Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek.karolak

A czy przy uruchamianiu dekodera pojawia się aktualna godzina? Możesz spróbować podłączyć dekoder do czerwonego portu w Livebox'ie i sprawdzić czy wyłączona jest opcja TV przez ADSL. Jeszcze napisz jaka to wersja Livebox'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to odjęli? To, że przez chwilę coś dali, choć bardziej prawdopodobny jest błąd jakiś, to powinniśmy się cieszyć a nie od razu odjęli a nic nie dodali. Masz pokazane za co płacisz, więc nie najeżdzaj na Orange, chcesz więcej to zapłać więcej.

 

Na tym forum to chyba prawie każdy by narzekał na Orange, ale nikt nie powie, że neostrada z pakietem podstawowym rozszerzonym telewizji jest bardzo sensownym pakietem i wartym swojej ceny. Każdy by tylko krytykował.

 

Poza tym, ten wątek jest o dekoderze a nie o ofercie programowej, więc koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u kogoś występuje blędy w odbiorze TVP1 i TVP2. u mnie po zmianie softu wyskakuje błąd z instalacją po wejściu w menu i sprawdzenie poziomu sygnału jest 0%. Pozostałe kanały działają. Po ponownym skanowaniu "krok po kroku" oba TVP są i poziom sygnału również jest. po 10 min wszystko siada.

 

mam dokładnie tak samo tylko na UHD88. założyłem osobny temat, czekam narazie na pomoc:

viewtopic.php?f=102&t=27719

 

na 85tce miałem tak raz i przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne wgranie aktualizacji pomogło (względnie reset)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie; kiedy mieliście ostatnią aktualizacje listy kanałow? Pytam, bo jakies 1,5 miesiąca temu wywaliłem Liveboxa z połączenia i wpiąłem dekoder SHD-85 bezposrednio do ruterka. Bez włączonego rutera dekoder zachowuje sie tak samo jak bez Liveboxa, czyli się nie zachowuje, ale jak włączę internet to idzie normalnie i nie widac objawów braku Liveboxa i jest OK, ale od tego czasu nie mialem zadnej aktualizacji, a wczesniej potrafily byc nawet co tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam nieużywany dekoder shd85 ze starym softem nr.2coś tam a chciałbym go wykorzystac do oglądania telewizji naziemnej jak wgrac nowy soft 301 jednak mam problem z tym że nie mam jua internetu z tp tylko z innego opratora sieci wifi i niewiem jak mam podłączyc liveboxa żeby mógł zainstalowac ten nowy soft do dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...