Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tzn zastanawiałem sie w ogóle jak to jest z tymi transmisjami HD, od 1 do 8 kanału są normalnie w SD i jest jeszcze dodatkowy jeden kanał HD tak ?? bo cos gdzies czytałem ze ten kanał HD nie jest dostępny przez hot bird'a, jesli jest to mogłbys dac namiary na ten dekoder, aha i co dokładnie nadają na tym kanale HD, bo głównie chodzi mi o CL i La liga ??

 

jesli chodzi max cene to tak 600zł nie wiem czy bedzie jakis dobry dekoder HD za tą cene (chodzi mi o jakis niedrogi bez wew dysku) mogłbys jeszcze podac jaki konkretnie dekoder TechniSat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, mam problem, dostałem dzisiaj karte ale cos nie działa, jsc od 1 do 8 normalnie są tylko zakodowane i gdy wkładam karte nic się nie dzieje, nie mam pojecia o co chodzi czy trzeba pierw cos ustawic w dekoderze ?? na karcie z tyłu na dole jest napisane nilsat 101 frequency:12284 polarization: vertical symbol rate 27500 FEC: 3/4 i teraz zastanawiam sie czy koles nie wysłał mi złej karty, ale z tego co widze w niektórych sklepach jest napisane ze karta powinna działac na nilsat i Hotbird równiez, moze Ferguson Ariva jednak sobie nie radzi z tą kartą, doam ze ona jest w systemie irdeto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

Mam problem. Mam karte al jazeery sport z kanalami odkodowanymi od +1 do +4. Niedawno wykupilem doladowanie karty zeby miec dodatkowe kanaly +5,+6,+7,+8. Wyslali mi niby ten sygnal dekodujacy i przez pół godziny bylo wszystko w porzadku. Mialem wszystkie kanaly odkodowane. Po pol godziny te 4 dodatkowe kanaly znowu sa zakodowane. Pisalem do nich maile i odpisali mi ze u nich wszystko jest ok i ze powinno dzialac. Jednak ponownie wyslali sygnal dekodujacy tylko tym razem obraz pojawil sie na 30sek i ponownie znikl. Do tego teraz po dwoch dniach mam zakodowane takze al jazeere sport +3 i +4. Programy +1 i +2 dzialaja normalnie. Kompletnie nie wiem o co chodzi. Moze ktos mi pomoc??

Dodam ze posiadam odbiornik linbox 7818CR.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marderer mi to samo się stało wczoraj, nie działają +3 i +4, chodzą jedynie +1 i +2, z tego wynika, że wina leży po stronie al Jazeery, kartę kupiłem na ebay, to gdzie teraz pisać żeby odblokowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston

Twoja karta będzie działać TYLKO z satelity Nilsat 7W i teraz jest duży problem bo do tego satelity duża antena jest potrzebna. Nie wiem czy złą kupiłeś czy złą Ci wysłał sprzedawca.

U mnie tak samo zgasły 3 i 4 niewiedzieć czemu. Na kartę nie lecą żadne EMM więc to nie kwestia uprawnień. Coś popsuli Arabusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark'o w irdeto będzie działać karta na hot-birdzie, chodzi o to, że irdeto włączyli na hot-birdzie jakieś 2 miesiące temu, a kiedy karta była produkowana to irdeto było tylko na Nilesacie, dlatego taki jest napis na karcie, a teraz kodują na nilesacie i hot-birdzie w simulcrypcie, rzeczywiście Araby coś schrzanili z +3 i +4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark'o niestety Al Jazeera Sports HD jest tylko na Atlantic Bird 4A 7,2 kodowane w Irdeto2 i Key Fly..tak że trzeba jeszcze poczekać aż się pojawi na Hot-birdzie. A w ogóle to oni są dziwni, czemu nie włączą na HB Al Jezeera Sport 1 i 2 oraz HD, przecież jeśli chodzi o prawa to mogą zakodować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To karty na ebayu to pomieszanie z poplątaniem. Piszą że Al Sport HD jest na 13E. Więc rozumiem że teraz z 13E można używać kart w VIA i Irdeto....

No chyba że te karty mają być uniwersalne (przynajmniej te w irdeto) Kupuje taką i chce z 13E to oglądam z 13E. Chce z 7W to oglądam z 7W.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Al Jazeera Sport +3 na dzisiaj:

(Godziny są podane w czasie GMT czyli trzeba dodać jedną godzinę żeby był czas obowiązujący w Polsce)

 

00:00 Replay - CHAMPIONS LEAGUE ( WOLFSBURG v BESIKTAS )

01:55 Replay - CHAMPIONS LEAGUE ( STUTTGART v SEVILLE )

04:00 ICC Cricket

04:30 Replay - Superbikes - PORTUGAL ( RACE 2 )

06:00 OmniSport

06:30 DOHA TENNIS

07:00 Replay - CARLING CUP ( BRANSLEY v MANCHESTER UNITED )

08:45 Trans World Sport

09:45 Replay - CARLING CUP ( ARSENAL v LIVERPOOL )

11:30 OmniSport

12:00 Replay - Superbikes - PORTUGAL ( RACE 2 )

13:30 Replay - TENNIS - SHANGHAI FINAL A

16:30 Replay - CARLING CUP ( ARSENAL v LIVERPOOL ) A

18:30 UCL MAGAZINE

19:00 LIVE STUDIO - REVIEW - PREVIEW A

20:00 REAL NBA

21:00 LA LIGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz ramówke :http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=http://infojsc.blogspot.com/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dellen%2Boolcizvki%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG

i po lewej kliknij na to :

Rozkład zajęć na wszystkich kanałach, JSC

 

mi znowu cos sie porobiło, chodzi o to ze pare razy wyjąłem karte al jazeery (posiadam tez karte cyrfy) i teraz nie mam obrazu juz minęły dwa dni i nadal nic, jakie są konsekwencje wyciągania tej karty i wkładania jej ponownie, czy jest szansa ze obraz pojawi sie znowu (mozliwie szybko) raz było tak ze obraz powrócił po kilku godzinach a teraz juz tyle czasu minęło i nic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...