Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można za to rzeczywiście liczyć na lepszą ofertę na BeIn Sports z Badra 4 (dawny JSC Sports 1). Już w tej obecnej ramówce widać magazyny Serie A Show i Fa Cup Preview, na które nie można było dotychczas trafić.

 

Natomiast wrzucam zapy z Duhok'a, który dzisiaj emitował już mecz za pośrednictwem BeIn Sports Hd1. Zawsze można podejrzeć logo jeśli się nie ma wystarczającej anteny do Nilsata :) Zdążyli też je wymienić na belce informującej o nieautoryzowanej transmisji Premier League. Oczywiście godzinę dodał Duhok ;)

 

19970334_duhok-eng-01-01-18-50-09.png19970458_duhok-eng-01-01-18-42-28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty takiego tam masz? Powtórki meczów Serie A?

 

- powtórki meczów Serie A (z opóźnieniem 2-3 dni)

- magazyn Serie A w wersji arabskiej

- wiadomości sportowe (cenię sobie zwłaszcza te wieczorne - szczególnie w weekendy kiedy pokazują bramki niemal ze wszystkich lig do których mają prawa)

 

Od czasu do czasu można obejrzeć jakiś dokumencik (cykl "Stars" chociażby), czasami raz na miesiąc nadają magazyn Eredivisie, kiedyś widziałem magazyn SPL i ligi szwajcarskiej.

 

Ostatnio na ich antenie widziałem FIFA Futbol Mundial.

 

Dawniej było jeszcze więcej ciekawych pozycji, ale chyba nie ma już sensu ich podawać. Szkoda, że nie transmitują już meczów z azjatyckiej Ligi Mistrzów, eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli stało się to, co było raczej pewne a było jedynie przekładane w czasie... END OF BROADCASTING na HB ;/ Szkoda, bo świetna alternatywa była dla polskich pseudo-operatorów. Zaliczyłem jeden sezon z JSC, było spoko, czasem jedynie 2 HD było za mało ale było wszystko za dobrą kase. Sądze ze byłoby tak nadal, gdyby nie chęć "zawojowania świata" włodarzy JSC transmisjami EPL, po zakupie praw do angielskiej ligi wszystko potoczyło się szybciutko. Obecnei chyba tylko jeszcze w miare do odbioru wydaje się zakup SKY Italia, choć tam znowu w pakiecie SKY Calcio brak LM i kodują EPL. Przymusowe skazanie na polski nc+... Jak żyć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odpowiedzi. Obecnie mam antenę 85cm, odbieram 13e i 19,2e. Czy jak ustawię antenę na 19,2e na konwerter główny i z jednej strony na zez 26e Badr4 i drugi zez na 13e odbiór Badra4 będzie prawidłowy? Jakie programy sportowe nadają z 26e?

 

To się nie może udać :( Przy antenie tej wielkości musisz ją dobrze ustawić, żeby odbierać wszystkie programy z Badra4, jeśli jest on na konwerterze centralnym. Problemem są także podobne częstotliwości na sąsiadujących satelitach 23,5E i 28,2/5 E.

 

Co do oferty sportowej, przede wszystkim Dubai Sports 1,Bundesliga,4 i HD z wszystkimi spotkaniami Bundesligi. Kilka kanałów Saudi Sports w SD i w HD (od nowego sezonu będą mieli ligę portugalską). Siostrzane kanały byłej Al Jazeery, czyli Al Kass, Al Kass+ i ich wersje HD (tu raczej liga katarska, ale sporo magazynów sportowych także po angielsku). KTV 3 Sport z Kuwejtu (kiedyś pokazywali ligę szkocką i piłkę nożną z olimpiady w Londynie). Bahrain Sport 1 (pamiętam u nich ligę światową siatkarzy), znana z Hotbirda Arriadia i wspomniany BeIn Sports (dawna Al Jazeera Sport 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli stało się to, co było raczej pewne a było jedynie przekładane w czasie... END OF BROADCASTING na HB ;/ Szkoda, bo świetna alternatywa była dla polskich pseudo-operatorów. Zaliczyłem jeden sezon z JSC, było spoko, czasem jedynie 2 HD było za mało ale było wszystko za dobrą kase. Sądze ze byłoby tak nadal, gdyby nie chęć "zawojowania świata" włodarzy JSC transmisjami EPL, po zakupie praw do angielskiej ligi wszystko potoczyło się szybciutko. Obecnei chyba tylko jeszcze w miare do odbioru wydaje się zakup SKY Italia, choć tam znowu w pakiecie SKY Calcio brak LM i kodują EPL. Przymusowe skazanie na polski nc+... Jak żyć?!

