Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z moim boxem androidowym Canal plus box 4k. 

Po włączeniu pojawia sie logo canal plus, później android animacja a następnie na 2 sekundy biały ekran po czym wyskakuje monit "przepraszamy wystąpił błąd techniczny - wyjdź". Poradźcie proszę co w takiej sytuacji zrobić.

Już udało mi się uruchomić. Wyczyściłem pamięć podręczną i na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie boxy na androidzie Netflix identyfikuje jako telewizor i blokuje jako inne gospodarstwo domowe w systemie windows niema takiego problemu .Pozostaje oglądać na komputerze lub wykupić Netflix na innym serwisie typu szybkie premium lub kodyfine tam rejestrują te konta za granicą i w Polsce działają bez problemu na każdym urządzeniu i telewizorze.

Edytowane przez amstat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Posiadam C+Box ( wersja  HY4001 z głowicą DVBT/T2) na własność . Użytkuję go już prawie 2 lata  i w ostatnich tygodniach bardzo często przy oglądaniu kanałów  z oferty Canal+ ( zakładka Teraz w TV ) robi się biały ekran przez kilka sekund , a następnie wraca do ekranu startowego czyli: Kto Ogląda.  Nie pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych ( tak zalecił serwis tych dekoderów ).  To samo się dzieje przy korzystaniu np  z CDA Premium. Czy zgłosić usterkę w ramach trwającej jeszcze gwarancji ? Jest szansa na wymianę na nowy egzemplarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 W ustawieniach internetu na Boxie czy bezpośrednio w routerze ? Dodam,że z Boxa korzystam przez WIFI na piętrze. Ponadto zauważyłem,że od kilku dni Box gubi połączenie WIFI. Po kilkunastu sekundach znów pojawia się sieć . Na smartfonie czy laptopie nie ma problemu z WIFI. Zasięg jest na 3 kreski ( z 4 możliwych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2023 o 17:48, karol78 napisał(a):

Witajcie. Posiadam C+Box ( wersja  HY4001 z głowicą DVBT/T2) na własność . Użytkuję go już prawie 2 lata  i w ostatnich tygodniach bardzo często przy oglądaniu kanałów  z oferty Canal+ ( zakładka Teraz w TV ) robi się biały ekran przez kilka sekund , a następnie wraca do ekranu startowego czyli: Kto Ogląda. 

 

U mnie od kilku tygodni też tak jest. To raczej coś u nich. Ale ja tylko mecze oglądam w weekendy, więc to w sumie miałam parę razy. Wcześniej tego nie było. 

Edytowane przez annawu
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zaden "problem u nich" tylko tak sie dzieje jak sie rzadko uzywa boxa i nazbieralo sie aktualizacji systemowych w sklepie google.

bylo opisywane w tym temacie.

wejsc w aplikacje - google play store

raz do gory

przejsc na awatar po prawej

w dol na zarzadzaj grami i aplikacjami

wybrac aktualizacje

ok

pobrac wszystko co tam wisi

przestanie sie tak dziac

 

jesli rzadko uzywa sie boxa, co jakis czas dobrze puszczac te aktualizacje, bo jak nie, to google samo wymusi i przez to w losowych momentach launcher sie restartuje - dlatego biale tlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam taki problem z tunerem - miałem przedłużaną umowę z Canal +, i przy okazji wizyty w salonie zmieniłem sobie adres e-mail, na który mam przypisaną telewizję - z dodatkowego na aktualny. Wchodzę u siebie w domu na tuner, to sobie myślę, że dodam nowe konto, i stare usunę - na starym koncie mam tylko telewizję naziemną, a na nowym koncie mam przeniesioną zawartość programową ze starego konta. Wchodzę sobie w ustawienia, wbijam na klawiaturze dane do konta - i za każdym razem wybija mi "Nieprawidłowe hasło" - pomimo tego, że hasło jest prawidłowe - sprawdzałem je bardzo dokładnie. Co ciekawe w salonie wszystko działało. 

Czy ktoś wie, co to może być? Nie wiem, czy coś by dało, gdybym zaznaczył "Nie pamiętam hasła"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2023 o 11:26, kycajap napisał(a):

Mam pytanko. Zainstalowałem apkę "Orange TV Go" ale wyskakuje informacja, że dekoder jej nie obsługuje. Może jest na to jakiś sposób?

Z Orange TV Go możesz skorzystać na komputerze, smartfonie lub tablecie. Na dekoderze aplikacja nie będzie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2023 o 17:25, k05 napisał(a):

Prosto ze sklepu Google Play na dekoderze można pobrać aplikacje Apple TV. Wreszcie - można powiedzieć.  

Jedyne czego jeszcze brakuje to Prime Video. 

Zainstaluj z przegladarki z apkpure. Śmiga aż miło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2023 o 22:54, catnip napisał(a):

to nie jest zaden "problem u nich" tylko tak sie dzieje jak sie rzadko uzywa boxa i nazbieralo sie aktualizacji systemowych w sklepie google.

bylo opisywane w tym temacie.

wejsc w aplikacje - google play store

raz do gory

przejsc na awatar po prawej

w dol na zarzadzaj grami i aplikacjami

wybrac aktualizacje

ok

pobrac wszystko co tam wisi

przestanie sie tak dziac

 

jesli rzadko uzywa sie boxa, co jakis czas dobrze puszczac te aktualizacje, bo jak nie, to google samo wymusi i przez to w losowych momentach launcher sie restartuje - dlatego biale tlo.

Dokładnie tak jest 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wszystkim. W związku z tym, że miałem trochę wolnego czasu w te święta postanowiłem przetestować tego boxa pod względem wydajności Retro Gier i powiem wam, że daje radę. Zainstalowałem na nim parę emulatorów do Retro konsol i wszystko śmiga pięknie. Gry z PSX praktycznie wszystkie działa bez najmniejszych problemów. Gry z PSP te mniej wymagające tytuły też dają radę i działają płynnie  ale te bardziej wymagające niestety działają słabo. Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku 2024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...