Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh a ja mam szczurzyce:) szaro czarna i białe podwozie niestety brak fotki:) łazi za noga jak pies przyłazi jak się zagwizda albo zawoła:) :D:D niestety na nic więcej nie mam miejsca w bloku:) w kawalerce:P

-----------------------------------------------------------------------------------------

informatyka mamy na forum:) no to ja dodam coś od siebie:) informatyka to moje hobby raczej ale moje największe osiągnięcie to znalezienie błędu na http://www.spotler.pl umożliwiający pobranie dowolnej gry java etc na dysk twardy i uniknięciu opłaty za dany element:) błąd nadal występuje:) szczegółu nie podam z wiadomego względu istnieje błąd np w bramce multibox na orange.pl umożliwiający zwiększenie liczby smów z 30 na miesiąc darmowych na np 5 tysięcy. :D:D błędów w sieciach teleinformatycznych jest wiele:) tylko trzeba mieć zacięcie jak ja i się w to bawić :D bugi co odkrywam zgłaszam do administracji danej strony/operatora ale widocznie mała szkodliwość bo nic nie łatają:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety błąd jest zgłoszony do orange i mają go załatać i niema szansy aby ktoś go podał czy sprzedał bo to jest znane w orange i pracują nad tym a info podałem tylko aby rozeznać was iż są błędy w internecie w stronach internetowych i to dość poważne :D:D byle informatyk bez problemu je znajdzie:)a może przyszły informatyk z papierkiem sam znalazł jakieś błędy w teleinformatycznych serwisach np na era.pl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romar7@ dam ci info ale to nie jest bramka normalna z tymi smsami:) standardowo w miesiącu masz w bramce multibox 30 smsów a ja znam błąd umożliwiający nabicie 4tysięcy smsów bez reklam pełne 160 znaczków bez żadnego problem u do każdej sieci z numeru w orange dochodzi:)

dodam iz smsy sa pełne 160 znaczków bez reklam do kazdej sieci i z numeru w orange:)

zreszta nawet niemoge powiedzieć co i jak bo to nie od tego forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie skorzystam, ponieważ wystarcza mi skype, ewentualnie gadu gadu, a 5 sms dziennie mam i tak gratis przez bramkę sponsorowaną eryomnix. ale mimo wszystko dzięki za dobre chęci. Pozdrawiam. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 z reklama do ery a błąd umożliwia nabijanie nawet 5tysięcy do każdego bez reklam pełne 160znaczków:) :D jest to bramka orange.pl tzw multibox umożliwiający standardowo wysłanie 30 esów na miesiąc za darmo do każdej sieci w kraju a błąd pozwala nabić z 30 nawet 5 tysięcy smsów pełnych do każdego bez reklam:P warunkiem jest posiadanie numeru w sieci orange i posiadanie konta na stronie http://www.orange.pl więc nawet byś nie skorzystał:D zostaje ci założenie kąta na numerze z ery i masz 10 smsów na miesiąc za darmo z bramki orange bez reklam pełne 160 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyyyyy... wiem wiem.. ale rozpisałes sie ot ym problemie tak ze to stało sie watkiem przewodnim tego tematu a tak nie mozna :P pfffffffy :P kto wie moze dostałabym jeszcze jakąs fotke psa :D:D:D:D:D hehe nie... no... dzis ostatnia sobota przed postem a ja w domu siedze.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...