Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aktualizacja oprogramowania w CP kasuje ustawione listy ulubionych kanałow?

 

Napisze mój przypadek. Kiedy instalowałem aktualizację z menu to lista ulubionych skasowała się. W trybie standby, po aktualizacji automatycznej lista ulubionych nie została usunięta.

 

U mnie było na odwrót - aktualizowałem ręcznie z menu i lista pozostała bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ewentualnie po wyslaniu wypowiedzenia w CP nad negocjacją warunków dotychczasowej umowy a głównym punktem miała by być wymiana dekodera HD3000 na dekoder z nagrywaniem.

 

Właściwie pole się zawęża do dwóch: HD7000 i ESI-88. Który stabilniejszy o mniejszej awaryjności, lepszej jakości obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z ESi-88 to zawieszanie się. Po prostu czarny obraz. Raz na tydzień albo częściej. Do tego stopnia, że wyciągnąłem przedłużacz na przód aby dzieciak umiał go zresetować i nie grzebał z tyłu. Co ciekawe - zwiecha ZAWSZE była na kanale Stars.TV jak został zostawiony wyłączony na noc lub w dzień na kilka godzin. Dziwne ale pisma do CP i do Stars nic nie dały. Druga sprawa - po resecie odbiornika wchodzi na OFF i nie wiadomo - czekać czy coś na pilocie włączać? Nbox zawsze się resetował do planszy instalacyjnej i to było logiczne no i sam uruchamiał. W końcu człowiek się nauczył, ze trzeba czekać, najpierw czerwona diodka mrugała i było OK ale co nerwów zjedzone... HD6000 nigdy się nie zwiesił, no może raz w ciągu roku (jako MR). No ale jakość wykonania ... A pilota trzeba było trzymać przy samym czujniku - 3 m to za daleko. Moja ocena jakości obrazu w HD od najlepszego: Nbox przerebiony na enigmę, Nbox, Sagem88, HD6000. Czuwaj!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę-człowiek się uczy całe życie :oops:

Tylko pytanie:jak go ustawić na ESI-88?

Próbowałem poustawiać jak powyżej napisaliście/lub jak na stronce: http://starstv.eu/jak-ogladac/

-ale nie mam możliwości zmiany częstotliwości(jest na sztywno ustawione 12188)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy w Pakiecie Familijnym występuje kanał polsat sport w jakości HD. U mnie ten kanał od pewnego czasu nie chodzi. Objawy są takie jakby nie był on zakodowany. Po przytrzymaniu czerwonego przycisku na pilocie mam sygnał i jakość są na czerwonym polu. Czym może to być spowodowane ? (ustawienia anteny / instalacja antenowa) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. A odbierasz Polsat HD? Jeżeli nie, to winą jest niedokładne ustawienia anteny lub/i skrętu konwertera. Transponder, z którego nadają te kanały: 12264/V, 27500, 3/4 jest dość silny, ale też podczas złej pogody szybko można stracić sygnał z tego transpondera jak antena jest za mała lub niedokładnie ustawiona.

No i druga sprawa, to taka, że PS HD z tego, co kojarzę, to nie był dostępny nigdy w Familijnym HD (chyba, że dawno temu, jak kanały HD można było dokupić "na sztuki"). Tylko w pakiecie dodatkowym Sport / Sport HD. Wersja SD to inna sprawa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy w Pakiecie Familijnym występuje kanał polsat sport w jakości HD. U mnie ten kanał od pewnego czasu nie chodzi. Objawy są takie jakby nie był on zakodowany. Po przytrzymaniu czerwonego przycisku na pilocie mam sygnał i jakość są na czerwonym polu. Czym może to być spowodowane ? (ustawienia anteny / instalacja antenowa) ?

Polsat Sport HD, jest w Familijnym Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...