Skocz do zawartości

Nowości na Hot Bird 13°E


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To na tym Famavalu 100 71-72%? Pytałem ponieważ wydaje mi się, że ten transponder jest zdecydowanie słabszy od innych. U mnie na Arivie 200 jakość 73-77%.

 

Brak obrazu? A masz na transponderze SR 29900? U mnie wszystko działa (obraz i dźwięk), kanał nadal fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na famavalu 100cm. mam siłę sygnału 87% jakość sygnału 71-72% w ognisku mam 16.0°E a 13.0°E na zezie (jak można nazwać to zezem)

Wpisana mam 11096 - H - 29900 i obrazu brak

Zrobię fotkę tego tp. ale wrzucę dopiero jutro bo kabel USB zostawiłem u ziomka

 

Edit:

Sprawdziłem teraz na tunerze z polsatu i nie chce mi go nawet wyszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tym Famavalu 100 71-72%? Pytałem ponieważ wydaje mi się, że ten transponder jest zdecydowanie słabszy od innych. U mnie na Arivie 200 jakość 73-77%.

 

Brak obrazu? A masz na transponderze SR 29900? U mnie wszystko działa (obraz i dźwięk), kanał nadal fta.

rOuJn.jpg

Sorki za jakość zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bein Sport 1 dzisiaj się ponownie pojawił na 11096 H 29900 2/3 DVB-S2/8PSK. Obecnie jest obraz kontrolny.

mini_49ec7928d6f4dcf3232cac861f371536.png

 

Bitrate video: 10.6 Mb/s

Bitrate audio: 3 ścieżki AC3 po 256 kb/s

Rozdzielczość: 1920 x 1080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość pietryga511

Na Eutelsat HotBird 13A (10,815 H 5/6 QPSK) pojawił się przekaz Daring!TV 2, kodowany w Conax dla n i Nagravision dla Cyfrowego Polsatu. Czy wiadomo coś komuś nt. dołączenia tego kanału do n lub CP? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Hot Birdzie pojawił sie rosyjski kanal dla hazardzistów: V777, który nadaje na częstotliwości 11 623 V i SR=27 500, będzie mozna zagrać w kilka gier m.in ruletkę i bingo. Kanal nadawał wcześniej w internecie, 17 lipca wystartował z przekazem satelitarnym.

Źródło : satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jednym z ciekawszych kanałów jest na pewno The Green Channel (11 662), kanał ma bardzo kiepską jakoś zarówno obrazu jak i dźwięku, a prezentuje materiały o obalonym rządzie Muammara Kadafiego, są to materiały z nieistniejącego już a nadającego na Hot Birdzie kanału Libya TV, drugi ciekawy kanał to Orient News który pokazuje materiały z wojny domowej z Syrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...