Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2022 o 11:25, grreg2084 napisał:

 

Mój znajomy kilka miesięcy temu miał ten sam problem. Dopiero za trzecim razem kupił pilot, który zadziałał.

 

https://sklep.mptech.eu/cze003217.html

Obawiam się, że nie daje się go sparować. Strzałka w lewo + ten przycisk co jest w miejscu menu oryginalnego (czyli lewy i prawy w dolnym rzędzie) nic nie robią.
Jakby ktoś jednak znalazł coś działającego, to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko normalne aktualizacje systemu. Zwykle wystarczyło by wyczyścić cache programów, jeszcze lepiej zresetować całkowicie ustawienia programów by od nowa się dostosowały. 

 

Na pewno dobrą opcją był by reset boxa do fabrycznych ale nie każdemu chce się to robić. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak podchodził to w ogóle mi box niepotrzebny. Przecież większość telewizorów robi to samo co ten box. Dla mnie akurat to jest powód rezygnacji z tego boxa. Bo cała reszta mi pasuje. Ale bardzo doskwiera mi brak 4k w tej apce. Telewizor u mnie wyświetla tylko obraz. Nawet ostatniego czasu gdzieś mi się pilot od niego zawieruszył ale nie odczuwam jego braku.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj kanały, może się pogubiły.

Ja natomiast mam inną uperdliwą rzecz: Na stokowym launcherze tym co kruka wyświetla co jakiś czas pojawia się napis na dole "niedostępna". Na naziemnych też ten napis pojawia się co 5 minut, a w aplikacji Live Channels jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ma za problem sprawdzić, nie wiadomo jaki ma problem i co mu nie idzie, co w ogóle instalował. Zero konkretów w czym problem. 

np. apka może się instalować ale nie być widoczna, z kolei w Wolfie ją widać albo ciągle wywala komunikat że jest niezgodna z wersja urządzenia. 

 

p.s. kiedyś instalowałem jakiegoś moda ,  niestety forum jest zlikwidowane. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...