Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem plan ITI jest następujący zostać najdroższą platformą na rynku polskim. Pobić C+. :D Osiągnąć kwotę za całą ofertę większą niż 174zł. (Pakiet prestiż + Relax, nie liczyłem opcji HD). :D

 

Ale najwazniejsze ze jest z czego wybierac. jedni lubia jedno drudzy co innego . Nie jest wielu odbiorcow ktorzy biora wszystko naraz - bo kiedy to ogladac. A tym co wprowadzaja sa w stanie przyciagnac klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXNy to nie są kanały HBO. Są one jedynie przez HBO dystrybuowane. Nic poza tym. Te kanały należą do Sony Pictures Entertainment.. :wink:

 

Może produkcją się nie zajmują, ale prawami emisji tak ;p i tak jak Cinemaxy i niedługo HBO są praktycznie dostępne wszędzie (liczymy też kablówki cyfrowe ;p), dodatkowo AXNy zwykle wchodzą w skład HBO MaxPak w cyfrowych kablówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem plan ITI jest następujący zostać najdroższą platformą na rynku polskim. Pobić C+. :D Osiągnąć kwotę za całą ofertę większą niż 174zł. (Pakiet prestiż + Relax, nie liczyłem opcji HD). :D

 

Ale najwazniejsze ze jest z czego wybierac. jedni lubia jedno drudzy co innego . Nie jest wielu odbiorcow ktorzy biora wszystko naraz - bo kiedy to ogladac. A tym co wprowadzaja sa w stanie przyciagnac klientow.

Zastanawia mnie tylko jedno, niedawno wszyscy podliczali Cyfre ile to niekosztuje pełny pakiet, a teraz jak za pełną oferte nki trzeba zapłacić mniej więcej tyle samo, to jest dobrze, i świadczy o to o bagactwie oferty.

Jak to niektórzy szybko zmieniają zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO mógłby zadbać bardziej o wizerunek i poprawić jakość obrazu. Cieszy mnie jednak że dali taki szeroki wybór, praktycznie wszystko co ciekawsze na polskim rynku bo akurat mi bardziej odpowiada SciFi niż FoxLife. Nie ma sensu porównywać full oferty bo przecież nikt nikomu nie każe brać wszystkiego. Czy to ważne czy droższą ma N czy Cyfra? Idąc tą drogą mozna by zliczyć wszystkie filmy w TVOD, to mielibyśmy dopiero cenę, a tymczasem ja obejrzałem tam trzy filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N -ka jest bardziej elastyczna w doborze pakietów niż Cyfra.Tutaj płacimy za to,co chcemy ogladać.

N-ka zaczeła wreście sensownie rozwijać swoją ofertę,wprowadzając dodatkowo płatne kanały,przy okazji uzupełniając ofertę pakietu filmowego.To że teraz pełna oferta staje sie coraz droższa już nikogo nie powinno dziwić.Bo za dobre kanały można zapłacić Gorzej jak ofertę zapycha się sianem i chcę się na tym zbijać kokosy-takie wrażenie odnosiłem do tej pory.Jednak ktoś w N wreście zrozumiał że bez dobrej oferty,nic większego na polskim rynku nie da sie zwojować.Bo Polacy są coraz bardziej wymagający.I słusznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą w najbliższych dniach podać cenę w/w kanałów bo zaczną je sprzedawać jeszcze w październiku a w ciemno nie wolno. Do końca roku gratis ale co dalej?

Filmbox nie będzie pakietem podobnie jak HBO tylko opcją dodatkową bo inaczej już bym brał te 2 i tylko te 2 pakiety. Na tym polega kruczek, same te kanały może będą po ok.20zl ale żeby je mieć trzeba wziąć jeszcze co najmniej 2 pakiety, a 3 jeśli się chce dostać jeszcze nboxa w promocji (0zł lub 99zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciacho007 twoja stronniczość sięga granic. Bo to tylko w N? Każda firma tak robi. andyg o to chodzi aby zarobić. Cena tych dwóch opcji + 2 pakiety to będzie około 80 zł. W tym momencie N pozostaje w tyle jeśli chodzi tylko o sport bo abonenci nie mający VODu własnie zyskali dostęp do dobrej oferty filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nic do nich nie mam. Każdy tak robi, w Cyfrze też nikt nie kupi samego Canal+ itd. Doszlusowują do innych ofertą to muszą i cenami to normalne.

Ale za jedno można być n-ce wdzięcznym. nieźle rozruszali rynek platform cyfrowych. To dzięki nim np. Cyfra daje takie promocje jakie daje, nawet dla starych abonentów czego wcześniej nie było no i dzięki n-ce rozwinęli też HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...