Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenie posiadacza dedykowanego tunera ;)

 

1. Szybkie działanie

2. Nagrywanie na zewnętrznych nośnikach

3. Własna kolejność kanałów

 

Jeżeli chodzi o Pace PVR HD.

 

1. Pace jest w miarę szybki ;-) Nie zaszkodzi jak będzie szybszy ;-)

2. Nie potrzebne. ;-) Przecież Pace ma duży dysk.

3. Nigdy ;-) Nikomu to nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podajże chyba 20 lipca dzwonili z cyfry proponowali mi że jestem długoletnim abonamentem mamy dla Pana specjalna promocje : (normalna cena to 30zł)opcja Canal + przez 1 mc za darmo później do końca kwietnia 2013r za 26 zł ja nie chciałem i obniżyła do 23 zł odmówiłem- koniec rozmowy. Też mi była promocja!

A wy co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na kanale C+3D nie ma żadnej transmisji z IO w Londynie, chociaż z tego co wiem BBC na kilku kanałach nadaje w 3D.

Ostatnio był w 3D transmitowany turniej tenisowy Rolland Garros. Szkoda, to byłaby swietna promocja i Cyfry i 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz? Na Canal+ nie mogą być transmisje, bo nie posiada praw (nie myl "Canal+" z "Cyfrą +"). Po za tym nie pisałem że na "N" są transmisje 3D (tego nie wiem i mnie nie interesuje), pisałem ogólnie że "N" posiada prawa do olimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P+ i P- na panelu dekodera (przy odłączonym sprzęcie od prądu), Trzymając je, podłącz dekoder do sieci.

 

Faktycznie to jest autowyłączanie i nie wiem dokładnie po ilu może 4h ale wystarczy nacisnąć OK i leci dalej, a u mnie nie, żadna interwencja nie pomaga bo i tak się wyłączy

Komunikat pojawia sie po 3h i 45min. (Dyrektywy unijne od przyszłego roku tak wymagaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keers

Może podaj linka do tej dyrektywy bo mam poważne wątpliwości co do jej istnienia. Zauważyłem że unas dyrektywami unijnymi próbuje się tłumaczyć każdą bzdurę wynikającą z czjegoś lenistwa, niekompetencji albo innych tego typu powodów.

Bardzo dobrym przykładem są włąśnie dekodery PVR cyfry które przez wiele lat nie potrafiły się włączyć w rozsądnym czasie i było to tłumaczone wymogami unijnymi. Jak widać dekodery eNki jakoś nie miały z tym problemów a po ostatniej aktualizacji Pace też w końcu potrafi - cyżby unia zmieniła nagle wymogi? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czytałem niedawno w Gazecie Prawnej że od 1 lipca 2013 nawet lodówka będzie musiała przejść w tryb gotowości (0.00 W) po 60 min bez zawartości w środku lub jeśli nie bedziemy jej otwierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...