Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największym minusem jest w c+ że w pakiecie kompakt są tylko dwa kanały dla dzieci a powinni jeszcze jeden dodać tak jak to kiedyś zrobili w pakiecie start że dodali zigzap ale reszta kanałów dla dzieci ładują do optimum.

Plusy to że cyfra ma największą ofertę programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks 1983 jeżeli liczba określa Twój rocznik to ja przy moim powinienem napisać 1947 i mam trójkę synów w przedziale 41-26 lat a więc już wyrośli z bajeczek.Za to jak wnusio przyjdzie to niestety muszą grać non stop bajeczki niezależnie co by atrakcyjnego nie leciało na innych programach.Więc może mam już inne spojrzenie na te sprawy i gdyby nie koligowało to z miejscem na transporterach i innymi elementami to niech dołączają i kilka ale tak nie jest i wybór jest raczej ograniczony czyli coś za coś.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, kumam. Źle się wyżej wyraziłem. Ale mi nie chodziło o dodawanie kolejnego (całkowicie nowego) kanału. Wystarczyłoby, jakby do Kompaktu dali JimJam i już by było ok. Wtedy temat miejsca na satce byłby nie ważny bo i tak już sygnał do Cyfry płynie. Co do kwestii oglądania bajek przez maluchów, to ciesz się, że nie masz tego na co dzień bo wtedy to dopiero odpada oglądanie co ciekawszych pozycji w ciągu dnia :brawo:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że to dorośli żądzą dziećmi i a nie odwrotnie. Puszczenie bajek dzieciom na okrągło jest wygodą. A samo dłuższe oglądanie szkodzi na ich rozwój. Kwestia dodania jakiegoś kanału do innego pakietu (zwykle przesunięcie z góry w dół) jest tylko wolą operatora. Po to robią pakiety i tworzą ich zawartość żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć od nas abonentów. Zasada: chcesz więcej płać więcej - pasuje do tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie pewnie. Wiadomo o co chodzi. Mi po prostu zawsze wtedy przypomina się ES2 który potrafili dać z Optimum do Kompaktu. I żeby nie było, nie mówię o puszczaniu dzieciom bajek przez cały dzień. Bardziej mi chodzi o możliwości oglądania czegoś innego przez dzieci a nie w kółko to samo mimo patrzenia na TV góra 1,5 godziny na dzień (przez dziecko). Oczywiście nie mam na myśli stałych godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie błędne, bo FOX był coraz bliżej N. Przypominam również o plotkach dotyczących sprzedaży ITI i osadzeniu Pana Tellenbacha. Biorąc pod uwagę dołączenie FOX, a potem szersza umowa z National Geographic (obejmuje przecież oprócz dystrybucji także dostęp do treści 3D dla nShow) to nie byłbym zdziwiony tą umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cyfra dała ponownie ciała. :evil: i obojętnie czy N będzie miała też premiery czy nie-dała kopa cyfrze.Jak tak dalej pójdzie to zostaną z nią maniacy sportu. Natomiast jeżeli stracili prawa to już klops i trzeba będzie pomyśleć o zmianie operatora - nie samym sportem człek żyje. Sportowo to oni zjeżdżają w dół.Do tego nadal utrzymują opłaty za dekodery - parodia. Od jesieni zero nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa Canal+ jest teraz przeciętna, HBO czy nfilm są porównywalne, o ile nie lepsze. Szkoda, bo 'odgrzewanych premier' teraz jest sporo, a zanosi się na więcej. Kiedyś Canal+ był naprawdę super, teraz konkurencja skutecznie go punktuje. Tylko piłkę nadal w miarę trzyma w garści, ale wielu miało C+ dla filmów. Cyfra zapowiadała rozwój własnych kanałów, na zapowiedziach się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ... będzie się trzeba z cyfrą pożegnać. Cinemax+HBO to całkiem dobra oferta filmowa. Ja się sportem nie interesuję zbytnio. Te 120 tyś potencjalnych kibiców niech się składa na abonament filmowców :)

W sumie to nie rozumiem czegoś. Canal+ był identyfikowany z dobrym, ciekawym, ambitnym kinem. Nie mówię, że go teraz nie ma, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. A teraz mamy zupełną odwrotność: będzie identyfikowany z mierną piłką w polskim wykonaniu i kilkoma meczykami z każdej z czołowych lig Europy. Mnie taka zamiana nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 120 tyś potencjalnych kibiców niech się składa na abonament filmowców :)

 

W sumie to nie rozumiem czegoś. Canal+ był identyfikowany z dobrym, ciekawym, ambitnym kinem. Nie mówię, że go teraz nie ma, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. A teraz mamy zupełną odwrotność: będzie identyfikowany z mierną piłką w polskim wykonaniu i kilkoma meczykami z każdej z czołowych lig Europy. Mnie taka zamiana nie pasuje.

