Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mogliby tak przy okazji dorzucić "jedynkę" :roll:

Szykuje się naprawdę świetny pakiet. n będzie miała konkurencję :D Kanały Al Jazeera Sport będą przecież mogły pokazać aż 8 spotkań fazy grupowej jednego dnia - a więc wszystkie :shock: Wygląda na to, że warto zainteresować się kartą JSC :P Ciekawe tylko, czy cena nie pójdzie w górę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od pewnego czasu gdy pojawiły sie testy kanałów +5+6+7+8 HD mysle nad kupnem karty Al Jazeera. Wchodze na serwis Hollex.pl w zakładke Pay Tv -> Al Jazeera Sport a tam pisze ze produkt nie dostepny czy jest ktos wstanie powiedziec co sie dzieje ze te karty sa niedostepne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak na razie możesz zadowolić się JSC1 z Badra. Tam będą chyba wszystkie mecze Gold Cup Concacaf. :D A z zakupem poczekaj, aż zacznie się faza grupowa LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio bardzo poprawił się sygnał kanałów Al Jazeera (w tym Al Jazeera Sport 1) z Badra. Od paru dni odbieram te kanały, wcześniej nie było nawet po nich śladu. Wczoraj odbiór był idealny, jeszcze nawet z zapasem sygnału. W końcu wyszło na to, że teraz są to u mnie jedne z najmocniejszych kanałów z Badra :D

 

Zdjęcie na potwierdzenie:

 

jscsport1.jpg

 

Dodam, że korzystam z małej anteny - 80 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jak to jest z kanałami 5-8 które zostały dodane ?

U mnie ciemność a jak kupowałem kartę to miały świecić.

Wyczytałem że tylko za dodatkową opłatą 45 euro :/

Ponadto karta ważna do połowy lutego, przypuśćmy że dokupię resztę. Jak później z uprawnieniami ?

Zapłacę za rok a kanały zgasną jak się skończy data na karcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiem, że wszystkie 8 kanałów odbierać można tylko z kart Irdeto, wielka szkoda, że w Hollex nie ma ich :(

Oprócz Ebaya widziałem nową kartę na http://www.lj-sport.com/onlinestore/agora.cgi oraz http://falconsat.co.uk/products/Official-Al-Jazeera-Sport-Card-Hotbird-(12m)-8-Channels.html?setCurrencyId=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam małe pytanko, kupując karty Al Jazeera otrzymaliście je już aktywowane czy trzeba dokonać tego samodzielnie? Pytałem jednego ze sprzedawców na EBay i stwierdził że trzeba samodzielnie pod dołączonym numerem telefonu, co mnie nieco zaniepokoiło gdyż obawiam się że to numer w Katarze i trzeba będzie znać arabski. Chciałem to zweryfikować dlatego pytam tutaj. Jeśli chodzi o samą kartę to kodowanie Irdeto, 8 kanałów sport +, ważność - rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena C+ wystarczy do odbioru Al Jazeery Sport+ z Hotbirda.

Na pozostałe pytania odpowiem opierając się na moich domysłach, opiniach innych oraz własnych obserwacjach:

- format 4:3 - obcinają transmisje w 16:9 do 4:3

- język arabski, na czas meczów również angielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...