Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobaw sie Dreamboxem. Ja miałem dostęp i do 5 i do 7 a pewnie nieługo zdecyduje się na 8 mimo kilku wad jej.

Jak to mówią samochody dzielą sie na 2 grupy na niemieckie i szmelc. Tak samo jest z dekoderami dzielą sie na Dremboxy i szmlec. Posiadam Nrecordera posiadam Dremboxa 7 i Pioniera 1300 albo 1430. Zarówno dekoder N jak i C+ ma słuzy do potrzeb ogladania platformy, sprawdzenie se programu to sa głowne załozenie reszta tak naprawde zbedne dodatki dla niewielkiej liczby osób. W recorderze jedna rzecz mnie tylko osobiscie drązniła ale jak ja napisał na forum N jakos next day była naprawiona ;]. A pionieer odpowiedni patch i inny dekoder nawet TNK i C+ razem na nim pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekamy - proszę bardzo. Wk...ia mnie ostatnia rewelacyjna promocja Cyfry+, w której każdy z pakietów ma coś za free tylko nie prestiż. Chcesz więcej, to zapłać jeszcze więcej (168,-).

 

Dlaczego inni dostają coś za free, a my za te nasze 147,- nawet ochłapów nie możemy dostać? Nie mówiąc już przynajmniej o dwóch, trzech kanałach HD (to też oferta Cyfry+, nieprawdaż???). Prestiż to przecież (zgodnie ze sloganem reklamowym) pełna oferta!!!

 

Jestem poprostu wściekły!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy o podpisywaniu nowej umowy czy stałych klientach? jeśli o nowych to masz 50% rabatu do końca września 2009 i pakiet prestiżowy HD za 84 zamiast 168 i dekoder za darmo przez ten czas, czyli w porównaniu do prestiżowego+ opcje HD wychodzą za 10,50 , a jeśli mówimy o stałych klientach np. mających umowę na czas niekreślony to najlepiej napisać wypowiedzenie, zejść na 3 miesiące wypowiedzenia na najniższy pakiet płacąc za to 59 zł i jeśli masz dekoder na dzierżawę zrezygnować z niej. podpisać nową umowę i nawet opłacając te 2 umowy po zsumowaniu wyjdzie mniej niż 147 za prestiż+ czy 168 prestiż HD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zrozumieliśmy się. Mówię o stałych abo. Ci z innych (niższych) pakietów dzwonią i mają wersje "plus" za friko nie do końca roku, ale już na stałe, a prestiżowcy nie!!!

 

To jest to co mnie wk...ia. Mogę ponarzekać, to narzekam. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ja bym nie chciał na mojej antence (sam sobie kupiłem) mieć takiej naklejki? :wink: Ale niestety nie mam i nie mogę dzięki temu robić Cyfrze+ darmowej reklamy.

 

Ale wiesz, taki problem, to nie problem. :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wiem, że byś chciał. U mnie rodzinka też się pytała czy na tej antenie będzie naklejka hehe :D wszyscy wolą z naklejką :lol: nawet postanowiłam zaryzykować i napisać do cyfry czy mogą mi taką ewentualnie przysłać, ale napisali, że aktualnie nie posiadają :roll: no trudno obejdę się bez tego, najwyżej sobie namaluję na antenie jakieś graffiti :wink:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

