Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

niestety już ci nie zaświecą... chyba, że zrobisz upgrade karty, polecam stronę http://www.jsc-cards.com/order/ tutaj jest najtaniej, płacisz i masz od dnia zapłaty wszystkie 8 kanałów przez 16 miesięcy... a niedługo też sportowe kanały ART, bo zostały niedawno wykupione przez Al Jazeerę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik IPbox 9000 HD + moduł CI Viaccess TechniCrypt.

 

W dalszym ciągu niestety działają dwa pierwsze kanały czyli +1 i +2. na reszcie kanałów otrzymuje informacje że są zakodowane czyli nie mam do nich uprawnień

 

Pisałem z tym problemem też do sprzedawcy i otrzymałem odpowiedz że mam zastawić na kanale +5 i że się karta aktywuje ale wydaje mi się że w ciągu nocy by się już aktywowała :(

 

Co polecanie ? Czekać jeszcze kilka dni czy odsyłać ją na gwarancje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kartę trzeba zostawić na kanale +5 lub +2 ale w odbiorniku, który przepuszcza uprawnienia i ecmy, wtedy karta po kilku minutach aktywuje sie na wszystki 8 kanałów, niestety mam ten sam problem... szukam kogoś kto ma czysty viaccess albo cam viaccess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady.

 

Jeszcze spróbuje jak radzicie pozostawić kartę w module na +2. Sklep mi radził na +5 ale nic to nie pomagało.

Jak w poniedziałek nie ruszy to pozostaje tylko reklamacja.

 

Jak by ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to proszę się nim podzielić :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja karta jest ważna do 10 Stycznia 2010 i też niestety muszę sie obejść tylko z dwoma kanałami.Swoją drogą po włożeniu do dekodera miałem 3 kanały pożniej już 4 no i zostały juz tylko 2...słyszałem że kanał +3 jest HD,ale niewiem czy to prawda.Zastanawiam sie nad kupnem karty w systemie kodowania Irdeto 2 ,bo sa tańsze od viaccess,ale niewiem czym sie różnią i czy mój odbiornik tzn. ferguson fk-6900 CR odczyta w tym systemie...więc jakby ktos wiedział to proszę o podpowiedż.Dziękować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie ma już kart Al Jazeera Sport w Hollexie - nadawca robi sobie co chce, już raz wpadli pomysł na nagłą wymianę kart, teraz znowu coś wyłączają, części abonentów działa, innym brakuje kanałów, nie wiadomo o co chodzi. Po prostu to się nie nadaje do sprzedaży :? Szkoda nerwów.

 

Co do rady, żeby zostawiać na JSC Sport +2 - dotyczy to kart Irdeto, nie Viaccess.

 

Zgodnie z tym, co wyczytałem na forum DigitalSpy Al Jazeera wycina jakieś numery - podobno blokowana jest część (?) kart zakupionych przed 7 września (to by jednak nie pasowało do przypadku @MaFiA_87 - pasowało by jednak do @outlaw25) i żeby je odblokować na kolejne 12 miesięcy trzeba dopłacić 60$, jednak nie wiadomo ile w tym prawdy, bo to napisali przedstawiciele sprzedający subskrypcje (konkurencja).

 

Teoretycznie uprawnienia można puszczać ze strony https://sbs.aljazeerasport.net/SelfService/Default.aspx ale dla nas to nic nie daje, bo niestety wykrywa po IP, że jesteśmy z Polski. Możnaby próbować wejść przez Proxy, ale mi się nie udało... Zresztą lepiej załatwiać to oficjalnie tam, gdzie kartę się zakupiło, więc jeśli Ci nie ruszy @MaFiA_87 - to reklamacja do nich.

 

Co do kanału +3 - nie jest w HD. Jest osobny kanał HD, ale nie ma go na 13E. Karty w Irdeto są tańsze, bo są problemy z przechodzeniem uprawnień co miesiąc na części odbiorników (szerzej piszą o tym na angielskich forach TV Sat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mialem karte al jazeery sport w systemie kodowania viaccess i mialem ten sam problem co wy. Znikly mi programy +3 i +4. Do konca waznosci kart zostalo mi wtedy 1,5 miesiaca wiec juz nie chcialo mi sie do nich karty odsylac. Gdzies czytalem na forach ze lepiej kupic karte w systemie kodowania Inderto. Kupilem wlasnie taka karte razem z modulem CI. Minelo niecale 2 miesiace i jak narazie wszystko dziala ok.

