Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W programie TV na stronie HBO film "Gdzie jest Nemo?"  NIE jest oznaczony jako premiera. W To&Owo także nie.

 

 

No to może autor rozpiski się rozmarzył. ;)

Za to na ich stronie internetowej można znaleźć pełną listę premier na luty 2017 i tam jak najbardziej film "Gdzie jest Nemo?" jest oznaczony jako jedna z wielu premier:

http://www.hbo.pl/article/premiery-hbo-luty-2017_54927

 

Premiery filmowe HBO 27.02.-05.03.2017:

 

czwartek, 2 marca 2017:

20:10 Anonimus - dramat, Niemcy/Wielka Brytania 2011 HBO

 

piątek, 3 marca 2017:

20:55 Nocny pościg - film akcji, USA 2015 HBO

 

sobota, 4 marca 2017:

18:35 Miles - komedia, USA 2016 HBO

20:10 Człowiek z bieguna - komediodramat, USA 2014 HBO

 

niedziela, 5 marca 2017:

20:10 Gdzie jest Dory - animowany, USA 2016 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że nadal nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy będzie emisja filmu "Spotlight". Od premiery minęło już ponad rok, a tu ani widu, ani słychu. Miałem włączyć sobie HBO w marcu, ale recenzje serialu "Tabu" zdecydowanie do tego nie zachęcają. Ponoć to bardzo nieudana produkcja. Jednak poczekam na "Pozostawionych" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Tabu na filmweb ma ocenę 8,3.Cieszy mnie fakt, że wielu widzom ten serial się podoba. Produkcja ta ma swój niepowtarzalny klimat i fajnie mi się ten serialik ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 06-12.03.2017:

 

czwartek, 9 marca 2017:

20:10 Podróż Fanny - dramat, Francja 2016 HBO

 

piątek, 10 marca 2017:

21:00 Focus - komedia kryminalna, USA 2015 HBO

 

sobota, 11 marca 2017:

21:10 Wszędobylska mamuśka - komedia, USA 2015 HBO

 

niedziela, 12 marca 2017:

20:10 Grimsby - komedia, Australia/USA/Wielka Brytania 2016 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 13-19.03.2017:

 

czwartek, 16 marca 2017:

20:10 Kryminalne wypieki: mordercza receptura - kryminalny, USA 2016 HBO

 

piątek, 17 marca 2017:

21:10 Ofiara - dramat, USA 2016 HBO

 

sobota, 18 marca 2017:

18:30 Tini: nowe życie Violetty - familijny Argentyna/Hiszpania/Włochy 2016 HBO

 

niedziela, 19 marca 2017:

20:10 Cicha noc - komedia, USA 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 20-26.03.2017:

 

wtorek, 21 marca 2017:

21:00 Patrol - film akcji, USA 2006 HBO2

 

czwartek, 23 marca 2017:

20:10 Mam zdolnych przyjaciół - komedia, Francja 2015 HBO

 

piątek, 24 marca 2017:

21:15 Zanim się obudzę - horror, USA 2016 HBO

 

sobota, 25 marca 2017:

18:35 Morris z Ameryki - komediodramat, Niemcy/USA 2016 HBO

 

niedziela, 26 marca 2017:

20:10 Ghostbusters. Pogromcy duchów - komedia, USA 2016 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 27.03.-02.04.2017:

 

czwartek, 30 marca 2017:

20:10 Rozdzielne światy - melodramat, Grecja 2015 HBO

 

piątek, 31 marca 2017:

21:10 Niesforny szwagier - komedia, USA 2016 HBO

 

sobota, 1 kwietnia 2017:

18:25 Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę - komedia, Niemcy 2015 HBO

 

niedziela, 2 kwietnia 2017:

20:10 Wieżowiec - dramat, Wielka Brytania 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa na nowe "Twin Peaks" w HBO? W Europie na pewno kraje skandynawskie mają potwierdzenie, że ich HBO Nordic zajmie się dystrybucją na ich terenie. W UK dystrybucja przez Sky.

 

W HBO GO są od kilku tygodni dostępne również filmy Davida Lyncha, w tym kinowa wersja "Twin Peaks - ogniu krocz ze mną".

