Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie miał HBO Max za darmo (dostałem od znajomej)... to bym w obecnej postaci ofertowej za to nie płacił. Już nie wspomnę że na serii MU od Samsung nadal nie ma 4K HDR - jakoś widzę w ***** mają klientów od strony technicznej. Wiadomo że za darmo to się nie wybrzydza ale od roku nic tam nie oglądałem... i to tak całkiem serio. Lepsze HITy oglądam w kinie a serial żaden mnie nie interesuje. Może teraz TLOU... tylko ciekawi mnie czy dadzą to w 4K? Chwała za to że chociaż bitrate 1080p mają dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spotify napisał(a):

Lepiej 1-2 konkrety w miesiącu niż 50 badziewi

Tak ale żeby chociaż to było a niestety nie ma. Nawet jednego porządnego serialu na miesiąc.

Coraz więcej osób widzi, ze nie ma sensu na stałe abonować np HBO bo szkoda na to pieniedzy. Ja  mam nie drogo z UPC i za chwilę skończy mi się roczna umowa a nie mam zamiaru jej przedłużać. Płacąc niby mało ok. 20mzł miesięcznie nie miec z tego prawie nic to żadna okazja. Fakl w biblioteczce jest sporo świetnych filmów ale co z tego? Kto będzie w koło jedno i to samo oglądał?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy bardzo dobre polskie seriale... które były "wizytówką" HBO. Co oni z tym porobili? Przecież jak HBO dalej będzie cięło koszty to zostanie sama mizernota i Discovery, z którego została tylko  nazwa. To są te momenty, kiedy tabelka w Excelu wejdzie za mocno. Szkoda. Mówcie sobie co chcecie, ale ja sądzę że oni wojnę na VOD to sobie odpuścili i nie będą w tym brali udziału - bo tego nie da się inaczej wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno odpalę HBO przy The Last of US. Z sentymentu do tej gry, ogrywając ją na PlayStation. 

Na Uncharted byłem w kinie, teraz jest na hbo i to jest gniot. Taka fajna gra z fabuła a wyszedł gniot. 

 

Oby The Last Of US był kopią z gry. Tym, którzy nie grali w grę serial może się spodobać, ale dla fanów gry serial na starcie ma podniesiana wysoko poprzeczkę. 

 

I to będzie jeden serial obejrzany przeze mnie na przestrzeni ostatniego roku albo i więcej na HBO. 

Później znowu próżnia, pustka i nicość, byle jakość na HBO. 

Tytuły na netflix może mniej znane, ale szumne, oglądalne, recenzowane, w środowisku się mówi o tych serialach. Nie słyszałem by od Gry o Tron ktoś wspominał o jakichkolwiek serialach na HBO. Od czasu Gry o Tron o serialach w HBO się nie mówi. Bynajmniej u mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spotify napisał(a):

 

Lepiej 1-2 konkrety w miesiącu niż 50 badziewi. Wszystko zależy od tego co kto oczekuje i ile spędza czasu na oglądaniu. Jednemu wystarczą dwa fajne w miesiącu seriale a inny jak coś nie obejrzy codziennie cokolwiek to nie może zasnąć :)

Jak ktos wybierze  tu serial i ogląda 2 odcinki w miesiącu to faktycznie można powiedzieć że to ciekawy serwis😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spotify napisał(a):

Na HBO nie ma nawet jednego porządnego serialu na miesiąc :D?

Które to seriale przez ostatnie pół roku, dajmy na to, taką furorę robiły w HBO? 

Może coś przeoczyłem.Czekam na listę.

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

W HMAX jest tyle dobrych produkcji, że na wszystko czasu nie starcza

Chyba, że w kółko ogladasz te same produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aandin napisał(a):

Które to seriale przez ostatnie pół roku, dajmy na to, taką furorę robiły w HBO? 

Może coś przeoczyłem.Czekam na listę.

Poza NF, praktycznie żadne produkcje na żadnej platformie nie robią furory. Ale to pewnie wiesz dlaczego.

