Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sweet - gdybym miał możliwość nagradzania za pisanie postów, to pierwsza nagroda przypadłoby właśnie Tobie.

Post ten, jest niezwykłej urody w formie i w treści. Jest optymistyczny acz surrealistyczny, ile razy na niego spojrzę, tyle razy wybucham śmiechem :lol::lol: . On mnie poprostu bawi aż do łez :D:cry::lol: .

Jest dobry na nastroje złe i smutki.

A oto i on w pełnej glorii - ".....ssssssskoda :( "

 

:wink: -pozdrawiam- :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej znam się bardziej na gotowaniu niż na grzybach, ale dostałem

ostatnio podgrzybki od znajomej które świetnie pasują do bigosu. :lol:

Jeśli chodzi o koleżanke SWEET to skwituje to krótko 8)

 

A tak poważnie, to dziś dzień o którym trudno zapomnieć,dzień którego...

tragedia 5lat temu mogła być tragedią nas wszystkich.

 

[*]....................................... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ;( nic wam nie pasuje.. ja poprostu chciałam was drogie smutasy rozbawić.. bo poco byc smutnym złym jezeli mozna sie cieszyć nawet z takich idiotycznych paru zdan które ja napisałam .:P boshe :P zrzędy z was :P byscie mogli byc sympatyczniejsi.. :P ale tot ka an marginesie..

 

powiedzmy ze na tematyce satelitarnej czy jak to tam nazwałes znam sie ... choc nie uwazam sie za specjalistkę w tej dziedzinie.. :P chcieliście cos o mnie wiecej wiedziec .. tylko nie wiedziałam co chceie wiedziec wiec opisałam pare rzeczy.. które nikogo nie obchodzą :P nie chcecie mnie tu...:(:(:(:( ????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża część ludzi o zainteresowaniach technicznych to raczej smutasy. Chociaż mnie rozbawiają pewne rzeczy. Przykładem jest pierwszy post w tym wątku (pozdrowienia dla autorki).

Aby poprawić sobie humor wystarczy wczytać się w treść każdego posta. Zawsze coś mniej lub bardziej śmiesznego znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no coz dziekiz a pozdrowienia..:) hyhy :))) nie wiem dlaczego niektórym ten temat nie pasuje.. :P przeciez jest taki o jaki mi chodziło ;) mniej lub wiecej.. :P nikt mnie nie lubbbbi ;( buuuuuu

 

tto zdjecie obok to nie jestem ja..:P w rzeczywistości jestem ładniejsza :P hehe lol :))))

 

a tak na powaznie.. to hmmm co im nie pasuje w tym topiku??? boja nie wiem .. powiecie mi??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopowałem się aby zrobić wizytację lasu. :lol: Fajowo, pogodnie, ciepełko i nawet było cicho i bez tłoku. Sucho, bardzo sucho z grzybkami będzie marnie jak nie popada deszczyk :( . Swoje nazbierałem. :lol::lol:

A ja nie muszę się do lasu ruszać, ostatnio mi piękne maślaki w ogrodzie wyrosly i ten taki trujący.Nie muchomor, tylko taki drugi, brązowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykuję, to Wszytkim zakochanym :D

Chciałabyś napewno mieć jedną gwiazdkę z nieba.

Gwiazdki z nieba nie, nie, nie dostaniesz i zapłaczesz nieraz.

W nierealny wierzyć świat. Świat, którego nie ma.

Gwiazdki z nieba nie, nie, nie dostaniesz i zapłaczesz nieraz

Ale również jest to zagadka - jaki zespół, to śpiewa (ł). :!:

Jest nagroda :D - serdeczny uścisk dłoni -bogdana425- :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze a wiec dzis sprostowanie przepraszam za poprzedniego posta był... hmmm jak by to powiedziec niegrzeczny i pełen złości..:( ale no co zrobić nie zawsze jest wesoło w naszym zyciu..:) czasem jest dobrze a czasem zle.. przyzwyczaje sie do tego kiedys lub juz nigdy nie,...:)))

 

jestem ciekawa czego słuchają maniacy teleprogramów :)) jakiej muzyki ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze a wiec dzis sprostowanie przepraszam za poprzedniego posta był... hmmm jak by to powiedziec niegrzeczny i pełen złości..:( ale no co zrobić nie zawsze jest wesoło w naszym zyciu..:) czasem jest dobrze a czasem zle.. przyzwyczaje sie do tego kiedys lub juz nigdy nie,...:)))

 

jestem ciekawa czego słuchają maniacy teleprogramów :)) jakiej muzyki ?:)

 

West Coast Rap- to jest moje drugie najważniejsze hobby! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...