Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim zakochanym i niekochanym - miłość w paru słowach.

 

"Są takie noce od innych ciemniejsze,

kiedy wolno się rozpłakać

wolno powtarzać słowa najświętrze,

mówić o wróżbach i znakach,

tylko nie wolno tej nocy pod różą

okraść, okłamać, oszukać,

bo się już będzie odtąd na próżno

bezsennej nocy tej szukać...."

 

Tensknota, jakże silnie zżera

i w żaden sposób do zakochanych nie dociera

i żyję nadzieją, że już na zawsze

tak zostanie,

kochaj kochanie.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tak ze miałem kumpele 6miesiecy było cudnie a dziś przyszła powiedziała ze mam sie odczepić:( a tak mnie zapewniała ze lubi:( bycie księdzem samobójstwo wszystko to wchodziło w gre i kto wie co sie stanie mam taka załamke:( :(:( mało tego kłamala mnie i zrobiła to niemiejąc własnego zdania pod wpływem kumpeli która mnie nie lubiła:( było nam cudownie zalezalo mi na niej starałem sie całe dnie byc przy niej a teraz potraktowala jak psa:(nawet ułozylem taki mini wierszyk:( niewiem czy warto życ jak ma sie całe życie pecha:( nie miejąc nigdy dziewczyny a to co było to tylko kumpela:( na której zaczeło zalezeć:(

 

człowiek kocha a potem szlocha:(z dziewczyny serca wynocha:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach miłość, miłość :) Co byśmy bez niej zrobili? 8)

 

Pozdrowienia dla wszystkich zakochanych, dla wszystkich którzy znaleźli swoją ukochaną duszyczkę. I oczywiście jeszcze większe pozdrowienia dla tych którzy jeszcze jej nie znaleźli - z pewnością kiedyś się odnajdziecie, prędzej czy później ale się odnajdziecie :D:D

 

 

Kochajmy się!! :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Romar7

 

Hmmm... no to jest oczywiste :wink: Ale póki co kilka lat minęło i nie narzekam - przypuszczam, że aktualnie nie byłbym nawet chętny zmieniać aktualnych przyzwyczajeń, gdybym znalazł tą idealną kandydatkę (no chyba żeby to była Paris Hilton, ale też bym się długo zastanawiał :lol: )

 

Wiele zależy od charakteru i od tego jak ktoś znosi samotność. Akurat mi alienacja pasuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie problemy emocjonalno-psychofizyczne najlepsza jest

terapia Prowokatywna wymyślona przez Franka Farelleya (skuteczność 90%). 8)

A jeśli chodzi o Love Store,to najlepiej pasuje tu definicja słowa MEN;

M-Młody,E-Energiczny,N-Niedołężny,trzeba o niej pamiętać bo czas płynie

nieubłagalnie i któregoś dnia może być za póżno i wszelkie wtedy przemyślenia typu ''mogłem wcześniej'' a teraz nie wiem w którą mam

iść strone lub do kogo pójde,pójdą razem z tobą w piach.

Ja osobiście już wybrałem,od wielu lat mam tą samą kobiete,dziecko,kota,

teściową,więc na starość będzie miał mi kto kaczke podawać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wiecie co :P ja tam sobie myśle.. ze jak sie zakochasz to mozesz lezec sobie nawet w domu przed telewizorem i tez jest ok ;)) liczy sie tylko ta osoba i ty.. te chwile spedzone ze soba.. ta wiez która was łączy .. to niepowtazalne uczucie.. jakim się darzycie...

 

moze czasem sie mowi ze trzeba z ta osoba sie meczyc.. ale znam kilka małżenstw ktore kochaja sie nadal tak jak 18 lat temu ;)) i sa na prawde szczesliwe.. i nie sa soba znudzone.. :)

 

przemyslałam sobie sprawe.. poczytalam sobie listy samobojców.. i wiecie co... xD śmiac misie chce i to nie dlatego ze własnie mam temperature 38.5 :P tylko dlATEGO ZE.. ze ... ze pomyslałam sobie ze kazdy czlowiek lubi cos innego

 

jeden lubi byc cierpientnikiem, inny uwielbia sie bawic ludzmi i bez tego zycie wydje sie dla mniego puste ...

 

a inni wierza w ta czysta nieskarzona miłośc.. gdzie na świecie tak jak mówił mickiewicz jest tylko jedna połówka jak ona zginie to nic sie nie dzieje.. spotkacie sie razem w zaswiatach...

 

znowu jak mowil Platon szukasz polówki jak ona np umrze czy sie rozstaniecie mozesz szukac następnej a nóż coś znajdziesz... xD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, lubię spać i mieć "wszystko" w zasięgu ręki. :lol::lol::lol::lol: Wtedy też, nie boję się ciemnej nocy. :lol::lol::lol:

.......po nocy zmysłowej (bez strachu) i poranek deszczowy, wydaje się być, pogodny. :lol::lol::lol:. Ach, te radosne prognozy z dziewczynami.....:lol::lol::lol:.

 

-wtajemniczonych pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...