Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy chyba juz maja swoja wersje scifi :) Bylem strasznie napalony na scifi a po tym jak pojwil sie program okazuje sie ze w grudniu 6 czy 7 razy bedzie mozna zobaczyc pilota BSG :) i tylko tyle jesli chodzi o ten serial. Ida w stare dobre slady AXN :)

 

A Jednak na sciezce dzwiekowej opisanej jako rumunskiej jest sciezka angieslka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co poobserwowalem,to Nonstop Kino HD jest calkiem przyzwoitym kanalem.Jak na kanal nie premium oferta dobra,dodajac,ze w HD-wychodzi niezly kanal.Jego odpowiednik w SD to niestety ........ .Filmbox podobnie,choc tu mozna znalezc calkiem ciekawe starsze pozycje filmowe,zwlaszcza polskie,wiec tu ciut lepiej.15 zl za ten pakiet jest w sumie przystepna cena.Lepiej wybrac ten pakiet nic Cinemaxa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo, jak wejdzie pakiet hbo to lepiej go wybrac. W najbliszym tygodniu na Nonsto kino HD cały czas te same filmy. choc nie powiem, niektore fajne. reszta to zali i lepiej jak by dolaczyli to i cinemax do pakietu "Hity filmowe" ;D wtedy mieli by dosc dobra oferte filmowa wraz z VOD i HBO jako premium.

 

Teraz niech cos zmienia z pakietem kultura, bo tam same powtorki. Mogli by dolaczyc TVP Hisotria, i te Viaset Explore i History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zobacz ramówkę HBO, też jest wiele w niej powtórek... Nie ma co narzekać na Nonstop Kino, poza tym nie ma kanału z samymi premierami, powtórki muszą się zdarzać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę fakt, że Nka nie jest instytucją charytatywną. Też musi zarobić. Poza tym jeśli powiedzmy większość pieniędzy z dodatkowych opłat za Filmbox, Nonstop Kino (+ wersja HD) oraz całą paczkę HBO i tak zgarną Ci nadawcy. N pewnie dostanie parę złotych z tego dodatkowego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Rok czasu to dla was dopiero co :roll: Niby w porównaniu do wieczności to nic, ale bez przesady. Przez rok mogli zrobić dużo więcej. Porządne promocje pojawiły się niedawno. Myślę, że początkowo też chodziło im głównie o zysk i oskubanie ludzi, ale zobaczyli, że to nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, porównując to ze startem CP czy C+ to Nka bardzo szybko dochodzi do pewnego bardzo wysokiego standardu, choć wiadomo, że to przecież już inny rynek i inna sytuacja niż startowali wcześniejsi gracze

 

A co do Full opcji: W N podoba mi się to, że mam dużo możliwości, a nie muszę brać fulla, żeby być całkowicie zadowolonym. Choć rzeczywiście - jakieś gratisy dla fullowców mogłyby się pojawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie w Nce najbardziej podoba się to, że dają dobry sprzęt bez najmu i tego wspaniałego czynszu. To byłoby przegięcie. Nka ma tylko jedną wadę, brak Pre-Paid :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmmm, czy strata... Tutaj bym się sprzeczał. Ja bym od razu kupił full pakiet na Pre-Paid. Myślę, że takich osób byłoby więcej :wink: A ważniejszy jest dla nich zysk z abo niż sprzedawanie nBoxów za 0zł, tak jak teraz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulla bym nie kupil,ale ze 2-3 pakiety dorzucilbym do Cyfry.Nie chce brac ich cudownego tunera,ktory faktycznie jest dobry,ale soft jakosciowo przypomina tez z Cyfry.Graficznie niezly,ale funkcjonalnosc mizerna,a tuner muli okrutnie( i to nie tylko jeden egzemplarz,do ktorego mam dostep).W dodatku problem wspolpracy przez HDMI z tv Panasonica.Przez component jest ciut lepiej,bo chociaz obraz nie zanika.Dla mnie ten soft jest tak beznadziejny,ze nadawalby sie tylko do mediasatow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie szkoda,wiec nie mam ograniczenia i mam wybor.Moge miec nawet oba i pewnie docelowo tak bedzie...Ja nie mam w tej chwili nic do N-ki.Ma calkiem niezla oferte,a ze oprogramowanie tunera do d...to juz zupelnie inna kwestia.Wyglada,jakbys bronil N-ki,ale nie musisz,bo ja po niej nie jade w tej chwili,a oprogramowanie mediasatow jest takie samo,a moze i gorsze.Nie porownuj boxa z ferdkiem,bo jeden jest udostepniany na czas umowy,a drugi kupuje sie na wlasnosc i ma sluzyc do innych celow,zreszta ja tez tego nie robilem,wytykajac jakies bledy.Bo to nie sa bledy producenta,tylko technikow platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A może za jakiś czas pojawi się oprogramowanie użytkowników, które pozwoli nBoxowi rozwinąć skrzydła i da pełne możliwości jego użytkownikom. Nie myślę tu o piractwie, a o sofcie ulepszającym tuner, tak jak to było z Mediasatami C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być ciężko. Mediasaty były(są?) popularne w wielu krajach zachodnich i stąd była pokusa na alternatywne softy umożliwiające m.in. odbiór platform cyfrowych. Softy te nie były pisane przez Polaków ewentualnie u nas trochę tylko przerabiane.

Polsatowi i n-ce to nie grozi,jak sama platforma nie zadba o swoich klientów to będzie jak jest. Polsat jest na rynku od wielu lat i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...