Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni znowu odwalają? Dlaczego nie nadają według programu? Jest 23:05 i widzę, że Twin Peaks leci na HBO 3 od jakiegoś czasu już.

A według programu powinno być od 23:15 !

To samo było na HBO godzinę temu, no i weź tu coś obejrzyj człowieku.... Kpina jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście, ale kolejną przykrą rzeczą jest to, że np. HBO nie emituje już od dłuższego czasu takich filmów jak "Avengers: Czas Ultrona", "Dobry dinozaur", lub siódmy epizod Star Wars. Te trzy filmy ostatni były emitowane chyba w grudniu, a od pół roku dzień w dzień powtarzają te same filmy. Na stronie głównej wpisywałem również "Ant- Man'a", lub "W głowie się nie mieści", i tych filmów również nie ma w bibliotece filmowej.

Jeszcze nie tak dawno te najgłośniejsze filmy były emitowane przez około 11 miesięcy, a teraz większość po siedmiu miesiącach znika z ramówki...

Powrót tych filmów na pewno urozmaiciłby ramówkę, bo obecnie, moim zdaniem, nie ma żadnego filmu, który by mnie zaciekawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 12-18.06.2017:


 


czwartek, 15 czerwca 2017:


18:05 Frida - biograficzny, USA 2002 HBO


20:10 Dziewczyna z Brestu - dramat, Francja 2016 HBO


 


piątek, 16 czerwca 2017:


21:05 Objazd - thriller, Wielka Brytania/RPA 2016 HBO


 

sobota, 17 czerwca 2017:

18:40 Efekt wody - komedia romantyczna, Francja/Islandia 2016 HBO


 


niedziela, 18 czerwca 2017:


20:10 Inferno - thriller, USA 2016 HBO


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 19-25.06.2017:


 


czwartek, 22 czerwca 2017:


18:00 Hollywoodland - kryminalny, USA 2006 HBO


20:10 Sushi z East Side - obyczajowy, USA 2014 HBO


 


piątek, 23 czerwca 2017:


21:05 Hanna - film akcji, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2011 HBO


 

sobota, 24 czerwca 2017:

18:35 Marzenie Joy - komedia, USA 2016 HBO


 


niedziela, 25 czerwca 2017:


20:10 Jack Reacher: nigdy nie wracaj - film akcji, USA 2016 HBO


 


Zapraszam też do wzięcia udziału w ankiecie na temat wyglądu rozpiski w przyszłości: https://forum.satkurier.pl/topic/21759-nowy-kszta%C5%82t-rozpisek-kana%C5%82%C3%B3w-filmowych-premium/

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, szybkie Hejka wszystkim. :wink:  I już przechodzę do sedna.

Ostatnio zastanawiałam się nad wykupieniem HBO GO w swojej sieci kablowej Vectra. Jednak ostatnio w sieci wpadłam na ofertę z ebay.pl, gdzie ktoś wystawił aukcję z trzymiesięczną subskrypcją HBO GO za 49 PLN bez podpisywania umowy abonamentowej, co wydaje się dobrą ofertą. Jednak słyszałam, że dostęp do HBO GO bez podpisywania umowy nie jest możliwy i sama już nie wiem, czy to czasem nie jest jakaś "lewa" oferta. I tutaj mam pytanie: czy ktoś z użytkowników forum korzysta lub korzystał z tego rodzaju usługi? Jeśli tak to prosiłabym o opinie, czy warto skorzystać, czy jednak nie. Nie chcę narażać się w swoim pierwszym poście moderatorom :roll:, więc nie zamieszczam linka do samej oferty, ale można ją znaleźć wpisując w Google ebay.pl hbo go.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do właściwego działu i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym HBO. Wyjątkowo poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję za podpowiedź. Czyli dostęp na trzy miesiące jest możliwy bez umowy? Jeszcze jedno: czy taka subskrypcja ma jakieś ograniczenia względem np. oferty HBO GO Vectry?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lionsgate podpisały umowę licencyjną z HBO Europe w ramach którego produkcje Lionsgate i Starz będą pokazywane w Europie Środkowo-Wschodniej, Skandynawii i Hiszpaniihttp://variety.com/2017/tv/global/lionsgate-signs-licensing-pact-with-hbo-europe-for-premium-drama-series-1202471874/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Filmy Starz są już od jakiegoś czasu na HBO, podobnie jak część seriali Lionsgate.

