Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwa zamiana uszkodzonego HD 6000 na Evobox? Mój HD 6000 szwankuje i myślę nad jego wymianą na sprawny. Uda się na evobox, czy raczej tylko ten sam model

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z wątkiem o dekoderach, temat na granicy umów, dekoderów, ale osobny wątek IMHO zbędny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak kolega napisal.

Albo mr i evo + wymiana na hd6000.

Co dokladnie sie dzieje Ci z hd6000?

 

Srednio sie oplacalo mowisz.. a pomysl logicznie czy masz zamiar zmieniac operatora?

Jak nie to pomyslales bez logiki.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witam. Kolega ma zamiar podpisać umowę poprzez internet z CP na pakiet Premium+ HBO GO w Smartdomie. Niestety nie ma telewizora LCD, tylko zwykły kineskopowy CRT 29 cali, tylko z złączem Scart.

  Teraz od 15 lutego do każdej umowy można jako dekoder PVR dostać tylko Evoboxa. Czy jeśli konsultant oddzwoni w sprawie umowy, to czy można poprosić o dekoder PVR HD7000 lub Sagemcoma ESI-88? Koledze zależy na nagrywaniu jednego kanału i oglądaniu drugiego i funkcji Time Shift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery HD7000 i Sagemcom ESI-88 zostały już wycofane z oferty Cyfrowego Polsatu. Nie są one już też dostępne na wymianę przy przedłużaniu umowy.

Pozostają one dostępne jedynie na tzw. wymianę serwisową, w sytuacji, gdy mamy już jeden z tych modeli i ulegnie on awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę jawnej k*****y z tymi dekoderami od CP.

 

Miałem HD3000 - podczas uruchamiania dekoder próbował się zaktualizować i przy tym zapętlał. Pomagało jedynie przełączenie go w tryb oszczędzania energii, tj. bez automatycznej aktualizacji. Poszedłem wymienić.

Problem uznano za wadę i dostałem nowiuśkiego HD5500s - działał 5 dni. Podczas któregoś kolejnego uruchomienia pojawiał się incydent z Aktualizacja Programu TV, proszę czekać..., o którym pisałem wcześniej. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych... Chwilowo, bo problem z aktualizacją programu powrócił. Znowu sprzedałem mu przywracanie i... koniec.
Dekoder wyłączył się na amen, a ja zostałem bez telewizji na weekend.

 

Czy tylko ja mam takie szczęście do pomarańczowych pudełek, czy to norma?  :evil:

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci poradził ciągłe przywracanie ustawień fabrycznych, ale to jest głupota, która prowadzi do takich efektów.

 

Twój problem to nieczytanie komunikatów na ekranie.

 

To nie jest aktualizacja oprogramowania a aktualizacja EPG czyli Programu TV.

 

W treści komunikatu jest jasno napisane gdzie możesz wyłączyć aktualizacje.

 

Ponadto aby dekoder szybko się uruchamiał zmień w Ustawieniach tryb ECO na Monitorowanie.

 

Wszystko w temacie.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dwukrotnie sprzedałem mu ustawienia fabryczne, ponieważ dwukrotnie wystąpił ten sam problem - który za pierwszym razem właśnie przywrócenie do ustawień fabrycznych zażegnało.

 

Ja wiem co jest napisane na ekranie i wiem czym różni się program TV od oprogramowania dekodera. Nigdzie nie napisałem, że problem w przypadku HD3000 i HD5500s jest ten sam, tylko że w obu przypadkach efekt jest identyczny - zostałem bez telewizji.

 

Problem polegał na tym, że każdorazowe uruchomienie programu TV na dekoderze kończyło się ww. komunikatem, niezależnie od trybu, w którym dekoder pracował. Różnica jest taka, że w trybie monitorowania problematyczny komunikat pojawiał się okresowo przy uruchomieniu sprzętu, a w trybie oszczędzania energii - dopiero po wciśnięciu EPG na pilocie.

To ja się pytam - po co ta opcja jest, skoro każde jej uruchomienie ucegla dekoder? Żeby menu symetrycznie na ekranie wyglądało?

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z aktualizacją oprogramowania występował na HD3000. EPG funkcjonowało poprawnie. Ten dekoder wymieniono mi od ręki na HD5500s, który fabrycznie miał najnowsze oprogramowanie.

 

Na otrzymanym HD5500s od początku wystąpił problem z aktualizacją EPG.

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W marcu planuję zakup abo cp i chciałbym poradzić się w wyborze dekoderów. Od ręki na infolinii mają HD6000 jako główny i HD2000 jako multiroom. Wiem, że co jakiś czas pojawiają się dostępne HD5500s, tylko pytanie czy warto na nie poczekać? Te modele istotnie będą się różniły?

 

Mój poprzedni post chyba został usunięty, więc jeśli ten równieź nie spełnia jakichś norm, lub jest w nieodpowiednim miejscu proszę o pouczenie. Wybacznie, nowy tu jestem ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z aktualizacją oprogramowania występował na HD3000. EPG funkcjonowało poprawnie. Ten dekoder wymieniono mi od ręki na HD5500s, który fabrycznie miał najnowsze oprogramowanie.

 

Na otrzymanym HD5500s od początku wystąpił problem z aktualizacją EPG.

Po co kolega przywraca ustawienia fabryczne? Wystarczy restart przez wyjęcie na minute wtyczki zasilacza dekodera i to zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Prośba o pomoc. Nie jestem abonentem CP.

 

Chciałbym pomóc "niegramotnemu" znajomemu wymienić dekoder HD5000 na coś lepszego. Często dekoder ten sprawia kłopoty - samoistnie zmienia ustawienia rozdzielczości obrazu.

Znajomy jest w trakcie trwania umowy. Jak to zrobić? Jaki optymalny dekoder polecacie? Jakie byłyby związane z nim opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to niech grata weźmie pod pachę i w pierwszym lepszym APSie wymieni na inny sprawny a jeśli coś więcej to niech wypowie umowę jeśli do końca obecnej jest mniej niż 6 miesięcy to zadzwonią i coś wybierze.

Poczytaj kilka ostatnich stron w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-393 to zorientujesz się co w trawie piszczy i może mu coś podpowiesz

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...