, a dla mnie taka promocja, powiedziałem że przechodzę do polsatu, może tam sobie gdzieś odnotują. Druga rzecz, w poprzednim tel HBO z cinemax dało się rozdzielić w tej rozmowie już nie,są razem w paczce :?:

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, ponieważ jestem w stanie terminalnym dla nc+ (umowa do 31.10.2015, wypowiedziana w czerwcu), więc z ciekawością śledzę bieżący wątek na forum i chciałbym się podzielić kilkoma refleksjami (może faktycznie to forum czytają ważniaki z nc+, zresztą trącał ich pies).  Rzeczywiście tak jak piszecie tu prawie wszyscy, nastąpiło usztywnienie stanowiska konsultantów. Pewnie powodem jest, jak tu już ktoś wspominał, nowy ważniak w miejsce dawnego zarozumialca na szczycie, który jak się już zdążył pochwalić, będzie się chciał wykazać i właśnie idzie va banque. Jestem z C+ od marca 2005, od ówczesnego jubileuszu 10-lecia Canal+ w Polsce i miałem dosyć cierpliwości żeby doczekać 20-lecia C+. I muszę powiedzieć, że miarka się przebrała. Powodem nie są wcale ceny, ale entourage jaki towarzyszy od jakiegoś czasu nc+ a pośrednio C+, co przekłada się (oczywiście w mojej subiektywnej ocenie) na poważny spadek oceny wizerunkowej wspominanych wcześniej podmiotów. Metody wprowadzania zmian, ich kierunek i zakres, przywodzą na myśl jakieś szemrane interesy drobnego ciułacza dewiz a nie firmy, która chce funkcjonować jako dostarczyciel (dobrego) towaru premium (notabene paskudne słowo). Jeżeli już zahaczyłem o finanse, to myślę że pakiety nie są wycenione ani wysoko, ani nisko, są jakie są (oczywiście mam na myśli ceny ofert przedłużeniowych, gdyż te ze strony www są dla jeleni).

 

Jak sięgam pamięcią do marca 2005, muszę powiedzieć, że ówczesny pakiet odpowiadający dzisiejszemu Comfort+ z cała paczką C+ kosztował ~75zł, a z racji jubileuszu jako nowy klient płaciłem ~54zł. HBO kosztowało wtedy dodatkowe 25zł (20 w promocji) i w porównaniu do C+ naprawdę nie było tam co oglądać, może dlatego że C+ transmitował na żywo jedynie 3 mecze obecnej Ekstraklasy, reszta była z odtworzenia i tylko sporadycznie sport gościł na głównej antenie C+. Dla dopełnienia obrazu dodam, że lista programów (tak ta niezmienialna i dziurawa jak ser szwajcarski zaczynała się od TVP1 na pozycji 1 i kończyła naprawdę w okolicach 100 pozycji +/- 2). To był czas kiedy z obecnej paczki Mult+ funkcjonowały jedynie AleKino!, Planette, MiniMini i MiniMax (ZigZap)/Hyper, a Kino Polska był opcją płatną, nie pamiętam tylko  czy 1.99 czy 2.99zł To był czas kiedy wchodziły dopiero do oferty Cinemax'y (od lutego '05), AXN miał pojawić się za rok (maj '06), a Kuchnia TV 4- miesiące później (wrzesień '06), kolejny miesiąc później startuje telewizja n (październik '06), a Filmbox potrzebował jeszcze roku na wejście (wrzesień '07) i dopiero za kolejny rok pojawiło się Domo+ (wrzesień '08). W tamtym okresie od '05 do '10, oferty przedłużeniowe, które akceptowałem to 89zł za full pakiet w okolicach '06/'07 (ówczesny ful to ~128zł, bez paczki bodajże maxx z erotyką samochodami i rybkami - bo tę się zamawiało pod innym nr tel.), podobnie w '08/'09 kiedy full kosztował mnie ~108zł. Później odpowiedniki dzisiejszego super premium były przedłużanie w widełkach 87~99zł kilkukrotnie. Obecnie kończę kontrakt jak wielu tutaj z was 15 mies za 79,9zł za Comfort+, MR, Pace 500, Sagecom HD, Multi+, Extra+, Premium Sport&Film, History, netVOD+, C+VOD i HBO. Przy czym ciekawostką jest to, że wg rozpiski w aneksie do umowy, HBO było przyznane ze 100% bonifikatą na cały okres umowy (można by rzec cud)... No właśnie, powiecie że się opisałem jak osioł, i jak patrzę na zegarek to chyba macie rację, ale tylko w tym celu żeby coś pokazać w kwestii cen. Obecne oferty dla byłych Cyfrowiczów w zakresie pakietu super premium to 99.9zł z 8xC+ lub 94.9zł z 6xC+. Tak się składa, że ta druga kwota do miesięczny koszt bieżącego (podobno bajecznego - wg konsultantów - dla mnie) kontraktu powiększony o koszt Cinemax'ów (których mi brakuje do uzupełnienia paczki do rozmiaru super premium) 79,9+15=94,9zł !

 

Ekonomiści mawiają, że nie ma darmowych obiadów, dlatego mogę z pewnością stwierdzić, że nc+ przez ten cały czas dobrze zarabiało na minie... mało tego, teraz wprowadziło w życie plan taniego cwaniaczka, który pożyczył sportowy samochód na wyścigi uliczne od starego sprawdzonego kumpla i oddaje go poważnie uszkodzonego twierdząc, że to naturalne bo ludzie jeżdżą jak wariaci, dopominając się zarazem paru dych, bo przecież musiał nalać do niego paliwa... nie pozwolę się tak traktować!

Edytowane przez G_to_nieistotne
  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12.2015 to będzie szczęśliwy dzień dla NC+. Pozbędą się klienta, który nie rozumie ich oferty. Nie będą musieli dopłacać do mojego abonamentu w wysokości 53,26 zł. A i reklamy, które puszczają dłużej i częściej niż polsat, będą się mniej niszczyły, bo zabraknie mojego piorunującego spojrzenia. :smile: 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...