Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał cyfra.tv. Bujda.

 

Ogólenie, podpisanie umowy z jednym operatorem nie powoduje automatycznego rozwiązania umowy u drugiego. Jeżeli tak by było, nie mógłbym mieć kablówki i np. N, C+ czy CP. Tak samo z telefonami, nie mógłbym mieć abonamentu w Play i w T-mobile.

Montażyści pewnie będą się pluli i straszyli jakimiś karami, olej ich i tyle. Podpisany druk to jak pamiętam zlecenie na podpisanie umowy i wykonanie montażu wraz z określonymi pakietami, rabatami i ceną za materiały oraz montaż.

Znam przypadek, kiedy to klient miał antenę, wszystko śmigało, a naciągnęli go na zakup nowej anteny, bo stara nie będzie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Polsat zbiera abonentów. Także UPC. Mają w ofercie m. in. History HD, Discovery HD, Fox HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat HD, Travel HD. Jeżeli ktoś posiada internet to paczka z TV wychodzi opłacalnie. Cyfra nadal jest przekonana że wystarczy piłka kopana i będzie ok. A konkurencja nie śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat zachowanie cyfry z niby prezentem jestem zainteresowany umową z prezentem i co się okazuje trzeba zapłacić 499zł aktywacji!!! rozumiem,że trzeba bulić większy abonament ale żeby przywalać jeszcze 499zł za aktywacje i reklamować oferte jako prezent to porażka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja brałem canal + dla filmu a mam więcej piłki kopanej - 2 kanały filmowe przeciwko trzem sportowym i jeszcze na głównym canal + piłkę kopaną - puszczają - a mi puszczają nerwy :/

 

Na Canal+ masz tylko po jednym meczu ,czyli 90min maximum 110 min i to w sobotę i niedzielę no czasami dwa. Więc nie przesadzaj ,że aż ta kopana tyle czasu Ci zabiera.A tak na marginesie jestem ciekaw czy oglądasz film po filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą aby brać tą opcje więc jest cena zaporowa...

Pracujesz w Cyfra+ że posiadasz takie informacje ?? czy są to tylko domysły na ten temat

Ale czego Ty oczekujesz? Ze cyfra wyda komunikat, ze ma problem z gadzetami? Widać ze coś jest nie halo, bo czas wysyłki zmienił się z 14 do 31 dni, oferty z gadzetami zniknęły z ofert przedluzeniowych, a dla nowych dowalili aktywacje 499pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą aby brać tą opcje więc jest cena zaporowa...

Pracujesz w Cyfra+ że posiadasz takie informacje ?? czy są to tylko domysły na ten temat

Nie nie pracuję... Wystarczy, że poczytasz trochę to forum i znajdziesz dokładnie taką informację. Gdybym miał pewną informację tobym podał źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...