Jump to content

klubik

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About klubik

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. oczywiście dziękuje za zaangażowanie i pomoc, ale ja jestem za cienki w te klocki, żeby wyciągać jakieś wnioski. połowa przekazanych informacji jest dla mnie nie jasna ;). nie wiem co to DS-y, S-ki i jak to sprawdzić. to co umiałem sprawdzić to częstotliwości niekodowanych kanałów i tu większość jest powyżej 514MHz, pierwsze zaczynają się od 522MHz i idzie w górę, czyli jest jakaś szansa. pożyjemy zobaczymy, bo chyba jednak zostanę w tej vectrze z samym internetem.
 2. u nas nie mamy żadnych dopłat do czynszu, każdy wybiera sobie dostawcę indywidualnie, a z tymi sąsiadami to będzie raczej problem. zresztą mi by bardziej zależało sprawdzić u kogoś kto ma internet a nie ma telewizji, bo ja właśnie chce iść w tym kierunku.
 3. dziękuje za informację. telewizor z tunerem dvb-c mam i postanowiłem od razu zrobić test. faktycznie znalazł mi wszystkie kanały (mam jeszcze aktywny pakiet tv), oczywiście większość zakodowana, ale te naziemne, plus te które vectra akurat ma odkodowane były dostępne. jeżeli po rezygnacji z tv mamy pewność, że one faktycznie pozostaną, to bym już nic nie zmieniał i zostawił tą vectrę z samym internetem. upewniam się jeszcze, bo w samej vectrze nikt mi na to pytanie nie potrafił odpowiedzieć. mam jeszcze pytanie, sporo z tych dostępnych kanałów było w HD, a chyba w naziemnej nie są, czy tak ewentualnie zostanie, czy wrócą do SD, czy w ogóle znikną ? no i martwi mnie jeszcze brak tvp sport, czy jest szansa żeby on wskoczył ?
 4. Proszę o informację, czy jak zrezygnuje z telewizji i zostawię sam internet, będę miał możliwość podłączając się do ichniego gniazdka (które pozostanie bez zmian) kablem antenowym, oglądać ogólnodostępną telewizję naziemną ?
 5. Witam, czy możecie mi potwierdzić, że w modemie epc3928s nie jest dostępny pełny zakres kanałów transmisji bezprzewodowej. ja mam w ustawieniach dostępne tylko kanały od 1 do 9. generalnie chciałbym się dowiedzieć co z tym można zrobić, czy można jakoś naciskać na vectrę w tej sprawie ? w moim przypadku dużo korzystniej jest przejść na wyższe kanały, które są mniej oblegane.
×
×
 • Create New...