 

A abonenci "filmowi" mieliby sie składać na oferte sportową ? ;)

 

Jak juz to 140 tys a nie 120 tys, taka średnia sportowa, polskiej ligi :)

 

Zresztą lige piłkarską można w duzym stopniu porównać do serialu który tak jak liga piłkarska ma swoje odcinnki co tydzień a i tak nawet serialowi w HBO "Gra o Tron" daleko ze swoją srednią 100 tys do sredniej 140 tys ligi piłkarskiej ;)

 

bgen21.jpg

 

Jak sie potem okazuje ten serial jest najwiekszym serialowym hitem roku w HBO i to tylko z 100 tys srednią to troche lipa. HBO można miec w kazdej platformie i kazdej lepszej kablowce a taki mierny wynik. Gdzie ci filmowcy ? :)

 

Co do pozostałego cytatu to można polemizowac ;). C+ raczej od dawna był identyfikowany ze sportem a z filmem może z 10 lat temu jak się czekało na Magazyn i się zakreślało w nim długopisem co się obejrzy na C+ "zóltym" , a co na "niebieskim". Teraz przy Multikinie, sieci i dvd to juz nie to samo ;)

 

Ale oczywiscie życze powodzenia aby każdego rodzaju abonent, równiez ten "filmowiec" też był zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ... będzie się trzeba z cyfrą pożegnać. Cinemax+HBO to całkiem dobra oferta filmowa. Ja się sportem nie interesuję zbytnio. Te 120 tyś potencjalnych kibiców niech się składa na abonament filmowców :)

W sumie to nie rozumiem czegoś. Canal+ był identyfikowany z dobrym, ciekawym, ambitnym kinem. Nie mówię, że go teraz nie ma, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. A teraz mamy zupełną odwrotność: będzie identyfikowany z mierną piłką w polskim wykonaniu i kilkoma meczykami z każdej z czołowych lig Europy. Mnie taka zamiana nie pasuje.

 

 

Po pierwsze cyfra posiada HBO więc i tak będziesz miał tu najlepszą ramówkę filmowa, a po drugie jeśli canal+ straci tą wytwórnie to będzie więcej miejsca na inne filmy, również te ambitne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie pokaże - filmy hinduskie :jupi: . Jeżeli faktycznie stracą prawa/stracili/do tej wytwórni to jest to mega porrażka i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Coś "stali"przedstwiciele cyfry milczą, a jest to dość wymowne.HBO , N też ma i będzie miała 4 liczące się wytwórnie a cyfra zostanie z jedną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze cyfra posiada HBO więc i tak będziesz miał tu najlepszą ramówkę filmowa, a po drugie jeśli canal+ straci tą wytwórnie to będzie więcej miejsca na inne filmy, również te ambitne:)

Niech straci wszystkie i zostawi sobie jedną , wtedy będzie miał tyle miejsca na inne filmy że od premier się nie odpędzimy.

A tak na serio :

Człowieku ,są wakacje i wiem że Ci się nudzi ale odpocznij już od internetu, są ciekawsze zajęcia ...idż pograć w gałę ale błagam , zanim znowu coś napiszesz , pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ niestety systematycznie traci atrakcyjne prawa filmowe i sportowe. Jeszcze niedawno było kilka dużych wytwórni, a teraz? Nie ma MGM, Paramount, DreamWorks, teraz Fox. Sportowo też nie jest dobrze, znikły: Formuła 1, Golden League, Bundesliga, Puchar UEFA, NHL, NFL, a z boksu zostały resztki. Widać wyraźną równie pochyłą. Szkoda, ale chyba poza rodzinną Francją, grupa C+ 'kuleje'. Patrząc co zrobił Rupert Murdoch przejmując Tele+ we Włoszech i tworząc Sky Italia, aż chce się krzyknąć 'zrób tak w Polsce' :) Tylko u nas 4 platformy, prawa telewizyjne rozbite, masa dziadowskich, pełnych powtórek programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga była o ile dobrze pamiętam jeszcze przed startem Polsat Sport lub jeszcze chwilę po jego starcie :-)

 

A co do tego Sky to powiem tak: "Format" platformy typu Sky jest już w Polsce obecny, oferta tej platformy pod względem treści to różnica jedynie w sporcie, gdyby w jakiś sposób Murdoch się w Polsce pojawiły to i tak my, jako abonenci, nie uzyskalibyśmy niczego dużo lepszego od tego, co już jest na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...