Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dr.STech napisał:

Tak, standardowym konwerterem spdif->stereo, pod warunkiem, że w menu dekodera dolby audio ustawi się na NIE. Te tanie konwertery nie obsługują nic innego niż PCM.

OK, czyli adapterek w cenie 20zł z popularnego serwisu aukcyjnego da radę. Jest sens kupować coś lepszego? odczuje różnicę na analogu przy głośniczkach Logitech?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kedar1 napisał:

Działa wam na tym ,,klocku''  aplikacja Eurosport Player?  U mnie po instalacji i zalogowaniu się nie ma możliwości nawigacji pilotem , aplikacja w ogóle nie reaguje.   Na codzień korzystam z NVIDIA SHIELD i tam nie ma żadnych problemów , więc to z pewnością wina tego operatorskiego cuda.

Nie. Aplikacja zawiesza się przy pierwszej próbie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 18:55, stonka napisał:

C Będę musiał pojechać ponad 100 km żeby to ogarnąć. Świetnie ;/

 Może istotnie wystarczy aktualizacja / przywrócenie do fabrycznych. Jeśli nie, tata może wrzucić paczuszkę do paczkomatu i za parę gorszy przysłać do Ciebie. W obie strony wyjdzie na pewno dużo taniej niż Twoje 100km wycieczka :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z odtwarzaniem multimediów przez usb? Zainstalowałem MX Player, podłączyłem pendriva (usb 3.0) - wszystko wykrywa choć przy niektórych plikach są znaki zapytania (mimo to odtwarza je). Zauważyłem jednak, że np. na kopiach dvd dźwięk czasami przerywa, na nagraniach z tv (pliki*.ts kodek h.264) czasami brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem a materiału 4K nie odtwarzał w 100% płynnie. Może inne playery będą lepsze lub są jakieś wypróbowane ustawienia do MX - bo ustawień tam nie brakuje... :-)

 

Pytanie o format plików na pendrive / dysku. Miałem NTFS ze względu na pliki powyżej 4GB. Może inny byłby lepszy dla tego sprzętu? Jak to wygląda u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz to 

Nova Video Player – Aplikacje w Google Play

Ewentualnie sprawdzony VLC.

 

Jednak nie licz na dźwięk DTS HD czy DD HD MA -  wyjdzie max na ampli tuner DTS.

Pliki odtwarza nawet te powyżej 20 GB bez problemu i z wysokim bit rate 15-22 Mbps.

 

Dziwne w tym jest to że Play Now box 2 pięknie puszcza przez HDMI [beep] HD a tu w tym koszmarze od C+ nie udało się

 

 

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon Prime Video (wersja na ATV oczywiście) chyba "gryzie się" z innymi aplikacjami jeśli pozostawi się ją działającą w tle. Przechodząc bezpośrednio z Prime Video do ekranu wyboru aplikacji i próbując odpalić np. Netflixa czy Playera, włącza się z powrotem Prime Video. Wychodząc z niej całkiem i zamykając problem znika, poza Primem wszystkie aplikacje działają równolegle jak należy i można się między nimi przełączać swobodnie.

 

Miałem od początku wersję 5.6.10, zaktualizowałem do 5.6.11 ale nie pomogło.

Spotkał się ktoś może z podobnym problemem? Oficjalnie nie jest wspierana na tym Boxie a korzystam ciągle z oficjalnej nakładki C+ więc strzelam że tu leży pies, czy ktoś na Wolf Launcherze mógłby sprawdzić?

Edytowane przez mopik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sp3ps napisał:

Ciekawe czy BOX Canal+ otrzyma aktualizację do nowego Android TV 12 który właśnie rusza , było by dobrze bo może by się skończyły problemy z odświeżaniem 60 i 50 Hz , zresztą ten problem występuje również w innych urządzeniach z Android TV 9.

Dobry żart :) Ten box nie dostał żadnej aktualizacji oprogramowania (nie licząc aktualizacji launchera canal plus) od bodajże września 2020 roku. Ogólnie to jest kpina, żeby tak olewać ten sprzęt. Z tego co pamiętam, to box od Xiaomi dalej w miarę regularnie otrzymuje aktualizacje (chyba nawet dostał już 2 wersje androida).

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 23:30, SzYcHa_2012 napisał:

Nie no, fajnie, fajnie. Przy próbie odpalenia Polsatu z DVB-T w Live Channels podczas emisji filmu "Pitbull. Ostatni pies" wywala kłódkę i komunikat: "Aby obejrzeć ten program, użyj domyślnej aplikacji telewizyjnej." Uruchamiam kanał w natywnej aplikacji C+, rezultat: czarny ekran.

Czy poradziłeś sobie z tym problemem? Mam dekoder Canal+ box i nie mam możliwości obejrzeć programów, na których leci np horror bo wyświetla się ten sam komunikat "Aby obejrzeć ten program, użyj domyślnej aplikacji telewizyjnej." W ustawieniach nie znalazłam żadnej możliwości wyłączenia tej blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...