Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość marekpolek

nie wiem ale na AJS +2 zacina mi obraz, pozostałe kanały ok, może ktoś sprawdzić i potwierdzić, bo nie wiem czy to problem tylko u mnie czy po stronie al Jazeery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postarali się szejkowie..

Otóż: dziś na JSC Sport Global będziemy mogli obejrzeć Finały LM z sezonów 1993 (Marsylia - Milan) oraz 1994 (Milan - Barcelona).

Szkoda tylko, że będą trwały ok. 15 min., gdyż będą to skróty. Ale zawsze dobre i to.

Ramówka kanału została wzbogacona. Pojawiło się kilka nowych programów.

 

Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar dokonać zakupu karty Al Jazeera Sport + 1 - + 10 i w związku z tym mam pytanie do urzytkowników. W jakim systemie kupić karte Viaccess czy Irtedo?? Widziałem że większość ludzi kupuje Viaccess ale jaki jest tego powód?? Irtedo mi nie odpiali na Fergusonie FX??

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No postarali się szejkowie..

Otóż: dziś na JSC Sport Global będziemy mogli obejrzeć Finały LM z sezonów 1993 (Marsylia - Milan) oraz 1994 (Milan - Barcelona).

Szkoda tylko, że będą trwały ok. 15 min., gdyż będą to skróty. Ale zawsze dobre i to.

Ramówka kanału została wzbogacona. Pojawiło się kilka nowych programów.

 

Brawo.

 

Ja za często tej stacji nie oglądam, ale widzę, że wcale nie jest taka zła (jak na Hotbirda :mrgreen: ) Dają ochłapy z kanałów z Plusem, ale dobre i to. Widzę, że głównie związane z Ligą Mistrzów. Był chyba raz czy dwa magazyn Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...