Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dot. kanału Al Jazeera Sports Global.

Czy pozostanie on niekodowany, czy będzie zakodowany. (oby pozostał FTA).

Wszystko wskazuje ze doczekalismy się ze kanał Al Jazeera Sport World czy jak kto woli Global pozostanie na stałe niekodowany.

Według hiszpańskiego bloga o AJS autorzy piszą ze dyrektor stacji juz w ubiegłym roku zapowiadał powstanie takiego kanału otwartego dla wszystkich.

Ciekawe czy ramówka bedzie różnić się od jedynki która była niedawno FTA ? okaze sie dziś przy pucharze grecji i lidze francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na miejsu kanału ART PRIME SPORT.

 

Świetne info, oby została na stałe FTA. Na razie gadka w studiu o Qatar Stars League. Mam nadzieję, że będą dawać te ichnie ligi i od czasu do czasu jakąś francuską, grecką czy inną z Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Według hiszpańskiego bloga o AJS autorzy piszą ze dyrektor stacji juz w ubiegłym roku zapowiadał powstanie takiego kanału otwartego dla wszystkich. (...)

 

Jest na miejsu kanału ART PRIME SPORT.

 

A więc skoro kupili kanału ART Sport, to jeszcze łatwiej było(by) im uruchomić taki kanał.

 

A może ma ktoś ramówkę tego kanału, jeśli w ogóle jest? Bo ciekaw jestem, co będzie można obejrzeć. Jak na razie widziałem mecz QSL live i teraz paplanina w studiu. Znalazłem jedną ramówkę, ale nie wiem, czy to do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie kanał Al Jazeera Sports Global nie pozostanie długo FTA, na pewno w niedługim czasie zostanie zakodowany, kanał ma zapewne zachęcić do oferty kodowanych kanałów Al Jazeera Sport, ale miejmy nadzieję, że pozostanie jak najdłużej FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultimoromantico

Świetna robota z tym co podałeś :brawo:

Sprawdzałem u siebie i wygląda na to, że "obcięli" kanały o 3 i 4 a przedłużyli subskrypcje - miałem do 13 lutego a w/g strony po numerze seryjnym do 05/05/2010. Ponowiłem sygnał i czekam czy coś spadnie na kartkę z nieba (karta w dreamie mgcamd+NewCS) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest pod nazwą ART PRIME SPORT i coś tam jeszcze na końcu :]

 

a wracając do ramówki to tu jest jakaś rozpiska wszystkich kanałów : http://www.jsc-sports-guide.com/tv/wed/14/

wygląda jak by ostatnie Gbl to JSC Sport Global ale ramówka się nie zgadza ( przynajmniej na środe , chyba że dzisiaj jest u nich wtorek :D a już wszystko mi się pomieszało :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie kanał Al Jazeera Sports Global nie pozostanie długo FTA, na pewno w niedługim czasie zostanie zakodowany, kanał ma zapewne zachęcić do oferty kodowanych kanałów Al Jazeera Sport, ale miejmy nadzieję, że pozostanie jak najdłużej FTA.

Nie sadze żeby zakodowali bo dwa razy tego samego błedu nie popełnią wcześniej kanał AJS 1 został skasowany ze względu na prawa TV do europejskich lig które są nadawane na tym kanale(np. liga francuska czy siatka włoska) Abu Dhabi Sports też został zmuszony do zaprzestania pokazywania ligi szkockiej ze względu na prawa telewizyjne w Europie.

Teraz ramówka która jest publikowana od 3 stycznia to transmisje z ligi saudyjskiej ,katarskiej czy syryjskiej i składa z meczy live na które Al Jazerra ma wyłączność.

Zachęcić ? Z szacunkiem ale transmisjami z lig jordanskiej czy z Omanu do subskrypcji na ligę hiszpańską ? sorry to nie ta półka.

 

p.s.Lukaszekk pytałeś o adres bloga o tym kanale

http://infojsc-deportes.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać ramówkę, albo napisać, jakie ligi mogłyby być najprawdopodobniej transmitowane na kanale JSC Sport Global? Chodzi mi o taki wykaz. Bo jak na razie, to widziałem tylko ligę QSL, i Arabii Saudyjskiej.

Znalazłem też ramówkę, ale nie wiem, czy jest tu ramówka do kanału JSC Sport Global. :arrow:http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ar&u=http://www.aljazeerasport.net/&ei=RidPS-XQE479_Abyq52aCg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CA0Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dal%2Bjazeera%2Bsports%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DGhl%26sa%3DG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...