Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się powołać na regulamin Cyfry bo tylko ten znam i jest tam wzmianka, że nie stanowi podstawy do zerwania umowy zmiana regulaminu polegająca na dodaniu kanałów, obniżeniu ceny i coś tam jeszcze... Jak to się ma do polskiego prawa nie wiem ale tak na logikę to jest rozsądne.

@Twinka - N to platforma dla napaleńców na nowości lub dla naiwnych którzy wierzą że będzie lepiej niż u innych. Tym niemniej bardzo ich chwalę że rozruszali nieco ospały rynek TV SAT w Polsce i to dzięki nim mogę mieć w Cyfrze takie promocje ;)

A gdybym miał wybór tylko między Polsatem a N to wybrałbym to drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dziś podadzą oficjalnie 25 to jutro mogą obniżyć. Działania na korzyść klienta nie stwarzają prawa do zerwania umowy.

Mogę się mylić ale obniżenie cen w usłudze według naszego prawa to też furtka do rezygnacji z usług. Chyba, że coś zmienili.

 

Nie zmienili :wink: Można zrezygnować

 

według prawa telekomunikacyjnego zmiana na korzyść abonenta nie daje możliwości odstąpienia od umowy bez ponoszenia konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy osoby zainteresowanej zakupem jakiejś platformy cyfrowej, to trzymanie w tajemnicy ceny HBO (zakładając, że będzie tańsza niż u konkurencji) jest totalnym nieporozumieniem. Napewno na tym stracili.

 

Może wyszli z założenia, że jak ludzie zobaczą że w N jest tańsze HBO niż w Cyfrze to ci z Cyfry będą mogli przejść do N bo nie będzie BBC Prime i abonenci Cyfry bez konsekwencji będą mogli odejść z Cyfry, chociaż z drugiej strony to mi by się nie chciało dla 5 zł zrywać umowy i wszystkiego od nowa robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dziś podadzą oficjalnie 25 to jutro mogą obniżyć. Działania na korzyść klienta nie stwarzają prawa do zerwania umowy.

Mogę się mylić ale obniżenie cen w usłudze według naszego prawa to też furtka do rezygnacji z usług. Chyba, że coś zmienili.

 

Nie zmienili :wink: Można zrezygnować

 

według prawa telekomunikacyjnego zmiana na korzyść abonenta nie daje możliwości odstąpienia od umowy bez ponoszenia konsekwencji

 

 

Moglibyście podawać źródła, bo tak jeden mówi, że można drugi, że nie można i tak możemy sobie pisać. A ten co nie wie dalej nic nie będzie wiedział i będzie musiał sam sobie sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do kontaktu z UKE. potwierdzą moje słowa taka sama sytuacja miała miejsce np. w momencie zastosowania się operatora telefonii komórkowej do przepisów UE odnośni stawek za rozmowy roamingowe, gdzie nastąpiła zmiana cennika ze zmniejszonymi opłatami co nie daje podstaw do rozwiązania umowy.

tel: 0801 900 853 lub 022 534 94 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według prawa telekomunikacyjnego zmiana na korzyść abonenta nie daje możliwości odstąpienia od umowy bez ponoszenia konsekwencji

Ano fakt - zajrzałem do ustawy i prawdę powiadasz :)

Myślałem, że jest to rozwiązane analogicznie jak w KC

 

Moglibyście podawać źródła, bo tak jeden mówi, że można drugi, że nie można i tak możemy sobie pisać. A ten co nie wie dalej nic nie będzie wiedział i będzie musiał sam sobie sprawdzać.

art. 61 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne

 

Edycja pitter: połączone dwa posty oraz skrócone cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, dlaczego N nie stara się o kanały, które nie są chyba na wyłączność, skoro są w dwóch pozostałych platformach, a mam na myśli m.in.: Extreme Sports, ESPN Classic, Disney Channel, Zone Club, Zone Reality, Superstację, Fox Life i TCM całodobowy? Czy chcą być na siłę oryginalni i mieć inną ofertę programową niż inni, czy o co innego chodzi? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do, Extreme, ESPN, kanałów Zone, Superstacji i Fox Life, to myślę, że te kanały są po prostu słabe, nie warto zapychać nimi oferty i transponderów, jak ktoś chce mieć dostęp do tego typu oferty może wybrać CP.

