Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@trtrtr

 

oto odpowiedz CYFRY +

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie nie posiadam oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie wspomnianych przez Pana kanałów. Staramy się jednak wzbogacać naszą ofertę programowa o nowe interesujące kanały, które , mam nadzieje zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

 

Zapewniam, ze wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługa Abonentów.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Łukasz Janiszewski

Dział Relacji z Abonentami

IM WIĘCEJ MAILI DO NICH to może bĘdzie jakaś reakcja i dodadzą do listy kanałów resztękanałów TVP czyli historia i HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE OGLĄDAM RETRANSMISJĘ Z KONFERENCJI TVP i prezes Farwał powiedział że wcale nie blokuje dostępu wszystkim platformom w polsce czyli c+,polsatowi ,n na udostępnienie darmowych kanałów free czyli całej paczki TVP ŁĄCZNIE Z tvp hd.

WIĘC O CO KAMAN chodzi cyfrze? powinni jak najszybciej dodać brakujące kanały historia i tvp hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem właśnie umowę z C+, po czym okazało się że nie mogę odbierać oferowanych jako darmowe kanałów hiszpańskich 24horas i TVE (pozycje 140 i 302 na liście), na których mi bardzo zależy. Centrum abonenta oświadczyło, że to nie ich wina, bo "Widmo sygnału satelitarnego z częstotliwości 11727 MHz odbiega od standardu wykorzystywanego w emisji pasma Ku" :shock:

 

Jedyny dekoder oferowany przez C+, który odbiera to pasmo to podobno Philips HD, można go wynająć za 20 zł miesięcznie - ale ja nie mam i nie chcę mieć HD, a tym bardziej tyle płacić, skoro wczoraj kupiłem od C+ dekoder Pace. Umowy też nie mogę już rozwiązać.

 

Czy ktoś wie, jaki inny niedrogi dekoder odbiera te kanały? Mam wprawdzie starego Philipsa 6010, który je odbiera - tylko że ma on inną irytującą wadę, mianowicie nie da się na nim ustawić na stałe języka ORY (bez lektora), bo sofcie ma tylko ANG (a C+ już od dawna nie oznacza tak ścieżki dźwiękowej). Pace'a mogę sprzedać, ale co kupić - żeby a) można było odbierać kanały hiszpańskie i B) oglądać filmy z napisami z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z odbiorem tego kanału na Fergusonie. Języka "ory" wprawdzie nie da się ustawić jako domyślnego w menu (to po prostu ścieżka "no-language" z nadaną nazwą "ory"), ale po zmianie podczas oglądania kanału, zmiana jest zapamiętywana "na zawsze". :wink: Ciekawe co może oznaczać "odbieganie od standardu emisji pasma Ku"? Myślę, że każdy niezależny odbiornik MPEG-2 z wejściem na kartę C+ pozwoli Ci na odbiór tej częstotliwości. Czyżby głowice w dekoderach C+ były tak kiepskie i "delikatne"? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z odbiorem tego kanału na Fergusonie.

 

Nie miałem nigdy do czynienia z Fergusonem, natomiast kupiłem kiedyś używany francuski Aston Xenna. Fajny sprzęt, ale miał jedną wadę: napisy pod filmami nie miały polskich znaków, tylko robaczki. Orientuje się ktoś, czy ten problem występuje w sprzęcie sprzedawanym w Polsce? Czy wszystkie Fergusony czytają kartę C+ ? Karol91 - jaki masz konkretnie model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dział o Fedżim, wejdź na stornę fergusona, teraz sprzęt który najlepiej idzie pod cyfrę to Arivy 200 i HF8900 HD tylko HF na tą chwilę ma kłopot z napisami z dvb ale sami na stronie informują że rozwiązują problem i póki co zalecali wyłączenie w HF-ach napisów. Poza tym oba modele gadają z kartami c+ i tnk i mają CI, splittery chodzą tylko Ariva na razie nie gada z modułem CP. W każdym razie cyfra śmiga i kanały w HD też, paczka TVP z astry tak samo tylko musisz sam się bawić listami kanałów i dokładaniem nowych bo cyfra na swoim sprzęcie wyręcza cię sama :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by TVP wybrało Eutelsata bo byśmy nie mieli problemów, bo wszyscy mieli by TVP Historia i HD oraz Sport kodowany tylko w wybranych transmisjach za free. Teraz trzeba się bawić w różne zeze jakieś ustawianie itp. Choć jak Farfał powiedział że propozycja cenowa Eutelsata nie była korzystna, a że wynajmują od lat Astre (nie wiadomo po co ją kiedyś kupowali) to wrzucili te kanały na sat i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, TVP już w 2004 roku miała umowę z SAS Astra na transponder pod platformę. Tak zeszło 5 lat. Teraz Farfał chce chyba zapisać sie w historii, bo bardzo spieszy się z tym pomysłem. Ponieważ niekt nie mówi jakie były te oferty, więc pozostaje wierzyc Farfałowi na słowo. Przedłużenie istniejącej umowy mogło rzeczywiście być korzystniejsze. Jednak usytuowanie samej platformy na Astrze i zmuszanie użytkowników kilku platform do budowania odpowiedniej instalacji nie jest najlepszym pomysłem. Kiedys miałem analogowy tuner z dwiema glowicami, więc obsługa zeza była bezproblemowa. Teraz trzeba korzystać z przełaczników Digiseq. Nie sądzę, aby TVP zaproponowała mi coś, co skusi mnie na kupno przełacznika i ponowną instalację zeza. Poprzedniego miałem w poprzednim miejscu zamieszkania.

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A mcie 2 kanaly internaktywne w pace sd info+extra i cyfra +gry?? bo u mnie nie ma a ww ofercie na stronie jest i to jest minus dal cyfry i 2 minus to ze nie mozna ustawic wlasnej listy w pace sd u mnie tylko narrazie sa 2 minusy dla cyfry narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eeee tam, oni zapewne w domach mają CanalSat ;]

Co do samej opcji France to co was tak interesuje ile osób to ma, a niech sobie to będzie i tak to nie zajmuje dodatkowego miejsca na TP bo C+ podłączyło siędo przekazu ABSAT.

Btw. ale dobrze jakby francuzi (orange, bis, telesat) wynieśli się definitywnie na Astre, na której już przecież równolegle nadają, tak by przynajmniej nam Polakom oraz Włochom zostawi kilka TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...