 

Ten nowy "Twin Peaks" to produkcja Showtime, a również dużo rzeczy z Showtime premierowo idzie w HBO ("Californication", "Ray Donovan", "Penny Dreadful").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie w C+Seriale Extra, albo w HBO. Może być taka sytuacje, że najpierw w C+SE, a potem w HBO. Kilka seriali przebyło taką drogę.

Showmax również pokazuje seriale Showtime, ale nie mają żadnego z prawem pierwszej emisji. Przynajmniej na razie.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobry kwiecień w HBO GO, zwłaszcza jeśli chodzi o seriale.

https://naekranie.pl/aktualnosci/kwiecien-w-hbo-go-lista-nowosci-1770277

 

Oprócz nowych sezonów "Pozostawionych", "Doliny krzemowej", czy "Figurantki" pojawią się między innymi "Wymiar 44" (najnowszy serial platformy Hulu w stylu "Black Mirror"), "Guerrilla" (mini serial z Idrisem Elbą koprodukcji Sky Atlantic i Showtime) czy "Biała księżniczka" (historyczna produkcja amerykańskiej stacji Starz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem, że przed rozpoczęciem filmu lub serialu lektor informuje, że dany program można oglądać online. Jest to zbędne, ponieważ na ekranie jest ta sama informacja...

 

Tak samo jak są zbędne napisy autopromocyjne w napisach końcowych. Zwłaszcza jest to denerwujące przy produkcjach, gdzie akcja jeszcze trwa w napisach końcowych. Spróbujcie obejrzeć odcinki "Figurantki" z napisami w przekazie linearnym na HBO.  "W "Figurantce" tak jest, że tam gadają do samego końca. Nie dość, że zmniejszają mi obraz, to jeszcze wtapiają się swoimi napisami z napisami do dialogów. To jest normalnie koszmar. Przez to odechciewa się oglądać HBO bezpośrednio w telewizji. Przerzucam się całkowicie na HBO GO. Tam mogę oglądać kiedy chcę i gdzie chcę (nie muszę być przykuty przed telewizorem w salonie) - mogę oglądać np. na laptopie w kuchni. I nikt mi nie zmniejsza ekranu na napisach końcowych. I "Figurantkę" mogę obejrzeć spokojnie z napisami do samego końca.

Jedyny minus HBO GO to należy pilnować wygaśnięcia licencji na niektóre tytuły. Zdarza się, że tracą prawa dla serwisu VOD, choć mają jeszcze przez chwilę prawa telewizyjne (tak było ostatnio chyba z "Mad Maxem" czy ze "Star Wars 7" lub "Inside Out"). Czasem wydaje się, że szybciej wylatują niektóre rzeczy z HBO GO niż z TV HBO. Dlatego jest także problem np. z serialami Showtime. Dają premierowo najnowsze sezony takiego "Ray Donovan" czy "Penny Dreadful", a jednocześnie brak poprzednich sezonów. Jak ktoś chce obejrzeć serial od samego początku, to niestety musi zacząć korzystać z konkurencji (w przypadku seriali Showtime to po premierze w HBO GO lądują po kilku miesiącach w Netflix).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje typu HBO GO do zakupionego sprzętu (dodają chyba do telewizorów Samsunga UHD) to nadal jest sprzedaż wiązana. Nie można kupić samego HBO GO, tylko należy kupić jeszcze nowy sprzęt. Czasem na różnych imprezach (przeważnie festiwale filmowe, przeglądy filmowe) są rozdawane darmowe kody do HBO GO na 3 miesiące, być może to samo dają teraz w niektórych sklepach z elektroniką. Do czegoś logowanie pod VIP Club w HBO GO właśnie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO to również dostęp do 3 kanalów "live" więc zapewne dlatego trzeba mieć HBO by posiadać usługę GO ,poza promocjami 3 miesięcznymi z TV lub u jakiegoś operatora komórkowego ;)

Mi brakuje jednego w usłudze a mianowicie dostępność na PS4 ,na adroidzie i innych urządzeniach jest a tu nie ma :/

Nawet "Netflix" i "Filmbox Live" są na konsoli....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...