Z tym kodowaniem meczów EPL nie jest tak jak piszesz fox przestrzał transmitować tylko mecze z godziny 16 (i nie wiem dlaczego) ale za to pokazuje

więcej niedzielnych meczów (ostatnio 4) w ten weekend na fox mamy 10 spotkań

ligi hiszpańskiej , 6 meczy pucharu Anglia (na Orange tez są tyle że nie w Hd ), NFL na Fox Sport 2 do tego na sky wszystkie mecze ligi włoskiej- fakt liga mistrzów dostępna jest do pakietu sport (jak ktoś już kupił pakiet Calcio z dekoderem będzie mu łatwiej dokupić pakiet Sport przy następnym przedłużeniu subskrypcji ) tak naprawdę sky Italii jest niezłym uzupełnieniem sportowej oferty NC+ ( bynajmniej dla mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'beIN Sport Global' - jak to będzie w pisowni arabskiej czyt. katarskiej? Chodzi mi o te szlaczki.

 

Szukam tego programu TV, ale na razie bez powodzenia. Stąd postanowiłem szukać na własną rękę dlatego jest mi to potrzebne.

 

Jakby ktoś wiedział to niech napisze, plisss... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kodowaniem meczów EPL nie jest tak jak piszesz fox przestrzał transmitować tylko mecze z godziny 16 (i nie wiem dlaczego) ale za to pokazuje

więcej niedzielnych meczów (ostatnio 4) w ten weekend na fox mamy 10 spotkań

ligi hiszpańskiej , 6 meczy pucharu Anglia (na Orange tez są tyle że nie w Hd ), NFL na Fox Sport 2 do tego na sky wszystkie mecze ligi włoskiej- fakt liga mistrzów dostępna jest do pakietu sport (jak ktoś już kupił pakiet Calcio z dekoderem będzie mu łatwiej dokupić pakiet Sport przy następnym przedłużeniu subskrypcji ) tak naprawdę sky Italii jest niezłym uzupełnieniem sportowej oferty NC+ ( bynajmniej dla mnie )

 

mialem przez miesiąc i zakodowane były wszystkie mecze EPL. fakttycznie trzeba Sky traktować jedynie jako uzupełnienie, tylko że rocznie wychodzi prawie 2x drożej niz obecnie mam nc+, a transmisje innych lig się pokrywają. jedynym plusem jest pełna liga włoska, możliwość dowolnego wyboru spotkania. ale wszystkiego i tak nie obejrzysz- po prostu sie nie da. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blindscan wyszukał mi kanały Bein Sports HD , Bein Sports HD od 5 do 10 i 15 też w HD i News w HD na satelicie 10 east 11057 V 24400 i 11093 V 24400 i nie wiem o co tu chodzi , chyba na chwile załączyli bo i sygnał jakiś słaby.

 

Poza tym ktoś na zagr forum raportuje pozostałe kanały BEIN Sports na 7 east.

11093 V 24441 ON 7°E

beIN sport 11 HD TO 14HD

 

10973 V 24441 7°E

beIN sport 1HD TO 4HD 7°E

 

EDIT: obecnie brak sygnału. Nie warto było tego nawet raportować bo to tylko jakieś chwilowe testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość marekpolek

można ale maksymalnie do końca maja 2014, potem nie wiadomo jak to będzie.. możesz kupić doładowanie maksymalnie na 3 miesiące, dłuższych już nie oferują, wszystko na starej karcie AJS - Viaccess 4.0 lub Irdeto 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...