C+Sport prowadzi dziwną politykę - jak gra liga angielska to obowiązkowo musi być w tym czasie (17.00) transmisja ligi hiszpańskiej,a jak w przyszły weekend nie ma ligi angielskiej to i hiszpańskiej brak w godzinach popołudniowych; mają te najlepsze ligi i ostatnio nie umieją ułożyć ramówki - na przyszły weekend ledwie 4 mecze w tym w niedzielę w zasadzie jeden bo się pokrywają w czasie,a potem nie ma powtórki; już nie pamiętam kiedy była transmisja ligi angielskiej w sobotę o 13.45 a dawniej to była norma; myślałem że to chwilowe braki ale widzę że to niestety już przykra :evil: norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej tych "najciekawszych meczów"; poza tym niech pozwolą mi (widzowi) zadecydować który mecz jest ciekawy'; a tak to mamy weekend 24-25 stycznia i z ligi włoskiej i hiszpańskiej raptem po dwa mecze i to przy absencji ligi angielskiej; powtarzam się ale jak trzeba będzie to napiszę jeszcze raz - cyfra robi się leniwa a czasami nawet prymitywna - bodajże tydzień temu pokazali o 19.00 mecz Majorki z Realem, była to retransmisja co mogę zrozumieć, ale oprócz tego wycięli kilka fragmentów; dla mnie jest to nie do przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już zgadzam się z bogdanem425 z którym zawsze super mi się "niezgadzało" to chyba przyszedł ten kryzys co to go zrobili amerykanie; a tak mówiąc poważnie to postępowanie Cyfry przypomina mi faceta co kupuje samochód a potem nie ma na benzynę, no bo do licha ciężkiego dlaczego w weekend mam czekać na mecz do 20.25? już milknę, bo robię się nudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal ma prawa parwdopodobnie do pokazaia okreslonej liczby meczowdanej ligi w sezonie, a faktycznie tak sie to teraz zlozylo ze nie gra liga angielska,polska jeszce stoi i pokazuja tylko tyle ile sie da bo jak pokaza powiedzmy teraz po 4 mecze z hiszpanskiej to za kilka tygodni w weekend beda pokazywac tylko po 1 meczu zeby starczylo im praw na caly sezon, innego wyjasnienia nie widze tez mnie to boli ale widac tak musi byc bo gdyby byla inna opcja na pewno by co wiecej pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem z c+ a mianowicie prawdopodobnie nie zaplacilem jednego rachunku za wrzesien tak twierdzi BOK C+ (gdzie ja twierdze ze wplacilem) i mam teraz :censored: do zaplacenia 188zl (fakt spozniam sie czasami mam poslizg i place po terminie tydzien gora jak wpadnie kasa na konto tak na marginesie) czy to nie jest dziwne ze po 4 miesiacach dopiero :censored: kapli sie ze niby jest brak wplaty i czego chodzby w pazdzierniku nie dali upomnienia :read: a w najgorszym przypadku nie "odcieli mi sygnalu" tylko teraz w styczniu 09r. sla upomnienie i to jeszcze pisza ZE od 02.11.08 do 12.01.09 brak wplat :lol2: gdzie ja rachunki mam ze w tym okresie mam zaplacone a o wrzesniu nic nie pisze no "[beep] na kolkach" :censored: nie z tej ziemi co Wy o tym sadzicie co mam zrobic placic napewno niemam zamiaru bo mam wszystko uregulowane

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz zeby ci wyslali wyciag z salda z calego roku to sprawdzisz jak wplacales. A jak mowisz ze masz poslizgi to na bank nie pamietasz co i kiedy wplacales wiec zakladam ze jednak masz zaleglosc. Jak wplacasz przelewem to w necie mozna sprawdzic wszystkie przelewy a jak pocztą to nic dziwnego ze masz poslizgi i problemy z platnosciami :P - w nieskonczonosc beda ci naliczac oplaty za upomnienie chyba ze tak jak moja babcia bedziesz zbieral dowody wplaty i w razie czego wysylal faksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętać trzeba że C+ wyłącza sygnał nie za 1-miesięczną zaległość, ale za 2-miesięczną, dlatego mając jednomiesięczną zaległość od września miałeś cały czas włączony sygnał. Co do upomnienia - to są one wysyłane ok. 10-12. dnia miesiąca w związku z zaległością z poprzedniego miesiąca. Jeśli kwota zaległa za 1 poprzedni miesiąc wpłynęła na konto przed 10. dniem miesiąca to nie było upomnienia, proste.

