Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A sprzedawca twierdził że nie będę miał za darmo tylko będę musiał płacic niby HBO nie jest za darmo jakoś tak. Nie mógł się połapać zobaczymy co jutro mi powie jak będę. Nie wiem skąd mu się wzieło 53 zł żebym płacił od stycznia bodjaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podpisując w grudniu umowę dla klientów innych platform masz Canal+ Optimum za 81 zł miesięcznie oraz HBO, Cinemax i Filmbox za darmo do końca lutego 2012 i nie ma innej oferty :mrgreen:

Przeczytaj dokładnie co jest na umowie i jaka data jest na dole po prawej stronie, musi być grudniowa :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dzisiaj jechać jeszcze raz do tego sklepu bo musi być ponoć data 2 grudnia dlatego że od dzisiaj liczy się ponoć rozliczeniowy dzień. Po 14:00 tam będę jestem ciekaw czy dostanę tamte dodatkowe pakiety na 3 miesiące. Bo wczoraj mnie zamurowało że kazano mi płacić po 2 miesiącach 53zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy w rękach nie mam bo pan z telesprzedaży kazał mi przyjechać dzisiaj. Dzwonił do Cyfry i powiedziano mu żebym miał mieć grudzien styczen luty za darmo muszę umowę podpisać 02 grudnia. Dlatego wczoraj nic nie podpisałem.

 

Ok wszystko ładnie pięknie odebralem sprzęt ale dowiedziałem się że FILMBOX jest tylko w promocji na 2 miesiące więc jego nie mam uaktywnionego bo bym za 3 miesiąc już musiał zapłacić. Nic juz nie rozumiem z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież pisałem wczesniej że wszystko jest gratis na 2 miesiace w tej promocji i abonament i opcje dodatkowe, grudzień to tzw prorata jest gratis i nie liczy się do okresu umowy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Cyfrą+ od fuzji z Wizja TV ale powoli brakuje mi już cierpliwości do nich. Żadnych nowych wartościowych kanałów , nic nie robi się żeby wycofać dekodery SD i zrobić miejsce na transponderach , dekodery HD lipa , kanały Premium też a ceny wysokie w porównaniu z n czy CP. Na Minimini dziecko zna już wszystkie bajki na pamięć. Ogólnie żenada. Zobaczymy co po fuzji będzie. Płacę ponad 120 zł. na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest nie tylko na mini - mini ale na innych kanałach to samo - same powtórki. Choćby tvn turbo - nowe programy są na jesień i na wiosnę. lato i zima to powtórki- jeszcze lato rozumiem wakacje ale zima - święta i same powtórkowe programy - zrobią kilka - kilkanaście odcinków serii i już odpoczywają bo się przerobili kuźwa do d...y z takimi kanałami - przestaję to oglądać

jeszcze teraz zaczęli pokazywać piłkę kopaną - od tego są kanały sportowe a nie kanał motoryzacyjny - żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa do cyfra.tv

 

Cytuje informacje PrzemoKRK

 

" Otóż dziś po osiedlu chodzili akwizytorzy Cyfry+ z ofertą w związku z połączeniem N i Cyfry. Przedstawiciel z którym rozmawiałem mówił, że połączenie jest już oficjalne i że od lutego do oferty wejdą już kanały z N-ki. Oferta była dosyć ciekawa (m.in. cenowo) i podpisałem Zamówienie na zawarcie umowy o abonament i nic jeszcze nie płaciłem. Dostałem także druk z wypowiedzeniem umowy, który jeśli chcę mogę wysłać do N, choć jak stwierdził sam przedstawiciel, nie jest to konieczne ponieważ umowa z N rozwiąże się automatycznie. We wtorek mają przyjechać monter z dekoderem i umową do podpisania.Teraz moje pytanie. Po paru godzinach rozmyślań i przeszukiwania internetu (info o połączeniu oferty dopiero na wiosnę) naszły mnie obawy, że może to być forma naciągnięcia mnie na Cyfrę i będę musiał płacić podwójnie za N i Cyfrę +. Czy te obawy są słuszne i czy nie będzie problemów jeżeli nie zgodzę się na montaż i podpisanie umowy o abonament? Wiem, że w razie czego mam możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni (zawarcie umowy poza lokalem przedsiębiorcy), ale konkretnej umowy jeszcze przecież nie podpisałem. Dla pewności w poniedziałek chcę sprawdzić w punkcie Cyfry czy przypadkiem umowa nie została zawarta/aktywowana."

 

Proszę wyjaśnić czy to prawda, o co chodzi.....................?

 

Bardzo proszę jeżeli to prawda proszę o potwierdzenie, jeżeli nie chcecie ujawniać szczegółów potwierdzie.

Jeżeli to nie prawda proszę o przekazanie górze aby zrobiła kampanie przeciw naciągaczom, aby nie zawierać w takim przypdaku umów. Tak zrobiła np. wielka firma telekomunikacyjna w Polsce po przejęciu Telekomunikacji Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...