Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko zależy od stanów emocjonalnych i danej chwili,lubie ....

klasyki z lat 80*tych,cenie S.Krajewskiego,budke,Peje,Faithless,Kukulską

ale tylko z piosenek dla dzieci,oraz chwilowe zjawiska jak rewelacyjna ....

Katie Melua,żałuję natomiast że nie udziela się wokalnie Piotr Fronczewski

czy Jerzy Sztur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprostowanie przepraszam za poprzedniego posta był... hmmm jak by to powiedziec niegrzeczny i pełen złości..:( ale no co zrobić nie zawsze jest wesoło w naszym zyciu..:) czasem jest dobrze a czasem zle.. przyzwyczaje sie do tego kiedys lub juz nigdy nie,...:)))

Nie czuję się obrażony. I tak, jak pojadę na grzybki lub rybki, to o nich tu napiszę :lol::wink:

P.S.

-pozdrowię Cię - abyś tak nie była samotnie zdegustowana ciszą. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ja slucham? hmm..... :wink: Glownie slucham i interesuje sie muzyka pop lat 80-tych i 90-tych nie bede wymienial wykonawcow bo szkoda czasu :D ale moim takim idolem od lat jest Sandra szczegolnie uwielbiam produkcje Enigma a tak pozatym to moze wymienie niektore gatunki muzyczne ktore mnie interesuja: New Romantic, Soft Rock, Polski Rock i Italo-Disco (popularne w dyskotekach w latach 80-tych) A ogolnie z muzy rozrywkowej to nie cierpie Jazzu i Hip hopu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę mamy zbliżone zainteresowania muzyczne. Sandra Crétu jest naprawdę fajna - pierwsze trzy płyty do tej pory lubię sobie zarzucić. Enigma już trochę dalej, ale także nurt New Romantic i Rock Progresywny (Ultravox, United Kingdom, ELP, Camel, Wishbone Ash, stary Genesis z Gabrielem na czele i początki z Collinsem - ehhh to były czasy).

 

A poza tym to jestem na bieżąco w zachodniej muzyce dyskotekowej (głównie rynek niemiecki i włoski) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zbędne jest zakładanie nowego tematu, więc napiszę tutaj.

 

"Polskie bramki po raz pierwszy w telewizji odkodowanej. Magazyn Orange Ekstraklasa w TVN 24"

 

Według mnie ta wypowiedź jest śmieszna. Przecież TVN 24 jest kodowany. Nie jest za to kanałem premium, jak Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... wcale nie zbędne jest zakłaqdanie takiego tematu :P ja lubie takie głupoty lubie czytac to co piszą ludzie .. i lubie wiedziec co mysla :P aaaaaaaaaaaa :P jak nie pasi to mój temat !! :P hyhy :)))) (kucze władcza sie cos niecos zrobiłam :P)) powieczmy ze... hmmm ... ten temat jest po to aby odpoczac od tych waszych regółek typu canal + inaczej sie nazywa ble ble ble..:P nie no bez obrazy.. ale to troche nudne.. zeby w kazdym temacie bylo praktycznie rzecz biorąc to samo.. :))) chciałam tu wprowadzic troche nowatorstwa spontanicznosci..:))) aaaaaaaaaaaaah wiedziałam ze bedzie to trudne ale.. nie przypuszczałam ze az tak bardzo :P ale nie poddaję sie..

 

nadal bede pisała takie głupie posty.. mam nadzijee ze admini mi to wybacza:)) pozdrawiam :)))... ( a moze dorosnę wreszcie .. i juz taka nie ebde..:P )) pozdrawiam wszystkich.. nawet tych którzy sa do mnie uprzedzeni :P hyyyyyyy ;)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasza dobrodziejka (właścicielka tematu) sweet się podziewała ?. Kupa czasu. Pojawiasz się i znikasz. To w jaki sposób, tu ma być nowatorsko i spontaniczne ?. Jak Ciebie tu nie ma, to nudno. Przypuszczałaś ? i my przypuszczaliśmy, że z Tobą, tu będzie łatwiej ? - więc częściej bywaj z nami. :wink:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

sweet napisała:

wiedziałam ze bedzie to trudne ale.. nie przypuszczałam ze az tak bardzo :P ale nie poddaję sie..

pozdrawiam wszystkich.. nawet tych którzy sa do mnie uprzedzeni

Co porabiasz i gdzie bywasz, że nas, tu zostawiłaś. :cry: Przed chwilką, jeszcze raz, przeczytałem, smutny i jednocześnie piękny wiersz, który wpisałaś na Forum.

Odezwiesz się...........

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...