Raz byl tylko problem ze nie chcialo mi odkodowac programow. To bylo zaraz po tym co przez kilka godzin wszystkie kanaly al jazeery byly odkodowane. Przez jeden dzien byla ciemnosc. Teraz na szczescie wszystko jest w porzadku. Dodam ze mam fergusona arive 200. W drugim pokoju mam linbox 7818cr .On ma juz wieksze problemy z przepuszczeniem sygnalu i nieraz sie to nie udaje wtedy wkladam na chwilke karte w modul CI fergusona i po chwili jest wszystko ok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś podejrzeć pełny program Al Jazeera Sport? Próbowałem użyc googlew translator ale nie tłumaczy niektórych kanałów. Transmisje na żywo są dostępne np. tutaj: http://www.goalzz.com.

 

Program kanałów Al Jazeera Sport znaleźć można np. pod tym adresem http://www.aljazeerasport.net/schedule/saturday/

Google to tłumaczą, choć oczywiście nie idealnie, ale domyśleć się można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gatunku ciekawostek - jak skanowałem dziś 13E na potrzeby Zmian na orbicie do satkurier.pl, to zauważyłem, że na kanałach ART Sport 1/2/3/4/5/6 (ale nie Prime Sport) dodano kodowanie Viaccess PC3.0 (ProvID: 030700) - identyczny jak na kartach Al Jazeera Sport. Czyli teoretycznie (jeśli Al Jazeera da uprawnienia) na kartach Viaccess (i tylko Viaccess póki co) kanały ART powinny śmigać. Ktoś próbował sprawdzać? Częstotliwość: 12,015 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4. Co ważne - może być konieczne ponowne wyszukanie kanałów z tej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez skanowałem dzisiaj transponder 12015 H , 27500 i kanały ART mam zakodowane.Dodam ,że posiadam karte w systemie Viaccess...widziałem wczoraj reklamę na +1 odnośnie kanałów ESPN , ESPN CLASSIC, ESPN AMERICA - podawali parametry ale to chyba raczej z satelity Atlantic Bird 4A (7.0W) - 12456.00 V , 27500 , to może być tak jak z tymi kanałami ART...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN są tylko na 7W - na 13E nie są nadawane przez Al Jazeerę. ART Sport są w innej sytuacji, bo są i na 7W i na 13E, do tego na 13E dodali kodowanie Viaccess zgodne z kartami Al Jazeera. Jest nadzieja, że udostępnią docelowo te kanały, ale kto wie, czy nie trzeba będzie jakiejś dodatkowej opłaty wnieść... U nich wszystko możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem raz jeszcze te zakodowane kanały na Hot Birdzie tzn. ART SPORT - 12,015 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4. i są już odkodowane (ART SPORT 1 - ART SPORT 6 plus 7 kanał o nazwie ART PRIME SPORT ), z tego co mi wiadomo kanały ART będą dostępne do końca grudnia dla posiadaczy karty AL JAZEERA SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z moja karta al jazeera. Podobnie jak u Was kanaly 3 i 4 padly na niedlugo przed koncem waznosci karty (27.11)

 

niedawno za posrednictwem znajomego kupilem na ebayu 'doladowanie' na kolejny rok wraz z kanalami 5-8. niestety pomimo potwierdzenia z ich strony otrrzymania kasy dalej la jazeera nie swieci. wyskakuje tylko smart card check failed (tuner to echosmart dsb 791) jesli ma to cos wspolnego: doladowanie karty TNK dziala bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Your card was reactivated on 03/12/2009 an will expire on 03/12/2010

 

I have just sent a refresher signal to your card, please keep it on channel jsc+5 for the card to receive the signal, if still no picture, switch the receiver OFF at the mains for 10 seconds then switch back ON.

 

Regards

 

takiego maila mi napisali, niestety nie dziala nadao, sprobuje jeszcze u znajomego z fergusonem, moze moj nie przyjmuje uprawnien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...