Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że i ja dostałem aktualizacje to i ja podzielę się z wami jednym spostrzeżeniem.

Nie wiem czy już to było w poprzednim sofcie ale jak w TVoD zamówi się coś i podczas pobierania filmu wyłączy się dekoder(standby) to owe pobieranie nie jest przerywane. Gniazdko Ethernet nadal jest aktywne i przesyła dane do dekodera.

 

P.S. Tekst może nie jest najwyższych lotów :smile: ale powinien być zrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie VoD też nie działa

Kanałów według własnego gustu nie da się ustawić, jest nadal sztywna lista która tylko wycina te kanały których nie dodaliśmy a numeracja dodanych do ulubionych nie ulega zmianie.

nawet jak ustawisz 4 kanały i tym czwartym będzie ten z pozycji 333 to i tak taki nr będzie miał i będzie się sortował wg tych numerów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie może, czy aktualizacja przychodzi na linie, na którą podpisana jest umowa, czy ogólnie na wszystkie? Bo ja mam dekoder od siostry i aktywować musiałem go na początku (pierwsza aktualizacja) u niej. Potem wszystkie aktualizacje kanałów itd przychodziły u mnie. Jak myślicie, muszę podłączyć tren dekoder u niej i przyjdzie tam aktualizacja czy może na mojej linii wejdzie? Ja też mam neostradę, także liczę, że przyjdzie u mnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy po tej aktualizacji wiesza wam sie czasem dekoder? bo u mnie rzadko ale tak i poza tym tną się niektóre kanały a poprzednio było ok, anteny nie ruszałem. Disney Channel klatkuje i jakiś inny ale już nie pamiętam a czasami pikseloza na eurosport HD i TVP HD co nie występowało wcześniej nawet zimą przy zachmurzeniu i opadach śniegu, a teraz słoneczna pogoda

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy po ostatniej aktualizacji na wszystkich kanałach macie informację EPG ? U mnie na 3 (TVN) i 6 (TVN7) nie pojawia się informacja a jedynie treść "brak informacji". Te same kanały z NTC mają pełne opisy. Czy tylko u mnie taki problem i jak sobie z nim poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...