Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj miałem komunikat że masz nieaktualną wersję, pobierz nowszą, a oczywiście nowszej już nie było, zainstalowałem beta i do rana był spokój.

Dziś od rana mam cały czas info że nie mam połączenia z internetem co oczywiście jest bzdurą. Zarówno na beta jak i na najnowszej wersji.

Wszystko leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę naczytałem się o paragonach grozy z nad morza.

Konkretnie chodzi o ceny ryb.

Jak ludzie tak marudzą to radzę zostać w domu,kupić rybę w markecie i przyrządzić ją sobie wedle uznania.

Wtedy będzie tanio i smacznie.

A na dodatek pokażemy środkowy palec  nadmorskim pijawkom.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2023 o 18:13, Marek79 napisał(a):
Ostatnio trochę naczytałem się o paragonach grozy z nad morza.
Konkretnie chodzi o ceny ryb.


To nawet nie chodzi o cenę. Idę do knajpy to widzę cenę za 100g. Pytam jak duża jest dana ryba i czy są takie do 400-500g, bo więcej nie chcę, tym bardziej, że do tego są jakiejś ziemniaczki lub frytki i surówka. Pani mówi, że nie ma problemu, takie będą. Zamawiam, biorę numerek i czekam. Przez głośnik wołają mój numerek, podchodzę, patrzę a tam dwa olbrzymy, jeden prawie 900g drugi 950g. Dopytuję czy to nie pomyłka, bo przecież miały być dużo mniejsze? Pani mówi, że nic nie poradzi, bo takie kucharz zrobił. Powiedziałem, że w takim razie nie zapłacę, jak robią mnie w c...a. Zapłaciłem tylko za piwo i napoje i odszedłem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Jeśli coś z tym nie zrobimy, to w ogóle nie będziemy mogli w spokoju zrobić zakupów 😰😰:

 

Chodzi mi o inwigilacje w to, co i gdzie kupujemy? Banki będą nas "podglądać".

 

Wystarczy spojrzeć na Kanadę, gdzie protestantom zablokowano konta, podaję przykład pełnej inwigilacji.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już się zaczyna, ostrzeżenia przed nowym wirusem mutantem co się zwie złowrogo ERIS! Pojawienie się nowego czegoś każe sądzić że będą nowe zachety do szczepienia i Pomijając szczegóły taki ciekawy cytat ,, Na pewno będzie to powodowało ograniczenie skuteczności starych szczepionek( nowy wirus), ale na sezon 2023/24 mają być gotowe szczepionki aktualizowane do wariantu XBB.1.15." 

Pozdrawiam gorąco osoby, które już ustawiają się w kolejce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Niepodległości Ukrainy świętowany w Polsce.

I to jak hucznie! Oczywiście imprezy związane ze świętowaniem ukraińskiego święta państwowego (24 sierpnia 2023 r.) będą odbywać się na koszt polskich podatników. Ciąg dalszy ukrainizacji Polski?

 

To ja się pytam. Syreny na upamiętnienie Powstania warszawskiego 1 sierpnia w niektórych miastach były zakazane bo niby źle kojarzyły się Ukraińcom. Ale jak oni mają swoje dni pamięci i święta narodowe to jest ok i niech Polacy im fundują obchody itp.

Czy to Polska jeszcze.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Warszawie, ale także w wielu innych miastach w Polsce, niemal tradycją jest uruchamianie syren alarmowych o godzinie 17, by uczcić pamięć o powstańcach. Władze stolicy, a także Gdańska oraz Gdyni zdecydowały o podtrzymaniu tego zwyczaju. Inną decyzję podjęli prezydenci Poznania i Sopotu. Info z 22.07 2022 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, żeby teraz rozliczać, czy ktoś stał o 17:00 1 sierpnia, czy też nie. A co do tych miast - no to mamy dwa, w których to tłumaczono sytuacją. Wiem, że były miasta, w których kierowano komunikaty do Ukraińców, na przykład w Toruniu to zrobiono, właśnie po to, żeby ich uspokoić. I to jest lepsza droga niż uznawanie że "mają być cicho, bo nie są u siebie".

 

33 minuty temu, ronnie84 napisał(a):

Oczywiście imprezy związane ze świętowaniem ukraińskiego święta państwowego (24 sierpnia 2023 r.) będą odbywać się na koszt polskich podatników.

Tu bym też o źródło prosił. Zresztą tego bym nie nazywał żadną ukrainizacją, bo mniejszości innych krajów również obchodzą w Polsce swoje święta narodowe na różny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kirk napisał(a):

Tu bym też o źródło prosił. Zresztą tego bym nie nazywał żadną ukrainizacją, bo mniejszości innych krajów również obchodzą w Polsce swoje święta narodowe na różny sposób.

Ale Dzień Niepodległości Ukrainy rodzi pewien niesmak. W Polsce powinno się obchodzić Święto Niepodległości Polski. Są mniejszości, które próbowały być niepodległe po I wojnie światowej na terenach Polski i nie obchodzą takich dni w takiej formie, bo byłaby to prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Ale Dzień Niepodległości Ukrainy rodzi pewien niesmak. W Polsce powinno się obchodzić Święto Niepodległości Polski.

I to się obchodzi, natomiast nie widzę problemu, żeby Ukraińcy mieszkający teraz w Polsce, niezależnie od powodów, z jakich się tu znaleźli, obchodzili święto narodowe swojego kraju. Nie rodzi to u mnie żadnego niesmaku. Poza tym tu warto dodać, że Polska była pierwszym krajem, który uznał niepodległość Ukrainy po deklaracji z 24 sierpnia 1991.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

 będą odbywać się na koszt polskich podatników.

Nie takie rzeczy robi się obecnie na koszt podatników, więc ja bym tu nie dramatyzował. Jako kraj sąsiedzki mamy moralny obowiązek pomagać i tworzyć przyjazną atmosferę. Nigdy nie wiemy czy kiedyś my takiej pomocy nie będziemy potrzebować. Już nie bądźmy tacy zasadniczy, za granicą trwa wojna na pełną skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

 Nigdy nie wiemy czy kiedyś my takiej pomocy nie będziemy potrzebować. Już nie bądźmy tacy zasadniczy, za granicą trwa wojna na pełną skalę.

My już w niedalekiej przeszłości takiej pomocy potrzebowaliśmy, czy ją dostaliśmy? zwłaszcza od Ukraińców? nie sądzę. Także nawet przyjaźń Ukraińsko-Polska  to fikcja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...