Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek.karolak

Dzięki za odpowiedź :smile:

Jeszcze spytam się czy poza tym "ekranem startowym" poprawiła/pogorszyła się reakcja dekodera (przełączanie kanałów, czy mniej się zacina), czy jest tak samo? Działa poprawnie DCD menu? Chociaż pewnie niedługo sam zobaczę (tak myślę). Pisałem do BOK Orange w sprawie aktualizacji, ale nie dostałem odpowiedzi. :x Nie wiecie czy w Orange można porozmawiać Online z konsultantem, tak jak w TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :smile:

Jeszcze spytam się czy poza tym "ekranem startowym" poprawiła/pogorszyła się reakcja dekodera (przełączanie kanałów, czy mniej się zacina), czy jest tak samo? Działa poprawnie DCD menu? Chociaż pewnie niedługo sam zobaczę (tak myślę). Pisałem do BOK Orange w sprawie aktualizacji, ale nie dostałem odpowiedzi. :x Nie wiecie czy w Orange można porozmawiać Online z konsultantem, tak jak w TP?

Tak jest możliwość czatu z konsultantem.Ja z nim wczoraj rozmawiałem na ten temat ale jak zawsze kazał zadzwonić po linię techniczną bo nic nie wie :/

P.S Ja jestem z lubelskiego i tez nie mam aktualizacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wielunia(Łódzkie) i też nie mam aktualizacji. Według mnie aktualizacja może być partiami na poszczególne numery seryjne, które mogą być rozsiane po całej

Polsce. Dlatego prawdopodobnie nie zależy to od regionu w którym mamy instalację internet+TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

To może teraz wypowiem się w sprawie listy kanałów: dla kogo ona jest bardziej przystępna? :lol2: Co robi sama VIVA na pozycji 20? :crazy: A TVP HD na 42? Kanały MTV porozrzucane po całej liście... Osobiście przyzwyczaiłem się do starej listy, nie wiem co wy uważacie na jej temat, ale ja uważam, że ta nowa lista to wielki bałagan :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na testowym aktualizacji brak, jutro i pojutrze będę go męczył, bo potrzebna mi pilnie pełna nowa lista :(

 

Pytanie pomocnicze do osób po aktualizacji: macie na liście przykładowo MTV Dance? Do czego zmierzam: na liście ze strony Orange wycięte są wszystkie kanały ze starych pakietów M/L itp., których nie było w ramach pakietów n. Faktycznie ich nie ma (tj. TV1000, MTV Dance, Cartoon Network, czy TCM), czy po prostu są nie ujęte na liście w PDF, ale w dekoderach nadal wiszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...