A tytuły na HBO  już tyle razy wymieniałem, że mi się nie chce tego znowu pisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 11:38, domin107 napisał(a):

Serialowe premiery od HBO Max na 2023 rok:

„True Detective: Night Country”

„The Last of Us” (premiera 15 stycznia)

„The Idol”

„White House Plumbers” (premiera marzec)

„Rain Dogs”

„Full Circle”

„Love & Death”

„Velma” (premiera 12 stycznia)

„Perry Mason” (nowy sezon 6 marca)

„Sukcesja” (nowy sezon)

„Barry” (nowy sezon)

„Pozłacany wiek” (nowy sezon)

„Lakers: Dynastia zwycięzców” (nowy sezon)

„Prawi Gemstonowie” (nowy sezon)

„Ktoś, gdzieś” (nowy sezon)

„Pohamuj entuzjazm” (nowy sezon)

„A Black Lady Sketch Show” (nowy sezon)

„Warrior” (nowy sezon)

„I tak po prostu” (nowy sezon)

„Julia” (nowy sezon)

„Tokyo Vice” (nowy sezon)

„Nasza bandera znaczy śmierć” (nowy sezon)

„The Other Two” (nowy sezon)

„Rap Sh!t” (nowy sezon)

„Harkey Quinn” (nowy sezon)

„Hacks” (nowy sezon)

Ja może to jeszcze raz wrzucę wyjątkowo bo widzę, że niektórzy cały czas maja znak zapytania i nie wiedzą co bedzie w przyszłości.

Są premiery nowych seriali, jest ustalona premier WB i sony na ten rok, pewnie też bedą filmy od Forum Film.

Dla mnie to wciąż najlepszy serwis na polskim rynku i tyle. Nie wiem czego niektórzy oczekują i podejrzewam, że oni też nie bardzo wiedzą.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, swordfish napisał(a):

"Euforia 2", "L.A. Lakers", "Irma Vep", "Turysta", "Miłość ponad czasem", "Westworld 4", "Branża 2" i "White Lotus 2". Śmiało mogę te tytuły wpisać do mojej listy seriali roku 2022. Każdy ma różne gusta, ale akurat w moje trafili.

Jeszcze można dorzucić Tokyo Vice, Ród Smoka, Peacemaker, kolejny sezon Primal, Mogę Cię zniszczyć, Hacks. I pewnie jeszcze coś zapomniałem ;)

Na licencji - The Pact, From, The Outlaws, Cisza, Angielka, Mała doboszka i wiele innych

Wpadły starsze seriale od Warner TV jak Prezydencki Poker, Gliniarze z Southland itd

To tylko same seriale w 2022r.

A gdzie filmy, jak np od Warner Bros Batman, Elvis czy od Sony Father z Hopkinsem?

 

Można wiele pisać złego o HBO. Kasowanie tytułów, 25fps, lektor nie zawsze 5.1 a w stereo itd (ale przynajmniej jest a cała konkurencja poza C+ lektora nie daje we wszystkich tytułach)

Ale jeśli chodzi o ofertę, solidne seriale czyli dobre i bardzo dobre to nikt nie ma do tej platformy na razie startu. HBO jest nie do pobicia.

Średnio min 2-3 solidne seriale w miesiącu - jak nie Originals, to coś na licencji.

Jasne, nie każdemu przypadnie do gustu jakiś tytuł ale to nie oznacza, że nic tam nie ma. Jasne, dla niektórych 2-3 seriale w miesiącu to mało (średnio HBO miesięcznie ma około 5 premier). Jeśli szuka ilości to wie jaki jest inny adres ;)

W dniu 13.01.2023 o 11:30, domin107 napisał(a):

Dla mnie to wciąż najlepszy serwis na polskim rynku i tyle. Nie wiem czego niektórzy oczekują i podejrzewam, że oni też nie bardzo wiedzą.

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, spotify napisał(a):

 

 

Można wiele pisać złego o HBO. Kasowanie tytułów, 25fps, lektor nie zawsze 5.1 a w stereo itd (ale przynajmniej jest 

 

Dodajmy, że lektorem zazwyczaj jest Piotr Borowiec czyli według mnie nr.1 lektorów na dziś.

Lektorzy/lektorki choćby na Netflix to często gęsto totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...