Jeżeli umowa dotyczy również filmów Lionsgate to oznacza tylko, że C+ stracił prawa na rzecz HBO.

Dla mnie to mało ważne.

Ja jestem zdanie chcesz mieć "premium" to HBO oraz Canal+ bo się uzupełniają ofertą.Tyle i aż tyle. :P

Biadolenie że ktoś traci prawa jest .... bez sensu, takie czasy panowie, nikogo nie stać by mieć wszystko.

Kiedyś HBO to były też walki bokserskie no i co .... no i nic, takie czasy. :cool:

 

Ze Starz był chyba serial Piraci na C+?

Starz to również seriale "Spartacus", "Ash, kontra martwe zło" emitowane na HBO.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery  HBO 26.06.-02.07.2017:

 

FILM:

 

wtorek, 27 czerwca 2017:

21:00 Propozycja - western, Australia 2005 HBO2

 

czwartek, 29 czerwca 2017:

18:30 Przeklęta liga - dramat sportowy, Wielka Brytania 2009 HBO

20:10 Sierpniowa mgła - dramat obyczajowy, Niemcy 2016 HBO

 

piątek, 30 czerwca 2017:

21:35 The Social Network - biograficzny, USA 2016 HBO

 

niedziela, 2 lipca 2017:

20:10 Trumbo - biograficzny, USA 2015  HBO

 

SERIALE:

 

poniedziałek, 26 czerwca 2017:

03:00 Twin Peaks (odc. 8) serial obyczajowy, USA 2017 HBO3

04:00 Dolina krzemowa (odc. 10-ost.) - serial komediowy, USA 2017 HBO

 

środa, 28 czerwca 2017:

22:00 Świadek (odc. 6-ost.) - serial kryminalny, Norwegia 2014 HBO3

 

czwartek, 29 czerwca 2017:

21:00 Wymiar 404 (odc. 3 i 4) - serial SF, USA 2017 HBO3

 

piątek, 30 czerwca 2017:

20:10 Zamęt (odc. 8-ost.) - serial kryminalny, USA 2016 HBO

21:30 Bez zobowiązań 3 (odc. 1) - serial komediowy, USA 2017 HBO3

22:00 Graves (odc. 5) - serial komediowy, USA 2016 HBO3

 

niedziela, 2 lipca 2017:

12:20 Angie Tribeca 3 (odc. 1 i 2) - serial komediowy, USA 2017 HBO3

21:00 Biała księżniczka (odc. 6) - serial historyczny, USA 2017 HBO3

 

INNE:

 

poniedziałek, 26 czerwca 2017:

18:35 Na planie - magazyn filmowy HBO

 

czwartek, 29 czerwca 2017:

21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IV (odc. 17) - program satyryczny, USA 2017 HBO2

 

piątek, 30 czerwca 2017:

17:40 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gwiezdne wojny" w HBO od 27 lipca w emisji co tydzień, a wszystkie części już od dziś w HBO GO. Kolejny przykład na to, że standardowa telewizja w dzisiejszych czasach to przeżytek. Nie chodzi mi tutaj konkretnie o "Gwiezdne wojny", które już zapewne każdy widział (i to po kilka razy), ale o sam fakt, że w tym starciu serwis internetowy zawsze będzie wygrywał. To samo tyczy się oczywiście seriali, które trafiają do HBO GO całymi sezonami czy mają tam premierę wcześnie niż w TV jak chociażby "Tabu".

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...