Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to może byś się pochwalił tym ''innym źródłem'' informacji o tym, co?? Ponieważ jakoś wierzyć mi się nie chce w to co piszesz. Podaj źródło i nie podtrzymuj plotek na forum bo już dawno one powstały w dyskusji o wyłączność HBO w C+.

Hmm, widzę, że nie tracą co niektórzy nadziei i wierzą mocno w to, że się to zmieni. Dajcie sobie spokój. :lol::roll:

Natomiast na kanały jakie możecie liczyć to np. NonstoKino np. w HD o ile zainteresują się w końcu platformami cyfrowymi bo póki co nadają ''dla nikogo''.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny, że na 100% HBO nie będzie w N i ten kanał nie jest mi do niczego potrzebny, bo i tak nie jest wart 30 zł.

Nonstop Kino i Filmbox nie będzie raczej w N, z pewnego źródła wiadomo, że będą:

-Movies 24

-SCI-FI Channel

-Universal

 

ale jak mówiłem nastawiam się tylko na Movies 24 żeby się znowu nie rozczarować, z drugiej strony jednak Pan Zygo w liście który wczoraj do mnie dotarł informuje, że na konferencji będzie zapowiedź nowych kanałów (czyli więcej niż jeden), można odrzucić History Channel i kanały Viasatu, więc zostają tylko te co wyżej wymieniłem + HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli HBO ma wyłączność w C+ to HBO HD nie pojawi się w N :!: Dajcie już spokój dyskusji na ten temat! Wiem, że co niektórzy nie tracą nadziei i wierzą w plotki ale to jest takie nabijanie postów i nic poza tym :!:

@luki1680, skąd masz takie pewne źródło informacji, że kanały NBC pojawią się w N? Bo co do kanału Movies 24 to myślę, że to już pewne, że wejdzie do N, pisze też SK a kanały NBC to tak na 50%, nic nie wiadomo, ale również uważam, że te kanały wejdą do N i do C+. Więc na konferencji możemy się spodziewać, że te nowe kanały jakie zapowiedzą to pewnie kanały NBC i Movies 24. A co do kanałów SPI, to skąd ta pewność, że nie znajdą się w N? Nic nie wiadomo, jak się ockną i przestaną nadawać ''dla nikogo'' to możliwe, że pojawią się w N w np. wersji HD również ponieważ N też nie ma żadnej dobrej oferty filmowej tak jak CP więc możliwe, że będą o te kanały SPI walczyć, choć możliwe, że szala zwycięstwa przechyli się na stronę Nki?? Na stronę Nki na pewno, jeśli chodzi o kanał HD SPI, ale mówię tutaj o walkę o kanały SD między CP a N. Więc może o kanałach SPI usłyszymy już coś na tej konferencji. Hmm, nic nie wiadomo. Na razie pozostaje czekać.. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka o HBO może się toczyć do końca wyłączności w Cyfrze i może być zacięta, więc zapewne w dniu konterencji się nie dowiemy, bo albo wyłączność jest do końca roku albo do marca, różnie podają, ale ogólnie nie wiemy. Ja nie powiem, że HBO jest beee bo nie jest, co z tego, ze moze być w N-ce lub CP :?: Jeśli zostanie kanałem premium to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, ale śmiesznie by było gdyby prezes powiedzial, że to taki termin dlatego, że dodadzą Movies 24. A co do koferencji to dlaczego akurat jak ja mam lekcje do 14 i później kółka do 16 :/ ehh późno się dowiem... może w szkole pozwolą zajżeć co tam na konferencji powiedzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem ciekaw co to się będzie dziać, kiedy 24 października okaże się, że HBO jest w N. Pewnie zacznie się gadanie, że HBO jest beee :lol:

Może więc lepiej, żeby uniknąć tego pośmiewiska na forum i niech Nka zabierze się za produkcje NBC :P

 

Powiem Ci ze HBO teraz to syf nic ciekawego tam nie ma mam HBO i Canal+ ale HBO to nie to co kiedys. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm?? Z tego co czytam i przypominam sobie to nie pisałem, że kanały NBC będą TYLKO w N, więc Pawop jeśli możesz, to zacytuj mi ten fragment, bo nie widzę i nie przypominam sobie abym ja coś takiego pisał.. :roll:

Poza tym to tylko tak myślę, że wejdą do N i do C+, a że tylko do N to tak raczej nie pisałem...

:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma co gdybać, za 4 dni poznamy część prawdy. Wg mnie HBO SD jest be z uwagi na jakość obrazu. Mam nadzieję że wersja HD nie pójdzie tą drogą bo od oglądania SD bolały mnie oczy, chociaż do oglądania SG-1 może bym się jeszcze zmusił bo mi trochę brakuje tego serialu odkąd nie mam cyfry a na Polskim Sci-Fi chyba też tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale jednym z udziałowców NBC Universal .Sajmon jest Vivindi ( jak dobrze pamiętam mają 20% udziałów) czyli właściciel C+. Więc nie realne jest podpisanie umowy na wyłączność z N. Te kanały na pewno będą w C+ bodajże już sa we Francji. A umowa na PB pokazuje, że zapewne i w N się pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tymi wyłącznościami. Wszystko chcielibyście mieć na wyłączność. Może jeszcze TVP 1 i 2 na wyłączność ?

Prawda jest taka, że dla każdego abonenta lepiej jest, żeby te kanały nie były na wyłączność, bo to nie C+ czy ITI za to zapłaci, a wszyscy abonenci w postaci wyższych rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...