Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Urkisat napisał:

Czyli teraz wycofujesz sie z wlasnej bajki?

2% populacji nie odpowiada pozytywnie na każdą szczepionkę i każdy antybiotyk, co nie jest równoznaczne z tym że nie chronią przez zgonami i powikłaniami.

100% zabezpieczenia nie ma i szczepionka na Covid nie jest tutaj wyjątkowa.

Pisaliśmy o tym na portalu ale tego oczywiście się już nie doszukałeś.

 

Manipulujesz wypowiedziami.

Wykazałem Ci podawanie fejków, jak typowy troll próbujesz przekierować dyskusję na mnie.

Nie dam się w to wciągnąć.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się i tak dziwię, że Europa niezbyt sobie radzi z tą całą sytuacją. Znoszenie obostrzeń niczego tu nie zmienia. I tak będą rosły nowe fale i lockdowny, i tak się będzie można bawić do końca świata. 

Dlaczego Europa nie może pójść drogą Chin? Tego nie rozumiem. W przypadku pandemii nie ma tu żartów i bezpieczeństwo jest najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Miałem COVID a teraz brało mnie przeziębienie, coś grypopodobnego, bo 4 dni i po zażywaniu leków przeszło. Największą różnicą był fakt, że nie miałem wymiotów, poza tym przy COVID miałem mniej drgawek, tylko większe osłabienie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lannan napisał:

Ja się i tak dziwię, że Europa niezbyt sobie radzi z tą całą sytuacją. Znoszenie obostrzeń niczego tu nie zmienia. I tak będą rosły nowe fale i lokdałny, i tak się będzie można bawić do końca świata. 

Dlaczego Europa nie może pójść drogą Chin? Tego nie rozumiem. W przypadku pandemii nie ma tu żartów i bezpieczeństwo jest najważniejsze. 

Chiny powiadasz? Hmm, kilka dni temu zamknęli cały DisneyLand wraz z wszystkim którzy tam się znajdowali i tak trzymali przez kilkanaście godzin (btw. w sumie to nie było jeszcze info że już otwarli wiec kto wiem :P ale zakładam że jednak tak), na pewno przez całą noc. Naprawdę uważasz, że to jest lepsza metoda niż ta którą zastosowano w EU i US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Noszenie na twarzy maseczki może w niektórych sytuacjach pogarszać zdolność do podejmowania decyzji - pokazuje badanie z udziałem szachistów. To ważna informacja m.in. dla wszystkich, których praca wymaga wysokiej sprawności umysłowej.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/maseczki-na-twarzy-pogarszaja-myslenie-szachy-badanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać kolejny cytat, bo to kluczowe, nie wynika to z faktu że maseczki nasz szkodą, ale

Cytat

„Spadek ich poziomu (gry) związany był raczej z niewygodą powodowaną przez maseczki, niż z efektami fizjologicznymi, jednak z czasem ludzie się adaptowali” - mówi autor badania, dr David Smerdon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poseł Dariusz Rosati rano wrzucił tweeta z pozytywnym wynikiem testu na Covid, a wieczorem pojawił się na głosowaniu w sejmie. Dobrze, że chociaż w maseczce i zachował dystans :)  

 

https://www.salon24.pl/newsroom/1270491,posel-ko-przyszedl-do-sejmu-chory-na-covid-borys-budka-nie-widzi-w-tym-nic-zlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje zdanie jest takie.Szczepionka odrobine łagodzi chorobe lecz chorób występuje więcej w zawsze niespodziewanym momencie.Człowiek styka się ludźmi oraz występuje ciepło fałszywe i wilgotne powietrze i niekiedy wietrznie zimne zawieje a tyś mokry spocony i moment żeś chory.Potrzeba po prostu o siebie zadbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
16 godzin temu, BizzareX napisał(a):

                         

Dokument ten cały czas jest dostępny w serwisie Arte.tv: https://www.arte.tv/pl/videos/107194-057-A/re-szczepionki-na-covid/

Cytat

Pascal stracił możliwość normalnego poruszania się po szczepionce przeciwko koronawirusowi. I choć podobnych przypadków nie było wiele na 900 milionów dawek, którymi zaszczepiono Europejczyków i Europejki od początku pandemii, działania niepożądane szczepionek nie są wystarczająco badane. Często bagatelizuje się także doświadczenia osób, które zgłaszają się z poważnymi objawami po szczepieniu. Dokument z lektorem.

Kraj Niemcy

Rok 2022

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...