Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak raczej jest, bo jestem z małopolskiego, ale w czwartek miałem aktualizację, ale w piątek wymieniałem dekoder (nie działało vod wogóle na zadnym sofcie) i teraz na nowym wymienionym jeszcze nie mam aktualizacji. Wymiana jest tylko na SHD85 nie ma możliwości na ten nowy.

 

Powiedź mi jak wymienić dekoder ? T. gdzie i co zgłosić bo mi nie działa dvb-t uszkodzone gniazdo.

Czy aby go wymienić muszą przyjechać technicy i go sprawdzić ?

Dzięki za pomoc

 

PS.Do nas aktualizacja przyjdzie na koniec mieś pewnie ;/

Działają mi na nerwy co te gamonie sobie myślą, aktualizują 1000 dekoderów dziennie ? zamiast na godzinę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gorącego newsa!

Zrobiłem małą awanturkę poprzez zapytanie z facebooka w sprawie tej aktualizacji i dowiedziałem się ze nie ma możliwości wysłania dla pojedynczego klienta tylko te update będą wysyłane do uwaga końca czerwca maksymalnie a nie tak jak ktoś pisał kwietnia. Ale nie wyklucza to że dostaniemy np wcześniej oczywiście, ale to co usłyszałem to piszę. Jest moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cali technicy od TP (Orange) :)

Jak zwykłe klienta mają gdzieś tak samo było z nowym pakietem podstawowym. Nowi dostali nowe kanały a swych stałych klientów mieli głęboko gdzieś.Po co ja podpisałem aneks, tak byłbym w trakcie rezygnacji z ich usług.

p.s Zróbmy mały spamik na profilu Orange pisząc ciągłe żeby się pospieszyli z aktualizacją ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały spam się robi ale jeżeli do końca czerwca to dziennie dostaje 10 osób aktualizacje. Jestem bardziej wnerwiony na Orange jak byłem, a na nowy dekoder nie da rady wymienić do wyczerpania zapasów SHD-85 które się pewnie nigdy nie wyczerpią chyba ze jesteś nowym klientem.

Teraz to i ja żałuję aneksu umowy był bym teraz posiadaczem lepszej TV (choć Orange pakiety ma całkiem fajne).

Czyli zapominamy o aktualizacji tak jak by jej nie było i czekamy aż nas zaskoczy.

Polecam pomoc z facebooka Orange polska szybka jak błyskawica :D

PS.Tym czasem muszę wymienić tego złoma na tego samego złoma bo mi nie działa gniazdo DVB-T :D

Jutro tydzień od wpisu o aktualizacji w tym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem monit o aktualizacji, dzisiaj zaktualizowałem. Moje wrażenia?

Dekoder chodzi szybciej, ładniejszy interfejs, chodź niektórym może się wydawać, po co tyle animacji.

 

Jedno co podkreślę zaje****cie mi się podoba to to, że kanały z pakietu podstawowego są ułożone do programu nr 30 (z kilkoma wyjątkami z wyższych pakietów)a potem jest jeszcze 17 kanałów od 160 numeru.

Na kanale nr 11 i 12 mam monit o tym że niedługo pojawi się w tych miejscach nowe kanały, ciekawe czy w standardowej ofercie z pakietem Podst.

Co do kanałów to nie zauważyłem, żeby jakiś przybył.

Ogólnie aktualizacja powinna się ukazać już dawno temu, a to że ludzie nie dostają aktualizacji to ich wina, mogli by zrobić możliwość aktualizacji z portu USB jak w innych urządzeniach np Ferguson.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też otrzymałem aktualizację! Dziś w nocy na włączonym dekoderze :)

To co się na początku rzuciło w oczy...

 

1) Możliwość tworzenia listy ulubionych kanałów i przełączania między nimi za pomocą przycisków góra/dół.

2) W okienkach w mozaice wyświetla się obecnie nadawany program.

3) Nowa lista kanałów, przyjaźniejsza dla posiadaczy niskich pakietów.

4) Kilka dublujący się kanałów: VIVA, TVP Seriale, TVP Historia.

5) Trzy lub cztery pozycje o nazwie "wkrótce nowy kanał".

 

aad9b89305bbe644m.jpg 13b394db228d5097m.jpg a4c39fd34713e4bam.jpg bedbe37c6b1d997em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...