Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie należy rozróżnić produkcje sygnowane samym logiem Max od produkcji oznaczonych jako HBO.

W produkcjach Max ciężko znaleźć coś z wysoką oceną. Może "Tokyo Vice", ale większość poniżej średniej.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Max_original_programming

 

Co innego same HBO. Tam jest więcej rozpoznawalnych tytułów i częściej nagradzanych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_oryginalnych_seriali_HBO

 

Co do obecnego HBO Max oferta za 19,90 zł jest dla mnie akceptowalna. Zmiana na Max przyniesie tylko więcej śmieci, za które będą kazali płacić drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma tak dużo dobrych produkcji jak te HBO, ale serial "Julia" ma ocenę na imdb 8,3, więc bardzo wysoką, "Hacks" 8,2, "Peacemaker" też 8,3. Jeśli to są słabe produkcje, to nie wiem co jest dobre.

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam już praktycznie nie ma co oglądać. "Sukcesja" i "Barry" się skończyły, nowy sezon "Białego lotosu" dopiero w 2025 roku, a na nowego "Detektywa" kompletnie nie mam ochoty. 

 

HBO to kawał historii jakościowej telewizji, ale obecny poziom ich produkcji jest zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, darius010 napisał(a):

No ostatnio słabiutko. 

 

6 godzin temu, Conan napisał(a):

Dla mnie tam już praktycznie nie ma co oglądać.

 

Nie wiem czy to trolling czy serio, żeby nie skupiać się na tym to daję kilka dowodów na to, że poziom jest przyzwoity. Dowód?

 

"szpieg wśród przyjaciół", "miasto jest nasze" np.

a teraz np. : ciąg dalszy "Turysty", "Tokyo vice", "detektyw"

 

nie wiem czego wy oczekujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Detektyw" to produkcja HBO, a "Tokyo Vice" z Max. Niby HBO i Max jest dostępne na tej samej platformie, ale prezentują inną jakość w produkcji. Za marką HBO stoi klasyka, którą łatwo można wymienić. Max jest nowym tworem i nie wyrobił w sobie mocnej pozycji. W Max brak tytułow, które wskakiwałyby do podsumowań rocznych do Top 10 lub były szeroko nagradzane i komentowane. Maxowi brakuje czegoś na miarę "Gry o tron" czy "Kompanii Braci". Owszem, ciepło mówi się o "Tokyo Vice" czy o "Nasza Bandera niesie śmierć", ale nigdzie nie widzę, aby ktoś dawał jako produkcje nr 1 do oglądania.

Można za to wskazać najgorsze pozycje w Max, które można obsypać deszczem Złotych Malin jak np. "Velma" - ocena 1.6. Tego nawet najwięksi fani Scooby-Doo nie byli w stanie przetrawić.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (26.01.24 r. [upflix.pl]):

 

"Moje pragnienie", 

"Naznaczony: Czerwone drzwi", 

"Reality",

"Sisu", 

"Syn", (2022 r.)

"Trzy tysiące ponumerowanych sztuk", 

 

Nowe odcinki:

 

"Na planie", [S21E04] 

"Na szlaku odkryć", [2 odcinki] 

 

Usunięto odcinki:

 

"Bob Costas",

"Na planie",

"Układ",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2024 o 02:21, domin107 napisał(a):

 

Nie wiem czy to trolling czy serio, żeby nie skupiać się na tym to daję kilka dowodów na to, że poziom jest przyzwoity. Dowód?

 

"szpieg wśród przyjaciół", "miasto jest nasze" np.

a teraz np. : ciąg dalszy "Turysty", "Tokyo vice", "detektyw"

 

nie wiem czego wy oczekujecie.

HBO już nie raz przyzwyczaiło nas do wysokiego poziomu swoich seriali więc tego oczekujemy. Aptetyt rośnie w miarę jedzenia. Seriale, które wymieniłeś są zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Conan napisał(a):

HBO już nie raz przyzwyczaiło nas do wysokiego poziomu swoich seriali więc tego oczekujemy. Aptetyt rośnie w miarę jedzenia. Seriale, które wymieniłeś są zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

Owszem, HBO ma na swoim koncie wiele tzw. "przełomowych" seriali. I dlatego wyrobili sobie markę. 

Pytanie tylko czy w ostatnim roku były takie produkcje u konkurencji? Moim zdaniem nie. 

Ogólnie zeszły rok był kiepski serialowo. Wszędzie. 

Patrząc na serialowe podsumowania i tak numerem jeden był "The Last of Us" - właśnie od HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ten serial zobaczyć z ciekawości, by sprawdzić, czy faktycznie był to numer 1 minionego roku. Albo chociaż zobaczyć co sprawia, że ten serial tak wysoko ląduje w zestawieniach.

Niestety nie lubię tematyki fantasy/SF.

Więc jakoś zabrać się nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to klasyczne SciFi, a już na pewno nie Fantasy. Raczej postapo

Jak dla mnie ten serial niczym wielkim się nie wyróżnił. A co więcej nawet znudził. Kilka  odcinków przewinąłem na szybkości. Zwłaszcza ten jeden z wątkiem spod znaku wybrakowanej tęczy. 
Jeden z fajniejszych odcinków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w tą grę i serial wszystkiego nie odzwierciedla, ale osobiście wg mnie najgorszy nie był. "Ród Smoka" bardziej mnie rozczarował ale o gustach nie będziemy dyskutować. A co do poprawności politycznej to czasami pozostaje tylko przymknąć oko bez względu na światopogląd. Nie mam nic do LGBT ale też czasami mnie wkurzają takie sytuacje totalnie nie na miejscu jak np zrobienie tęczowego Jaskiera w W3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nadal będę upierał, że to najlepszy serwis serialowo- filmowy w Polsce. Są produkcje dla masowego widza jak właśnie "Ród smoka", "The last of us", ale też takie ambitne produkcje jak "Sukcesja", "Barry" czy "Julia". Podobnie jest w filmach- od blockbustera "Barbie" do niszowej irańskiej produkcji "Niedźwiedzie nie istnieją". Dla każdego coś miłego, do tego jak dla mnie w super cenie 19,99.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...