Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi wytłumaczy: czemu zarówno na HBO Max, jak i teraz na Max, kanały HBO, HBO2 i HBO3 nie mają możliwości włączenia napisów? Mają tylko opcję zmiany ścieżki dźwiękowej. Miałem nadzieję, że po rebrandingu może to się zmieni. A tu lipa. W canal+online kanały HBO mają możliwość włączenia napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko o czterech dziecięcych nowościach:

"Gremliny: Sekrety Mogwai" - ten serial Maxa, co zapowiadali na czerwiec

1. sezon starego "Ben 10"

"Tom i Jerry: Magiczny pierścień"

"Scooby-Doo i meksykański potwór"

Tylko że jednocześnie usunęli 2/3 innych produkcji ze Scooby-Doo i Tomem i Jerrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spostrzeżenia:
-Treści Discovery i pochodne to ok 40% tego co jest w Playerze.
-Zakładki WB niestety brak.
-Tytułów w 4K jest kilkadziesiąt, co absolutnie nie tłumaczy tak dużej różnicy cenowej między HD, a 4K.
-Brak własnych produkcji, zarówno max originals jak i WB czy DC (m.in. Doom Patrol, WW84 czy Alf)

Mam nadzieję, że treści będą systematycznie uzupełniane, tak jak to było w HBO Max, żeby ludzie mieli wrażenie, że ciągle coś dodają

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy serwis działa parę godzin, a tu lament jakby wypadły wszystkie dobre filmy i seriale. Akurat filmy typu "Diuna" czy "Barbie" radziły sobie świetnie w kinach. Pewnie błędem było, że na start Maxa nie dodali II części "Diuny". Za chwilę jednak start hitu "Ród smoka" w 4K. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - i żeby nie było:

Generalnie koncepcja zmieszczenia wszystkich treści TVN, WB i Discovery w jednym serwisie nie jest złym pomysłem. Pod warunkiem że to jest robione z głową i nie kosztem dotychczasowych funkcjonalności. Po fuzji TVN z DIscovery też dokonano integracji pakietów VOD.

Wszystkie tytuły, które były dostępne w Playerze na dzień wczorajszy - czy to z biblioteki TVN, Discovery czy Warner - powinny zostać umieszczone w nowym serwisie.

Jeśli w Playerze był catch'up 7 dni na kanałach telewizyjnych - to powinien on być dostępny nadal w Maxie.

Powinna być jasna informacja, jakie treści i jakie kanały są dostępne - przed zakupem - żebyś nie kupował kota w worku.

Wyszukiwarka Playera bardzo fajnie działała, a serwis był rozwijany przez, jak ktoś przypomniał, 13 lat.

Edytowane przez michael112
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Conan napisał(a):

Są jakieś filmowo-serialowe nowości, których nie było w HBO Max, a nie są śmieciami z Playera? Pytam, bo ciężko się przebić przez tyle postów. Przejrzałem katalog na szybko i nic ciekawego z nowości nie widzę.

Można powiedzieć, że "Sami swoi: Początek"

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali:

 

"W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe"

 

Ale może mieli na myśli kanały TV :)

 

56 minut temu, Pawop napisał(a):

Mam nadzieję, że treści będą systematycznie uzupełniane, tak jak to było w HBO Max, żeby ludzie mieli wrażenie, że ciągle coś dodają

 

No raczej nie będą stali w miejscu :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niezrozumiałe, ze przenieśli z playera treści które tam były w 4K a dali HD.. i to co w Europie jest w 4K to tutaj pozostawili w HD.. bo resztę braków treści takich jak WB to bardziej mi się wydaje zostało rozciągnięte w czasie, aby co jakiś czas mogli się czymś pochwalić.. 

 

W sumie teraz bardziej jasne jest dlaczego tak bez wachania rozdali wszystkim plan Premium.. 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michael112 napisał(a):

(...)

Jeśli w Playerze był catch'up 7 dni na kanałach telewizyjnych - to powinien on być dostępny nadal w Maxie.

(...)

Wyszukiwarka Playera bardzo fajnie działała, a serwis był rozwijany przez, jak ktoś przypomniał, 13 lat.

W tym zakresie porównywanie MAX-a do Playera jest bez sensu, bo serwisy o różnej strukturze i API, co przekłada się na ich różną funkcjonalność. Decyzje o kształcie serwisu zapadają poza Polską. Są regiony gdzie w pakiecie dostępny jest tylko jeden kanał TV, więc całkiem prawdopodobne, że nie zawracano sobie głowy catch-upem. W przyszłości może się to zmienić, ale na chwilę obecną uplasowano polski kontent w strukturę softu, która jest aktualnie dostępna.

Edytowane przez monter1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla polskiego klienta ma to znaczenie. Może ktoś po to kupuje subskrypcję żeby móc obejrzeć audycję z odtworzenia. :P

Dla polskiego klienta nie ma znaczenia skąd pochodzi API serwisu i gdzie zapadają decyzje. :D

A zresztą można było podpiąć ten sam strumień co był w playerze. Chociaż faktycznie żeby to obsłużyć, to potrzebna jest już przeróbka w samej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał(a):

Bez przesady. Do treści HBO Max doszły te z Playera w tej samej cenie czyli zmiana na plus.
Szkoda tylko, że nie dodali nic ekstra z WB i nie dali więcej treści 4K.
 

No tak, ale po co dopłacać za coś czego się nie ogląda -  patrząc na ceny obecne i byłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...