Disney Channel nie był zainteresowany współpracą z platformą N, a o TCM nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można mówić, że są słabe, po prostu są skierowane do określonej grupy widzów, analogicznie możnaby powiedzieć że "Wojna i Pokój" to słaby kanał bo nie puszcza żadnych amerykańskich filmów.

 

Myślę że MGM obawia się trochę TCM i mogą być wywierane pewne naciski żeby tego kanału nie włączać, podobnie rzecz może się mieć w stosunku Tvn24 a Superstacją.

Są to kanały stargetowane na tych samych odbiorów- wydaje mi się przykre, że platformy boją się konkurencyjnych kanałów - podobnie jak wypadku CNBC Biznes - a BiznesTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można powiedzieć - dlaczego C+ i CP nie chcą np. NASN, KidsCo, odrzuciły SportKluby itp.

 

Nie da się mieć wszystkich kontraktów. Jedni mają FoxLife, drudzy NASN...

Po co dla N Superstacja kiedy jest TVN24? Po co FoxLife kiedy jest kolekcja nScreen? Tak samo CP nie chciał SportKlubów, bo mają Polsat Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nka wyznaje zasadę "content is king", dlatego np. nie zaprasza do współpracy Chello Zone, która bazuje na treściach od zewnętrznych dostawców. Woli mieć MGM Channel, który jest generatorem tego kontentu niż TCM, który tylko kupuje kontent m.in. od Metro Goldwyn Mayer.

 

Myślę, że z Fox Life sytuacja może się za jakiś czas zmienić. Być może czekają, aż Fox Internetional Channels uruchomi FX. Pamiętajcie, że z Foksem intensywnie współpracuje przy VoD. Podobnie było wcześniej z Universalem - najpierw Picture Box, a teraz Universal Channel, Sci-Fi Channel, Movies 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Channel HD nie wiadomo czy wejdzie do n nawet jeśli się pojawi, bo wersja SD tego kanału jest w Cyfrze i Cyfrowym Polsacie na taką jakby wyłączność, poza tym Disney od razu powiedział, że chce się skupić na dwóch platformach a nie na trzeciej, ale nie wiadomo jak to będzie, przykład? Kanały BBC, wielu ludzi (w tym ja) mówili, że kanały te nie wejdą do innej platformy niż Cyfra, bo ona ma BBC Prime na wyłączność w naszym kraju a tu niespodzianka, kanały BBC znalazły się w ofercie największej platformy cyfrowej w Europie Centralnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pawop - wydaje mi się, że nie ma wyłączności. Sojka wielokrotnie powtarzał, że walczy o to, żeby prawa do VoD były bez wyłączności. Poza tym dzisiaj przepłacaliby niepotrzebnie za wyłączność. Cyfra+ dopiero pracuje nad VoD, a Cyfrowy Polsat nawet nie podaje terminu, kiedy uruchomi tę usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic do pakietu dokument (wiem, wiem, jest na wyłączność w C+ Wink ) i Orange Ekstraklasy i bym się nawet nie wahał żeby ją kupić.

Moim zdaniem, skoro udało się załatwić HBO to i z NGC była by może jakaś możliwość. Przecież wyłączność nie może trwać wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wyłączność faktycznie kiedyś się kończy, tak jest z HBO i niedługo z Comedy Central... Jednak nie wiemy konkretnie na jak długo C+ ma podpisaną wyłączność z NGC. Pewnie gdyby nie ta wyłączność to już od dawna NGC Wild byłby w Nce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do National Geographics aktualnie obydwie platformy wlasnie dysponuja kanalami w wysokiej rozdzileczosci N ma Discovery ; Cyfra+ ma NGC wiec watpie ze zajda jakies roszady po 1 kanale tego typu w standarcie HD wystarczy platformom. Pozatym znowu pojaiwlby sie problem z miejscem na TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...