 

A co do kwestionowania zaległości za wrzesień - być może zaległość po prostu pojawiła się na koniec września, a rachunek wrześniowy mógł dotrzeć do C+ na początku października, dlatego powiedziano Ci że masz nie zapłacony wrzesień. Sprawdź lepiej dokładnie swoje rachunki, podlicz ilość miesięcy za które trzeba było dokonać płatności i ilość dokonanych wpłat. Jeśli się wszystko zgadza to zaległość musiała Ci się pojawić wczesniej i po prostu przechodzi ona z miesiąca na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savick o tym wyciagu to odrazu c+ mi zaproponowala i mam dostac lada dzien i sie zobaczy co i jak a z tym wyslaniem pokwitowan faxem to chyba tak zrobie ciekawe co oni na to jesli to ich wpadka niech daja cosik za free :D

dzieki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo tylko ze jak sprawdzam stan konta w ICA C+ to niby wszystko wg. mnie gra no pozyjemy zobaczymy co z tego wyniknie cza bedzie chyba uaktywnic POLECENIE ZAPŁATY i moze unikne na przyszlosc takiej nerwowki jak teraz "madry polak po szkodzie"

dzieki za porady :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiety, a powiedz mi jeszcze czy info o tej rzekomej zaległości dostałeś od kogoś kto dzwonił do Ciebie z C+ czy Ty dzwoniłeś do nich i Ci o tym powiedziano? Bo jeśli ktoś do Ciebie dzwonił to żeby mieć 100-procentową pewność czy zostałeś dobrze poinformowany to bym zadzwonił na Twoim miejscu do C+ i zapytał jak wyglądają Twoje płatności. Nie będę wnikać w szczegóły ale osoby, które dzwonią w sprawie zaległości czasem nie mają zielonego pojęcia o czym mówią i nie są to te same osoby które pracują w Call Center więc radzę się upewnić dzwoniąc na infolinię.

 

Może być jeszcze sytuacja taka że masz zaległość grudniową, którą wpłaciłeś niedawno i jeszcze do C+ nie dotarła, plus już obecnie zaległość bierzącą czyli styczniową, bo termin płatności za styczeń minął 18 stycznia. Dlatego razem została Ci podana podwója kwota - grudzień i styczeń, a dzwonili żeby Ci o tym powiedzieć, żebyś nie miał 1 lutego wyłączonego wygnału ze względu na tą 2-miesięczna zaległość. Jeśli zapłaciłeś zaległy grudzień to pamiętaj żeby dopłacić styczeń i wszystko będzie ok.

 

Co do ewentualnej pomyłki w Twoim saldzie to nie ma takiej możliwości. Przecież ręcznie wpłaty księgowane nie są, tylko od razu na koncie i jest to od razu widoczne w saldzie na kontrakcie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dzisiaj dostalem rachunek + upomnienie a ja odrazu zadzwonilem do BOK co i jak no i tam sie dowiedzialem ze niby to wrzesniowe braki ale dla upewnienia przysla mi bilingi z 1.5 roku wstecz moze przytocze co w upomnieniu pisze:

"....w dniu 12.01.09r przeprowadzilismy analize wplat i ze stwierdzili zadluzenie w kwocie 188 zl i mam czas do uregulowania do 25.01.09r jesli nie to zablokuja...."

SZCZEGOLY ROZLICZENIA:

-KWOTA ZADLUZENIA NA DZIEN 02.11.08r 512 ZL

-KOSZTY WEZWAN DO ZAPLATY od 02.11.08r do 12.01.09 5 ZL

-WPLATY W OKRESIE od 02.1108 do 12.01.09r 339 ZL

-SUMA ZADLUZENIA NA DZIEN 12.01.09r 178 ZL

-KOSZT NINIEJSZEGO WEZWANIA DO ZAPLATY 10 ZL

i co dziwne jak juz wczesniej pisalem na tym wezwaniu nic o wrzesniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...