Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego piszesz w dziale: "Narzekamy na Cyfrę+" ? No chyba, że na CP leciała inna wersja ;)

 

A gdzie mam pisać, skoro mam od wielu lat abo C+ :?:

 

Skoro sam piszesz, że na CP leciała inna wersja ( w domyśle ze streszczeniami) to tym bardziej pała się należy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Canal + Jedyna taka telewizja" :D:D:D

Gdyby Cyfra+ wraz z marcową podwyżką abonamentu, zmieniając nazwy swoich pakietów przez dopisanie do każdego z nich „standardu” – HD, włączyła opcje dodatkowe HD do przynależnych im pakietów, - to nie straciłaby tylu abonentów…, ale ta [beep]ość niedługo zaowocuje…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu można było spokojnie w sobotni lub niedzielny wieczór włączyć Canal+ lub HBO i zobaczyć jakiś dobry film (czytaj premierę). Dziś coraz częściej zaglądam np. na TVP HD. To nic, że nie nowe pozycje ale dobre. Czasami lepiej obejrzeć coś dobrego ponownie niż "męczyć" się z "premierą" lub "prapremierą". Już nawet nie powiększam filmoteki na PVR bo nie ma czym. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ta plotka okaże się prawdą, to bankowo Cyfra wyda optymistyczny komunikat o tym, iż na rezygnację z ligi włoskiej wpłynęli abononeci, i to na ich prośbę nie starali się o przedłużenie umowy na kolejne rozgrywki, jak miało to miejsce w przypadku utraty wytwórni filmowych. Przykre, że od jakiegoś czasu Cyfra swoich abonentów tak lekceważy, nie rekompensując straty niczym wartościowym, tylko wciskając na każdym kroku, że to wszystko dla dobra odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To dość przykre co powiem, ale wydaje mi się że trzeba to powiedzieć, że w Polsce można sprzedać każdy szajs, więc producenci, którzy produkują na nasz rynek, importerzy, czy w końcu sami sprzedawcy, a w ich liczbie również sprzedawcy mediów, zupełnie nie widzą powodu by się wysilać.

 

W efekcie mamy to, co mamy.

 

Zdaję sobie sprawę, że to może być przykre dla kogoś kto jest uzależniony od mediów, a głownie od telewizji, żeby pozbawić siebie na jakiś czas tego "niewątpliwej urody dobra", ale może jednak warto by było, tak w dobrze pojętym własnym interesie, bo do sprzedawców mediów trafiają jedynie argumenty finansowe.

 

Przy spadku liczby abonentów, musieliby się bardziej starać.

 

Jestem również ciekaw, jaka jest dziś fizycznie liczba abonentów C+ i n, którzy korzystają jednocześnie z obydwu ofert, jako że po fuzji trzeba będzie tą liczbę podzielić przez 2, co jest pewnie obecnie przedmiotem analiz w obydwu medialnych spółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj mnie wkurzyli:-( zapłaciłem dwie raty po 38,00 zł, za maj i czerwiec, a na dekoderze widzę że wpłynęło 44zł... zadzwoniłem do nich i się dowiedziałem że była podwyżka do 44zł miesięcznie i niby powinienem dostać aneks do umowy podczas jej podpisywania (styczeń 2012), żadnego aneksu nie widziałem9i nie podpisywałem) a teraz podejrzewam, że zerwać umowy nie mogę. trochę [beep], że tak sobie podnoszą opłaty bez informowania o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Serie A możemy się od przyszłego sezonu spodziewać w NSporcie. Dla nich to będzie w zasadzie niewielka różnica, w końcu fuzja jest już tuż, tuż, a dla NSport jest to kolejna karta przetargowa, aby abonenci dotychczasowej Cyfry+ skusili się na nowy pakiet. W końcu zniknie argument, że poza ligą mistrzów nie ma tam co oglądać... Z punktu widzenia nowej platformy posunięcie jak najbardziej na plus, a że sam Canal Plus coraz bardziej schodzi na psy, to już inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj mnie wkurzyli:-( zapłaciłem dwie raty po 38,00 zł, za maj i czerwiec, a na dekoderze widzę że wpłynęło 44zł... zadzwoniłem do nich i się dowiedziałem że była podwyżka do 44zł miesięcznie i niby powinienem dostać aneks do umowy podczas jej podpisywania (styczeń 2012), żadnego aneksu nie widziałem9i nie podpisywałem) a teraz podejrzewam, że zerwać umowy nie mogę. trochę [beep], że tak sobie podnoszą opłaty bez informowania o tym.

Na ten temat i podobne jest bardzo dużo w wątkach "Podwyżka abonamentu w C+ " oraz "Rezygnacje z cyfry+"

Przyjemnej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...